Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

APG Airlines uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

APG Airlines

Genel Merkezi

Toulouse

Kuruluş Tarihi

2015

Uçuş Noktaları

2

Uçtuğu Ülke Sayısı

2

Uçak Sayısı

1

APG Airlines Hakkında

Dünyanın en büyük havayolu servis ağlarından olan APG Network tarafından 2015 yılında kurulan APG Airlines, merkezi Toulouse Blagnac Havalimanı olan Fransız bir havayolu şirketidir.

APG Airlines, Toulouse ve Lorient arasında tarifeli seferler düzenlemektedir ve aynı zamanda APG Airlines tarifeli veya charter seferlerinde VIP uçuş hizmeti sunmaktadır.

APG Airlines uçuşlarını “8 seater BE 350 bi-turboprop” model uçakla gerçekleştiriyor ve APG Network’ün dünya çapındaki 100'den fazla ülkede yer alan ofisleri aracılığıyla ticarileşiyor.

APG Airlines yolcuları için özel VIP uçuşlar düzenleyerek en üst seviyede uçuş deneyimi yaşatan bir havayolu şirketi. VIP uçak kiralayarak seyahat etmenin çeşitli avantajları vardır. Bunlardan en önemlisi daha rahat ve konforlu bir seyahat deneyimi sunmasıdır. VIP uçuşlarda yolcular uçuşun ilk planlanma anında bile çok rahattırlar. Size en uygun saat için planlayacağınız VIP uçuşunuz hiçbir gecikme veya aksama olmadan sizi gitmek istediğiniz yere güven ve konforla ulaştıracaktır.

APG Airlines VIP uçuşları için yolcular havalimanına genellikle farklı bir kapıdan içeri alınır ve kalabalıktan uzak bir şekilde kolaylıkla kontrolden geçerek uçaklarına ulaşırlar. Tüm bu süreç, ticari uçuşlarla karşılaştırıldığında oldukça kısadır. Havalimanlarında beklemeniz ya da uçuş sonrası bazı hazırlıklar yapmanız gerekirse pek çok havalimanında ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek özel salon olanakları mevcuttur. Bu alanlarda yolcular isterlerse yemek yiyebilir, rahat dinlenme alanlarında keyifli vakit geçirebilir hatta bazı havalimanlarında duş bile alabilirler.

APG Airlines VIP uçuşları yolcularına oldukça geniş bir esneme payı bırakmaktadır. Bu uçuşların ana ögesi yolcu olduğundan dilenen değişiklikler kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. İşiniz uzarsa ya da halledilmesi gereken küçük problemler çıkarsa uçuşunuz siz gelene kadar bekler ve herhangi bir stres olmaksızın kolaylıkla dilediğiniz zaman kalkış yapılır.

Tüm bunların yanında APG Airlines VIP uçuşlarının yolculara sağladığı önemli bir avantaj da mahremiyettir. Önemli bir iş seyahati ya da gözlerden uzak bir tatil için uçuş yapan yolcular, VIP uçuşlarla bu isteklerini kolayca gerçekleştireceklerdir.

APG Airlines VIP uçuşlarında genel yolcuların aksine özel alanlardan geçerek sadece uçuş ekibinizin bildiği seyahatlerinizi yapabilir ve gizliliğinizi muhafaza edebilirsiniz.

APG Airlines’ı kuran APG Network, tüm kıtaları kapsayan çalışma alanıyla ve 25 yılı aşkın tecrübesi ile dünya çapında en kapsamlı ağına sahiptir. Şirketin müşterileri dünya çapında 170 ülkeye ulaşmaktadır. APG, GSSA, IET, BSP, ARC ve TCH hizmetleri de dahil olmak üzere geniş bir yelpazede dağıtım ürünleri sunarak, havayollarının maliyetlerini en aza indirmesini ve bağlantılı dağıtım çözümlerinden faydalanmasını sağlayan şirket, APG Airlines aracılığıyla da yolcularına üst düzey uçuşlar sunmayı amaçlıyor.

APG Airlines İç ve Dış Hat Uçuşları

APG Airlines, 1 adet VIP uçağıyla 2 ülkeye uçuşlar gerçekleştirmektedir. APG Airlines uçuşlarında yolcular kalkış zamanını kendi isteklerine göre belirleyebilir.

Profesyonel uçuş ekibi tarafından en güvenli uçuşlarla ve son derece kaliteli uçak içi servisleriyle APG Airlines, yolcularına mümkün olan en iyi uçuş deneyimini yaşatmak için çalışıyor.

APG Airlines Check – In İşlemleri

APG Airlines’ın web sitesi üzerinden PNR numaranızla check-in işleminizi kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca havalimanlarında VIP olarak sıra beklemeden check-in işlemlerinizi kolayca hallederek sizi bekleyen uçağınıza geçebilirsiniz.

APG Airlines’ın anlaşmalı olduğu havalimanı salonlarında uçuşunuzu beklerken, bu VIP salonların bütün imkanlarından da ücretsiz olarak faydalanabilir ve havalimanındaki kalabalığa karışmadan çok rahat bir şekilde uçuşunuza hazır hale gelebilirsiniz.

APG Airlines Bagaj Hakkı

APG Airlines ile yapacağınız uçuşlarda el bagajınız 55 x 35 x 25 cm boyutlarını aşmamalıdır ve uçuşlar için belirlenen el bagajınızın toplam ağırlığı maksimum 6 kg olmalıdır.

Uçuş kabinine izin verilen sıvılar aşağıdaki şekildedir.

-Sıvılar 1 adet tek şeffaf, kapalı plastik torbaya konulmalıdır.

-Torbadaki her bir sıvı kabı 100 ml’yi geçmemelidir.

-Torbanın hacmi 1 litreyi geçmemelidir.

-Torbanın boyutları 20 x 20 cm / 7,8 x 7,8'i geçmemelidir.

Bebek maması, ilaçlar gibi bazı sıvılar kısıtlama olmaksızın uçuşunuza kabul edilirler.

Aşağıdaki eşyaların ise el bagajına alınması ​​yasaktır.

-Bıçaklar ve kullanılabilecek keskin, kör, metalik veya metalik olmayan eşyalar (Örneğin: tırnak makası, tıraş bıçağı, vb.)

-Ateşli Silahlar

-Avcılık ve spor silah kartuşları, mühimmatlar

-100 ml’yi aşan parfüm şişeleri.

-100 ml'yi aşan kozmetik aerosol kapları.

APG Airlines uçuşlarında uçağın kargo bölümüne vereceğiniz bagajınız cepler, tekerlekler ve tutacaklar dahil olmak üzere 158 cm olmalıdır ve kargoya vereceğiniz bagajınızın maksimum ağırlığı 20 kg'ı geçmemelidir. Daha ağır bagajlar için uçuş rotasına ve uçuş sürelerine göre ek ücretler alınmaktadır. Ayrıca uçağın kargo bölümüne verilecek bagajların içinde sualtı dalış fenerleri, elektronik sigara ve yedek piller yer almamalıdır.

APG Airlines Koltuk Seçimi

APG Airlines, yolcularına en konforlu uçuş deneyimini yaşatmak ve en iyi hizmeti sağlamak için VIP uçuşlarında 60 derece eğim alabilen, dönebilen ve yatak olarak da kullanılabilen koltuklar sunar.

8 seater BE 350 bi-turboprop model uçağıyla yolcularına özel uçuş hizmetleri sunan APG Airlines, bu uçak modelinin rahat koltukları ve geniş uçuş kabiniyle yolcularının seyahatlerinin güzel geçmesi için büyük özen gösterir.

APG Airlines Yiyecek, İçecek ve İkram

APG Airlines yolcularına seyahatleri boyunca dünya mutfaklarından en lezzetli yemekleri sunar. Yemek seçimleri gurme şefler tarafından özenle hazırlanır ve deneyimli uçuş personeli tarafından servis edilir. Yemekler sırasında yolculara kaliteli şaraplar, biralar, kokteyller, alkollü veya alkolsüz içecekler, kahve ve çay ikram edilir.

Özel yemek tercihlerini uçuş öncesi belirten yolculara vegan, vejetaryen, çocuk yemekleri, diyet yemekleri veya tıbbi yönden ihtiyaç duyulan beslenme konularına göre yemekler de sunan APG Airlines, güvenli olduğu kadar keyifli yolculuklar da yaşatıyor.

APG Airlines Evcil Hayvanlarla Uçuş

APG Airlines VIP uçuşlarında evcil hayvanınız uçuş kabininde sizinle birlikte konforlu bir şekilde yolculuk edebilir. Evcil hayvanınız küçük bir tür ise uçuş kabininde sizinle birlikte keyifle uçabilir, evcil hayvanınız daha büyük bir tür ise uçağın kargo bölümünde güvenle yolculuk edebilir.

Uçuş boyunca evcil hayvanınız her zaman özel bir taşıma çantasında muhafaza edilmelidir. Bu çantanın boyutları maksimum 30 x 47 x 27 cm olabilir. Uçuş kabinine yolcu, evcil hayvanla birlikte maksimum ağırlığı 8 kg olan bir evcil hayvan taşıma çantasını alabilir.

Evcil hayvanınız uçağın kargo bölümünde yolculuk edecekse APG Airlines’ın size vereceği ölçüler doğrultusunda korumalı ve dayanıklı bir taşıma çantasında bulunmalıdır. Taşıma çantasının içinde sadece tek bir evcil hayvan olabilir. Ayrıca evcil hayvanınızın yolculuk boyunca yeterli suyu ve yiyeceği olduğundan emin olunmalıdır.

APG Airlines uçuşlarında evcil hayvanınızı yolculuğunuzda yanınıza alabilmeniz için, hayvanınızın veterinerinden aldığınız sağlık sertifikasının ve aşı karneleri gibi belgelerinin yanınızda olması gerekiyor. Hamile veya hasta hayvanlar uçuşlara kabul edilmezler. Aynı zamanda gidilecek yerin hava koşulları evcil hayvanınızın sağlığını etkileyecek derecede sıcak veya soğuksa evcil hayvanlar sağlıklarının koruması amacıyla bu uçuşlara kabul edilmezler.

Evcil hayvanınızın da sizinle uçacağına dair bilgiyi APG Airlines’a rezervasyonunuz sırasında bildirmeniz ve ineceğiniz havalimanındaki kurallarla ilgili bilgiler almanız gerekmektedir.