Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Gulf Air Company uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Gulf Air Company En Ucuz Yurtdışı Uçak Biletleri

kalkış
varış
tarih
fiyat
Gulf Air Company
Dubai
Dallas
29.01.2022
Gulf Air Company
Dubai
Los Angeles
30.01.2022
Gulf Air Company
Dubai
Seattle
03.03.2022
Gulf Air Company
Amman
New York
06.02.2022
Gulf Air Company
Tbilisi
Los Angeles
12.02.2022
Gulf Air Company
Istanbul
New York
29.01.2022
Gulf Air Company
Istanbul
New York
25.02.2022
Gulf Air Company
Istanbul
Boston
29.01.2022
Gulf Air Company
Istanbul
Los Angeles
26.02.2022
Gulf Air Company
Istanbul
Chicago
29.01.2022

Gulf Air Company En Popüler Yurtdışı Uçak Biletleri

kalkış
varış
tarih
fiyat
Gulf Air Company
Dubai
Dallas
29.01.2022
Gulf Air Company
Dubai
Los Angeles
30.01.2022
Gulf Air Company
Dubai
Seattle
03.03.2022
Gulf Air Company
Amman
New York
06.02.2022
Gulf Air Company
Tbilisi
Los Angeles
12.02.2022
Gulf Air Company
Istanbul
New York
29.01.2022
Gulf Air Company
Istanbul
New York
25.02.2022
Gulf Air Company
Istanbul
Boston
29.01.2022
Gulf Air Company
Istanbul
Los Angeles
26.02.2022
Gulf Air Company
Istanbul
Chicago
29.01.2022

Gulf Air Company

Genel Merkezi

Manama

Kuruluş Tarihi

1950

Uçuş Noktaları

50

Uçtuğu Ülke Sayısı

47

Uçak Sayısı

34

Gulf Air Company Hakkında

Gulf Air Company, 1950 yılında kurulan dünyanın en köklü havayollarından birisi olarak dünya çapında 47 ülkede 50 farklı destinasyona uçuşlar gerçekleştiriyor. Gulf Air Company genel merkezi Bahreyn'in başkenti Manama şehrinde yer alıyor.

Bahreyn Krallığı'nın ulusal taşıyıcısı olan Gulf Air Company, Orta Doğu'da kurulan ilk ticari havayolu şirketlerinden birisidir. Bugün Gulf Air Company, üç kıtada onlarca yere uçuşları bulunan Orta Doğu’nun en önemli havayollarından biri olarak her yıl büyümeye devam ediyor. 

Havayolu, Hint Yarımadası ve Avrupa'ya Bahreyn Uluslararası Havaalanı'ndan yaptığı uçuşların dışında çift günlük seferler veya 10'dan fazla iç hat şehrine de hizmet veriyor. Gulf Air Company, geniş bir iç ve dış hat rotasına sahiptir ayrıca şirket, dünyanın en önemli havayollarıyla yaptığı anlaşmalarla uçuş ağını yolcularının çok daha fazla destinasyona ulaşması için geliştirmiştir.

Gulf Air Company tüm varış noktalarına, 2018 yılında teslim edilmek üzere sipariş verdiği yeni Boeing ve Airbus uçaklarıyla ayrıca filosunda yer alan 34 modern uçağın geniş-dar gövdeli modern ve konforlu kabinleriyle hizmet ulaştırıyor. Modern uçuş filosu, Gulf Air Company sürekli gelişme felsefesinin bir parçası olarak düzenli olarak yenilenmektedir. Geleneksel Arap misafirperverliği ile tanınan Gulf Air Company, endüstri lideri olmayı ve yolcularının değişen ihtiyaçlarını ve isteklerini yansıtan hizmetler geliştirmeyi ilke edinmiştir.

Gulf Air Company, Bahreyn'i dünyaya bağlar ve bu nedenle, ekonomi için güçlü bir itici etken olarak hizmet verir ve Bahreyn Krallığı’nı ekonomik büyümesini destekleyen önemli bir ulusal altyapıya sahiptir.

Gulf Air Company, 2004 yılında Orta Doğu'da düzenlenecek olan ilk “Formula 1 Grand Prix” olarak tarihe geçen “Formula 1 Gulf Air Bahrain Grand Prix” baş sponsoru olmuştur. Ayrıca havayolu, “Bahreyn Uluslararası Airshow” organizasyonunu da ilk olarak 2010 yılında gerçekleştirildi.

Gulf Air Company İç ve Dış Hat Uçuşları

Gulf Air Company, dünya çapında 47 ülkede 50 farklı yere uçuşlar gerçekleştiriyor. Havayolunun uçtuğu önemli Avrupa şehirleri arasında Atina, Bakü, Frankfurt, Larnaka, Londra, Moskova, Paris ve Tiflis yer alıyor.

Gulf Air Company, Afrika rotasında ise Addis Ababa, Kazablanka ve Hartum yer alıyor. Uzakdoğu rotasında Bangkok ve Manila, Orta Doğu rotasında ise Abha, Abu Dabi, Dammam, Dubai, Gassim, Jeddah Kuveyt, Medine, Muscat, Riyad ve Tabuk gibi önemli şehirlere uçuşlar gerçekleştiriyor.

Gulf Air Company, İstanbul’a da Avrupa rotası içinde yer veriyor ve uçuşlar gerçekleştiriyor. Gulf Air Company, özellikle Orda Doğu ve Afrika rotaları için tercih edilmektedir.

Gulf Air Company Falconflyer Programı

Gulf Air Company’nin sık uçan yolcularına sunduğu Falconflyer programı, dünyadaki herhangi bir sık ​​uçuş programdan çok daha da fazla avantaj ve fayda sağlar.

Gümüş, altın ve siyah üyelik ayrıcalıkları bulunan Falconflyer programı, Gulf Air Company’nin bütün uçuşlarında üyelerine miller ve hediyeler kazandırıyor. Kazanılan miller otel konaklamaları, araba kiralamalar, bilet yükseltmeleri, daha iyi koltuk seçimleri, ek bagaj hakları, banka ödemeleri ve dünya çapındaki pek çok şirketin ürün ve hizmetinden faydalanmak için kullanılabilir.

Bunlara ek olarak üyeler, Gulf Air Company'nin Duty Free mağazalarında özel bir Falconflyer indirimine ulaşabilirler. 

Gulf Air Company Check – In İşlemleri

Kolaylık ve sadelik sunan Gulf Air Company'nin web check-in işlemleri, uçuşunuzu kontrol etmenin ve havaalanında zaman kazanmanın en iyi yoludur. Tüm havalimanlarından uçak kalkışından önce 24 saat ile 90 dakika arasında web check-in yapabilirsiniz. Check-in işleminiz sırasında tercih ettiğiniz koltuğunuzu interaktif bir koltuk haritasından seçebilirsiniz. Havaalanlarında özel 'Web Check-in Bagaj Bırakma' sayaçları sadece bagajı olan yolcular için kullanılabilir, bu nedenle sıraya gerek yoktur. 

Havalimanından yapılacak check-in işlemlerinde ise herhangi bir Gulf Air Company destinasyonuna (Londra hariç) seyahat eden yolcular kontuarlardan ile uçuş saatlerinden 24 saat öncesine kadar check-in yapabilirler, chek-in işlemleri genel olarak uçağın kalkış saatinden 1 saat önce kapanır.

Bu işlem sırasında yolculara bagaj ve check-in prosedürleri uygulanacak ve yolculara biniş kartı verilecektir. Yolcuların, uçuşlarının kalkış saatinden yarım saat önce kalkış kapısı önünde hazır bulunması gerekir.

Gulf Air Company Bagaj Hakkı

Gulf Air Company uçuşlarında kabin bagajı olarak belirlenen el bagajı 1 adet (maksimum uzunluk 45 x 40 x 30 cm veya 17 x 15 x 12 inç) ve maksimum 6 kg ağırlığında olmalıdır. Falconflyer üyeleri ekstra 9 kg ağırlığında bir el bagajı (maksimum boyutlar 55 x 40 x 30 cm) daha yanlarına alabilirler. Bebekleriyle seyahat eden yolcular ayrıca yanlarına 3 kg ağırlığında bir ek bagaj daha alabilirler.

Uçağın kargo bölümüne verilecek bagajlar ise 30 kg ve 95 cm x 75 cm x 45 cm boyutlarında olmalıdır. Falconflyer üyeleri millerini kullanarak ücretsiz bagaj hakkı satın alabilir ve daha fazla eşya taşıyabilirler.

Gulf Air Company Koltuk Seçimi

Gulf Air Company, yolcularına uçuş için hem online check-in işlemleri sırasında hem de havalimanı check-in işlemlerinde kolayca koltuk seçme olanağı veriyor. Yolcular uçak oturma planını inceleyerek istedikleri koltukları seçebilirler. Falconflyer üyeleri puanlarına bağlı olarak, çok daha ve geniş koltukları da ücret ödemeden seçebiliyorlar.

Dünyanın en modern uçaklarıyla uçuşlarını gerçekleştiren Gulf Air Company, geniş diz mesafeleri ve yolcularına çok daha geniş hareket alanı sağlayan koltuklarıyla son derece konforlu uçuşlar gerçekleştiriyor.

Gulf Air Company Yiyecek, İçecek ve İkram

1950 yılından beri uçuşlar gerçekleştiren Gulf Air Company, son derece deneyimli bir havayolu olarak her zaman yolcularının isteklerine önem vermiş ve onların güvenli olduğu kadar rahat ve konforlu bir yolculuk geçirebilmeleri için en üst düzeyde uçak içi servisleriyle donatılmıştır.

Gurme şefler tarafından özenle hazırlanmış menüleri uçuşlarında sunan Gulf Air Company, menülerinde hem yöresel yemeklere hem de dünya mutfaklarına yer veriyor. Gideceğiniz destinasyona göre belirlenen menüler, seçilen yemeklere göre ücretsiz veya ücretli olarak servis edilir. Yemekler konusunda yolcuların özel istekleri de dikkate alınarak hazırlanan menülerde vegan, vejetaryen ve çocuk menüsü seçenekleri bulunmaktadır.

Din ve kültürler göz önüne alınarak hazırlanan yemeklerde özel sipariş olarak tıbbi beslenme veya diyet yemekleri isteklerinizi uçuş öncesinde Gulf Air Company, çağrı merkezlerine bildirmeniz gerekmektedir.

Gulf Air Company Evcil Hayvanlarla Uçuş

Gulf Air Company uçuşlarında evcil hayvanlar uçuş kabinine kabul edilmezler, evcil hayvanlar güven içinde uçağın kargo bölümünde yolculuk yapabilirler. Uçuş kabiniyle aynı basınç ve fiziksel şartlara sahip olan kargo bölümünde yolculuk edecek evcil hayvanınızın taşıma çantası veya kulübesi sert malzemeden yapılmış olmalı ve üstünde adınız, soyadınız ve telefon numaranız yer almalıdır. Taşıma çantaları evcil hayvanın boyutuna göre olmalı ve taşıma çantasında sadece bir tek evcil hayvan yer almalıdır.

Check-in işlemleriniz sırasında evcil hayvanınızın seyahati ile ilgili gerekli tüm belgelerini, sağlık sertifikalarını ve aşı karnelerini yanınızda bulundurmanız önemlidir. 12 saatten fazla uçuş süresi olan yolculuklarda hayvanlar sağlık koşullarından dolayı kabul edilmez. Birçok ülkenin uluslararası evcil hayvan seyahatine ilişkin katı düzenlemeleri vardır, bu yüzden evcil hayvanınızla yapacağınız uçuşunuzdan önce gittiğiniz ülkesinin elçiliğinden veya konsolosluğundan bu konuda bilgi almanızı öneririz.