Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Aerobilet, seyahat sektörüne farklı bir yaklaşım ve vizyon getirmek isteyen yenilikçi bir platformdur. Uçak bileti, konaklama ve transfer hizmetlerinin hepsinin bir arada bulunduğu sistemimizde seyahat ürünlerini hızlı ve kolayca satın alabilirsiniz.

Hedefimiz

Aerobilet, seyahat etmek isteyen müşterilerine en fazla seyahat alternatifini en basit ve hızlı bir şekilde bir arada sunarak tercih ve satın alma süreçlerini hızlandırmayı amaçlar. Geniş bir tedarikçi ağından temin edilen uçak bileti, otobüs bileti, otel, villa, deniz otobüsü, tur, sigorta ve transfer hizmetleri sunan Aerobilet, doğru ve hızlı bir seyahat planlaması yapmanızı sağlar.

Tecrübemiz

Turizm ve seyahat sektöründe 20 yıllık bir tecrübeye sahip grubumuz, çok çeşitli ülkelerde 10 milyondan fazla kişinin seyahat planlamasına yardımcı olmuş, istedikleri ve hayal ettikleri seyahat ve tatil imkânlarını başarıyla sunmuştur. Seyahat ve tatil sektörünün her alanında uzmanlaşmış olan grubumuz, sahip olduğu tüm tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak; daha hızlı, kolay ve güvenli seyahat çözümlerini Aerobilet markası adı altında, internet ve mobilde de sizlerin hizmetine sunmaya devam etmektedir.

Ekibimiz

Aerobilet ekibi, Türkiye’nin köklü kurumlarında birçok yeniliğe imza atmış, alanlarında uzman teknik ve yönetici personelden oluşmaktadır. Aerobilet, konusunda uzman 350 personel ile 23 ülkede kullanıcılarına kendi dillerinde hizmet vermektedir.