Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

charter uçak bileti

Charter uçuşlar, seyahat acenteleri ve tur firmaları tarafından belirli dönemlerde çok sıklaşan yolcu trafiğini hafifletmek için düzenlenen seferlerdir. Kiralamayı yapan firma boş koltuklarını sunarak değerlendirirken, uçuşunu uygun fiyata getirmek isteyen yolcular da bu koltukları satın alabilmektedir. Örneğin, Antalya - Bremen 40 EUR , Antalya - Kiev 60 EUR gibi fiyatlar ile uçuşlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm bu uçuşlar Uluslararası Ticaret Hukuku Anlaşması kapsamında gerçekleştirilir. Aerobilet, Türkiyede en çok alternatif charter ucuş sunan sisteme sahiptir.

Her yıl ülkemize gelen toplam turist sayısının yaklaşık yarısı charter uçuşlar ile seyahat etmektedir; charter uçuşların yaklaşık %20si tur harici seyahat planlayan, uygun fiyatlı uçuş arayan yolculara sunulabilmektedir. İhtiyaca ve uçağı kiralayan firmanın programına göre planlanan bu uçuşlar, genellikle zamanlama olarak da çok uygundur. Örneğin, Antalya - Beyrut direk charter uçuşu İstanbul aktarmalı bir uçuştan çok daha avantajlı olabilmektedir.

Charter uçuşlar, tarifeli olmadığı için, uçuş saatlerinde değişiklik olması ihtimaline karşın, uçuşunuzun saatini bir ya da iki gün öncesinden kontrol etmeniz gerekmektedir.

charter uçak biletleri haritası

charter uçak bileti detaylı arama

nereden
nereye
Tüm Tarihler
(12+) (2-11) (0-2)