Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

FlexFlight ApS uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

FlexFlight ApS

Genel Merkezi

Roskilde

Kuruluş Tarihi

2006

Uçuş Noktaları

0

Uçtuğu Ülke Sayısı

0

Uçak Sayısı

4

FlexFlight ApS Hakkında

FlexFlight, 2006 yılında kurulmuş, merkezi Danimarka Roskilde şehrinde bulunan, havayolu şirketleri aracılığıyla dünya çapındaki destinasyonlara tarifeli ve özel uçuşlar sunmaktadır. Flex Flight global uçuş ağları için Avies, Sparrow Aviation, Jon Air, Bergen Air, WOW Air, Zagrosjet, Air Vallee, Monac Air, Kiwi Air, BH Air, Kiss Havayolları ve daha pek çok havayolu ile çalışmaktadır.

Flexflight aynı zamanda uçak biletleri, uçak kiralama ve uçak yönetimi konularında da çalışmaktadır. Havayolu ortaklarının rezervasyon, rezervasyon değişiklikleri, çevrimiçi check-in, geri ödemeler, bagaj indirimi ve uçuşunuzla ilgili diğer pratik konulardan tam olarak sorumlu da olan Flexflight ayrıca pazarlama ve validating taşıyıcısıdır.

Flexflight'ın filosu Cessna CitationJet CJ2 ve Cessna Citation 11 ve Bravo'yu içeriyor.

Havayolu, Straubing Havaalanı ile Salzburg'u birbirine bağlar ve W2 Airline kodu altında çalışır.

Flexflight'ın charter bölümünde kullandığı Challenger 604intercontinental İş Jeti konfor, düşük kabin gürültüsü seviyeleri ve benzeri görülmemiş kabin alanı içi ile yolcularına son derece kaliteli uçuşlar sunuyor. Özel boyalı yumuşak deri döşemeli sekiz kulüp koltuğu bulunan uçaklarda ayrıca üç rahat divan koltuk da yer alıyor.

Flexflight filosunda yer alan CJ2 + model uçaklar, popüler Citation Jet serisinin beşinci neslidir hem ekonomik hem de yüksek performanslı olarak tasarlanan özel jetler sınıfıdır. Citation Jet serisinin tasarım hedefleri sadelik, ekonomi ve performans üçlüsünü kapsıyor. Bu jet, Avrupa'daki küçük havaalanlarına mükemmel erişim ile maliyet verimliliğini birleştiren Avrupa uçuşları için ideal bir uçaktır.

Flexflight’ın uçuşlarında kullandığı jetlerde uçak kabininde konforlu döner sandalyeler, yedi yolcuya kadar koltuklar, sıcak ve soğuk içecek alanı ve iyi donanımlı bir mini bar bulunmaktadır.

FlexFlight ApS İç ve Dış Hat Uçuşları

Flexflight, en son model uçaklarıyla charter ve özel uçuşlar gerçekleştiriyor. Avrupa’nın pek çok ülkesine erişimi olan Flexflight özel uçuşlarında yolcular kalkış zamanını kendi isteklerine göre belirleyebilir.

Profesyonel uçuş ekibi tarafından en güvenli uçuşlarla ve son derece kaliteli uçak içi servisleriyle Flexflight, yolcularına mümkün olan en iyi uçuş deneyimini yaşatmak için çalışıyor.

FlexFlight ApS Check – In İşlemleri

FlexFlight’ın web sitesi üzerinden PNR numaranızla check-in işleminizi kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca havalimanlarında VIP olarak sıra beklemeden check-in işlemlerinizi kolayca hallederek sizi bekleyen uçağınıza geçebilirsiniz.

FlexFlight’ın anlaşmalı olduğu havalimanı salonlarında uçuşunuzu beklerken, bu VIP salonların bütün imkanlarından da ücretsiz olarak faydalanabilir ve havalimanındaki kalabalığa karışmadan çok rahat bir şekilde uçuşunuza hazır hale gelebilirsiniz.

FlexFlight ApS Bagaj Hakkı

FlexFlight ile yapacağınız uçuşlarda el bagajınız 55 x 35 x 25 cm boyutlarını aşmamalıdır ve uçuşlar için belirlenen el bagajınızın toplam ağırlığı maksimum 6 kg olmalıdır.

Uçuş kabinine izin verilen sıvılar 1 adet tek şeffaf, kapalı plastik çantaya konulmalıdır. Çantadaki her bir sıvı kabı 100 ml’yi ve çantanın hacmi 1 litreyi geçmemelidir. Çantanın boyutları 20 x 20 cm / 7,8 x 7,8 olmalıdır. Bebek maması, ilaçlar gibi bazı sıvılar kısıtlama olmaksızın uçuşunuza kabul edilirler.

FlexFlight uçuşlarında kesinlikle uçuşlara kabul edilmeyen bazı eşyalar vardır. Kesici aletler ve kullanılabilecek keskin, kör, metalik veya metalik olmayan eşyalar, ateşli silahlar, avcılık ve spor silah kartuşları uçuşlara alınmazlar

FlexFlight uçuşlarında uçağın kargo bölümüne vereceğiniz bagajınız cepler, tekerlekler ve tutacaklar dahil olmak üzere 158 cm olmalıdır ve kargoya vereceğiniz bagajınızın maksimum ağırlığı 20 kg'ı geçmemelidir. Daha ağır bagajlar için uçuş rotasına ve uçuş sürelerine göre ek ücretler alınmaktadır.

FlexFlight ApS Koltuk Seçimi

FlexFlight, yolcularına en konforlu uçuş deneyimini yaşatmak ve en iyi hizmeti sağlamak için VIP uçuşlarında 60 derece eğim alabilen, dönebilen ve yatak olarak da kullanılabilen koltuklar sunar.

Cessna CitationJet CJ2 ve Cessna Citation 11 ve Bravo uçak modelleriyle yolcularına hem özel uçuşlar hem de charter seferler sunan FlexFlight, bu uçak modellerinin rahat koltukları ve geniş uçuş kabiniyle yolcularının seyahatlerinin güzel geçmesi için büyük özen gösterir.

Flexflight’ın uçuşlarında kullandığı jetlerde uçak kabininde konforlu döner sandalyeler, yedi yolcuya kadar koltuklar, sıcak ve soğuk içecek alanı ve iyi donanımlı bir mini bar bulunmaktadır.

FlexFlight ApS Yiyecek, İçecek ve İkram

FlexFlight yolcularına seyahatleri boyunca dünya mutfaklarından en lezzetli yemekleri sunar. Yemek seçimleri gurme şefler tarafından özenle hazırlanır ve deneyimli uçuş personeli tarafından servis edilir. Yemekler sırasında yolculara kaliteli şaraplar, biralar, kokteyller, alkollü veya alkolsüz içecekler, kahve ve çay ikram edilir.

Özel yemek tercihlerini uçuş öncesi belirten yolculara vegan, vejetaryen, çocuk yemekleri, diyet yemekleri veya tıbbi yönden ihtiyaç duyulan beslenme konularına göre yemekler de sunan FlexFlight, güvenli olduğu kadar keyifli yolculuklar da yaşatıyor.

FlexFlight ApS Evcil Hayvanlarla Uçuş

FlexFlight özel ve charter uçuşlarında evcil hayvanınız uçuş kabininde sizinle birlikte konforlu bir şekilde yolculuk edebilir. Evcil hayvanınız küçük bir tür ise uçuş kabininde sizinle birlikte keyifle uçabilir, evcil hayvanınız daha büyük bir tür ise uçağın kargo bölümünde güvenle yolculuk edebilir.

Uçuş boyunca evcil hayvanınız her zaman özel bir taşıma çantasında muhafaza edilmelidir. Bu çantanın boyutları maksimum 30 x 47 x 27 cm olabilir. Uçuş kabinine yolcu, evcil hayvanla birlikte maksimum ağırlığı 8 kg olan bir evcil hayvan taşıma çantasını alabilir.

Evcil hayvanınız uçağın kargo bölümünde yolculuk edecekse FlexFlight’ın size vereceği ölçüler doğrultusunda korumalı ve dayanıklı bir taşıma çantasında bulunmalıdır. Taşıma çantasının içinde sadece tek bir evcil hayvan olabilir. Ayrıca evcil hayvanınızın yolculuk boyunca yeterli suyu ve yiyeceği olduğundan emin olunmalıdır.

FlexFlight uçuşlarında evcil hayvanınızı yolculuğunuzda yanınıza alabilmeniz için, hayvanınızın veterinerinden aldığınız sağlık sertifikasının ve aşı karneleri gibi belgelerinin yanınızda olması gerekiyor. Hamile veya hasta hayvanlar uçuşlara kabul edilmezler. Aynı zamanda gidilecek yerin hava koşulları evcil hayvanınızın sağlığını etkileyecek derecede sıcak veya soğuksa evcil hayvanlar sağlıklarının koruması amacıyla bu uçuşlara kabul edilmezler.

Evcil hayvanınızın da sizinle uçacağına dair bilgiyi FlexFlight’a rezervasyonunuz sırasında bildirmeniz ve ineceğiniz havalimanındaki kurallarla ilgili bilgiler almanız gerekmektedir.