Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

KLM Royal Dutch Airlines uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

KLM Royal Dutch Airlines En Ucuz Yurtdışı Uçak Biletleri

kalkış
varış
tarih
fiyat
KLM Royal Dutch Airlines
Istanbul
New York
22.10.2020
KLM Royal Dutch Airlines
Istanbul
Los Angeles
27.09.2020
KLM Royal Dutch Airlines
Istanbul
Boston
30.09.2020
KLM Royal Dutch Airlines
Istanbul
Detroit
19.09.2020
KLM Royal Dutch Airlines
Istanbul
Atlanta
18.09.2020
KLM Royal Dutch Airlines
Istanbul
Seattle
19.09.2020
KLM Royal Dutch Airlines
Istanbul
Philadelphia
18.09.2020
KLM Royal Dutch Airlines
Istanbul
Las Vegas
18.09.2020
KLM Royal Dutch Airlines
Istanbul
San Diego
19.09.2020
KLM Royal Dutch Airlines
Istanbul
Chicago
18.09.2020

KLM Royal Dutch Airlines En Popüler Yurtdışı Uçak Biletleri

kalkış
varış
tarih
fiyat
KLM Royal Dutch Airlines
Istanbul
New York
22.10.2020
KLM Royal Dutch Airlines
Istanbul
Los Angeles
27.09.2020
KLM Royal Dutch Airlines
Istanbul
Boston
30.09.2020
KLM Royal Dutch Airlines
Istanbul
Detroit
19.09.2020
KLM Royal Dutch Airlines
Istanbul
Atlanta
18.09.2020
KLM Royal Dutch Airlines
Istanbul
Seattle
19.09.2020
KLM Royal Dutch Airlines
Istanbul
Philadelphia
18.09.2020
KLM Royal Dutch Airlines
Istanbul
Las Vegas
18.09.2020
KLM Royal Dutch Airlines
Istanbul
San Diego
19.09.2020
KLM Royal Dutch Airlines
Istanbul
Chicago
18.09.2020

KLM Royal Dutch Airlines

Genel Merkezi

Amsterdam

Kuruluş Tarihi

1919

Uçuş Noktaları

145

Uçtuğu Ülke Sayısı

70

Uçak Sayısı

119

KLM Royal Dutch Airlines Hakkında

7 Ekim 1919'da kurulan KLM Royal Dutch Airlines, halen orijinal adı altında faaliyet gösteren dünyanın en köklü ve deneyimli tarifeli havayolu şirketidir. 119 uçağı ile dünya çapında 145 destinasyona uçuşlar gerçekleştirerek 10 milyar Euro gelir elde eden KLM Royal Dutch Airlines’ın Amsterdam'da 32.000 personeli bulunuyor. 

KLM Royal Dutch Airlines ve KLM Cityhopper, 30 milyon yolcu ve 635.000 ton kargo ile KLM grubunun çekirdeğini oluşturmaktadır. 

Avrupa ve kıtalararası destinasyonlara sahip geniş uçuş ağıyla dünyanın dört bir yanındaki ekonomi merkezlerine ve başkentlere doğrudan uçuşlar sağlayan KLM Royal Dutch Airlines’ın merkezi Amsterdam Schiphol Havalimanı’ndadır.

Dünyanın önde gelen havayolu ittifaklarından olan Skyteam’e de üyeliği bulunan KLM Royal Dutch Airlines, havayolu ortaklarıyla birlikte dünya çapında 225 destinasyona daha hizmet sunabiliyor. KLM Royal Dutch Airlines, müşteri memnuniyetinin en önemli öge olduğu temel inancından yola çıkan ve müşterileri için unutulmaz deneyimler yaratmayı hedefleyen bir havayoludur.

6 Mayıs 2004'te KLM Royal Dutch Airlines, Air France ile birleşti böylece yolcu taşımacılığı, kargo, mühendislik ve bakım konularında daha da güçlendi. Air France ile KLM, Avrupa havayolu endüstrisinin ön saflarında yer almaktadırlar.

World Travel Awards 2017’de “Avrupa’nın Amerika Uçuşlarında Lider Havayolu” ve 2010 “Avrupa’nın Lider Havayolu” ödüllerini alan KLM Royal Dutch Airlines, en üst düzeyde sunduğu güvenlik, yer hizmetleri ve uçak içi servisleri ile dünyanın en köklü havayollarından biri olarak büyümeye devam ediyor.

KLM Royal Dutch Airlines İç ve Dış Hat Uçuşları

Filosunda yer alan 119 uçağıyla dünya çapında 145 noktaya yolcularını konforlu uçuşlarla taşıyan KLM Royal Dutch Airlines, yılda 30 milyondan fazla yolcuyu istedikleri yere zamanında ulaştırıyor.

Aynı zamanda Skyteam havayolu ittifakı üyesi olarak KLM Royal Dutch Airlines, 20 büyük havayoluyla da global rotalarda uçuş anlaşmaları yaparak dünya çapında 225 farklı noktaya daha hizmet götürmektedir.

KLM Royal Dutch Airlines’ın Türkiye’de sadece İstanbul Atatürk Havalimanı’na uçuşları bulunmaktadır.

KLM Royal Dutch Airlines Flying Blue Club Programı

KLM Royal Dutch Airlines’ın sık uçan yolcularına sunduğu Flying Blue programı hem KLM Royal Dutch Airlines ve Air France uçuşlarında hem de Skyteam havayolu ittifakında yer alan 20 büyük havayoluyla yapılan uçuşlarında üyelerine miller kazandırıyor ve ödüller sunuyor.

Üyeler kazandıkları mil puanlarını neredeyse istedikleri her şey için harcayabilirler. Uçuşlar ile XP (Deneyim Puanı) kazanarak Flying Blue seviyeleri yükseltilebiliyor. Flying Blue programı Gümüş, Altın ve Platin seçenekleriyle üyelerine benzersiz avantajlar sunmaktadır.

Flying Blue programında biriken miller ve puanlarla otellerde konaklamalar yapabilir, araba kiralayabilir veya alışverişler yapabilirsiniz. Miller aynı zamanda daha iyi koltuk seçimleri, bilet sınıfını yükseltmek veya ek bagaj hakları için de kullanılabiliyor.

KLM Royal Dutch Airlines Check – In İşlemleri

KLM Royal Dutch Airlines mobil uygulamalarından veya web sitesinden online check-in yaparak havalimanında zaman kazanabilir ve hemen biniş kapınıza geçebilirsiniz. Online check-in işlemlerinde yolculuğunuz için koltuğunuzu seçebilir ve biniş kartınızı alabilirsiniz.

Online check-in kalkıştan 30 saat önce açılmakta ve uçuş saatine 1 saat kala sona ermektedir.

Havalimanında check-in işleminizi yaptırmak istiyorsanız KLM Royal Dutch Airlines kontuarlarından kolayca bu işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Havalimanı check-in işlemleri normal şartlarda kalkıştan 3 saat önce açılır ve kalkıştan 1 saat önce kapanır.

KLM Royal Dutch Airlines Bagaj Hakkı

KLM Royal Dutch Airlines’ın Avrupa ve kıtalararası uçuşlarında ekonomi sınıfı yolcular 1 adet el bagajını uçuş kabinine alabilirler. Bu el bagajı maksimum 12 kg ve 55 x 35 x 25 cm (21,5 x 13,5 x 10 inç) ölçülerinde olmalıdır. Aynı zamanda yolcular yanlarında bir çanta veya dizüstü bilgisayar alabilirler.

Avrupa ve kıtalararası uçuşlarda Business Class sınıfı için ise yolcular uçuş kabinine her biri 55 x 35 x 25 cm (21,5 x 13,5 x 10 inç) ölçülerinde ve 18 kg olacak şekilde 2 el bagajı alabilirler. Ayrıca bir çantayı veya dizüstü bilgisayarı da yanlarında taşıyabilirler.

Ekonomik sınıf için uçuşlarda sunulan uçak bagajı hakları ise 1 adet maksimum 158 cm boyutunda ve 23 kg bagajdır. Flying Blue Gümüş, Altın ve Platin üyeler, SkyTeam Elite veya Elite Plus üyeleri, yukarıda belirtilen aynı boyut ve ağırlığa sahip 1 adet ilave bagajı daha uçağa verebilirler.

KLM Royal Dutch Airlines’ın uçuşlarında Business Class yolcular ise uçağın bagaj bölümüne, maksimum 158 cm ve her bir 32 kg olacak şekilde 2 adet bagajlarını ücretsiz olarak verebilirler. Flying Blue Gümüş, Altın ve Platin üyeler, SkyTeam Elite veya Elite Plus üyeleri, 1 adet ek bagaj hakkına sahiptirler.

KLM Royal Dutch Airlines Koltuk Seçimi

KLM Royal Dutch Airlines uygulamalarından veya havalimanlarında yer alan KLM Royal Dutch Airlines kontuarlarından yapacağınız check-in işlemi sırasında uçağın koltuk planını inceleyebilir ve kolayca istediğiniz koltuğu seçebilirsiniz.

Ekonomi sınıfı da dahil olmak üzere Business Class ve First Class için online olarak uçuşunuzdan 30 saat önce koltuk seçimi yapılabilir, uçağın ön bölümünde veya arka bölümünde oturmayı tercih edebilir, manzarayı izleyeceğiniz cam kenarında veya daha kolay kalkabileceğiniz koridor kenarında oturmayı seçebilir veya daha fazla diz mesafesi bulunan koltukları tercih edebilirsiniz.

KLM Royal Dutch Airlines, uzun süreli uçuşlarında ikiz koltuk, dönebilen koltuk ve yatak olarak kullanılabilen koltuk seçenekleri ile yolcularının seyahatlerinin en konforlu şekilde geçmesi için çalışır.

KLM Royal Dutch Airlines Yiyecek, İçecek ve İkram

Uçak içi üstün hizmet kalitesiyle bilinen KLM Royal Dutch Airlines, dünya mutfaklardan seçtiği en güzel yemekleri uçuş boyunca yolcularına ücretsiz olarak sunuyor. Aynı zamanda yemeklerle birlikte uçuşlarda yolculara alkollü veya alkolsüz içecekler de ikram ediliyor.

Çocuklar, vegan ve vejetaryenler için özel menüleri bulunan KLM Royal Dutch Airlines uçuşlarında herkesin damak tadına hitap eden yemekler bulmak mümkün. Bilet sınıflarına ve yolculuk sürelerine göre menüler farklılık göstermektedir.

Yolculuğunuzdan önce KLM Royal Dutch Airlines internet sayfasına göz atarak sunulan zengin yemek menülerine ve ikramları inceleyebilirsiniz.

KLM Royal Dutch Airlines, isteyen yolcular için diyet yemekler veya tıbbi beslenme konularında farklı isteklere göre menüler de hazırlıyor. Bu isteklerin uçuştan 30 saat önce KLM Royal Dutch Airlines görevlilerine bildirilmesi gerekmektedir.

KLM Royal Dutch Airlines Evcil Hayvanlarla Uçuş

KLM Royal Dutch Airlines uçuşlarının çoğunda ekonomi kabinine ve Avrupa'daki çoğu KLM Royal Dutch Airlines uçuşunda Business Class'a küçük bir kedi veya köpek alınabilir.

Maksimum boyutları 46 (uzunluk) x 28 (genişlik) x 24 (yükseklik) cm olması gereken taşıma çantasında evcil hayvanınız ayağa kalkabilmeli veya rahatça uzanabilmelidir. Evcil hayvan + seyahat çantası veya köpek kulübesinin toplam ağırlığı maksimum 8 kg olabilir.

Köpek kulübesi önünüzdeki koltuğun altına konulmalıdır ve uçuş esnasında evcil hayvanınızı seyahat çantasından veya kulübesinden çıkarılmasına izin verilmez. 

Yolculuğunuzda herhangi bir sorun yaşamamanız için evcil hayvanınızın bütün sağlık belgelerini yanınızda bulundurduğunuzdan emin olun.