Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

LOT Polish Airlines uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

LOT Polish Airlines En Ucuz Yurtdışı Uçak Biletleri

kalkış
varış
tarih
fiyat
LOT Polish Airlines
Istanbul
New York
29.01.2022
LOT Polish Airlines
Istanbul
New York
28.02.2022
LOT Polish Airlines
Istanbul
Miami
10.05.2022
LOT Polish Airlines
Istanbul
Chicago
29.01.2022
LOT Polish Airlines
Istanbul
Los Angeles
04.04.2022
LOT Polish Airlines
Istanbul
Detroit
05.02.2022
LOT Polish Airlines
Istanbul
San Francisco
15.02.2022
LOT Polish Airlines
Moscow
New York
10.02.2022
LOT Polish Airlines
Moscow
Los Angeles
07.02.2022
LOT Polish Airlines
Tbilisi
Los Angeles
04.02.2022

LOT Polish Airlines En Popüler Yurtdışı Uçak Biletleri

kalkış
varış
tarih
fiyat
LOT Polish Airlines
Istanbul
New York
29.01.2022
LOT Polish Airlines
Istanbul
New York
28.02.2022
LOT Polish Airlines
Istanbul
Miami
10.05.2022
LOT Polish Airlines
Istanbul
Chicago
29.01.2022
LOT Polish Airlines
Istanbul
Los Angeles
04.04.2022
LOT Polish Airlines
Istanbul
Detroit
05.02.2022
LOT Polish Airlines
Istanbul
San Francisco
15.02.2022
LOT Polish Airlines
Moscow
New York
10.02.2022
LOT Polish Airlines
Moscow
Los Angeles
07.02.2022
LOT Polish Airlines
Tbilisi
Los Angeles
04.02.2022

LOT Polish Airlines

Genel Merkezi

Varşova

Kuruluş Tarihi

1928

Uçuş Noktaları

100

Uçtuğu Ülke Sayısı

35

Uçak Sayısı

73

LOT Polish Airlines Hakkında

LOT Polish Airlines, Varşova merkezli Polonya'nın ulusal havayolu şirketi olarak en deneyimli Avrupa havayolu şirketlerinden biridir ve 1929 yılından beri faaliyet göstermektedir.

LOT Polish Airlines, uçak filosunda yer alan 73 uçakla Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Amerika ve Asya'da 100'den fazla destinasyon ağı işletmektedir. Havayolunun pilotlarının birçoğu, bir dizi hava sporunda Avrupa ve Dünya şampiyonudur. Aynı zamanda 2003'ten bu yana LOT, 193 ülkede günlük 21.500 uçuşu 1.356 havaalanına taşıyan bir ağ olan Star Alliance'ın bir üyesidir. Star Alliance'ın bir üyesi olarak, LOT Polish Airlines, Türk Hava Yolları ile de uluslararası uçuşlarda ortak çalışmalar yapıyor.

Her yıl 7 milyondan fazla yolcuyu istedikleri yere güvenle ve zamanında ulaştıran LOT Polish Airlines günde 350’den fazla uçuş gerçekleştiriyor ve 35 ülkeye uçuşları bulunuyor. 620 tane “World Class” pilota sahip olan LOT Polish Airlines, 1100 profesyonel çalışana sahiptir.

LOT Polish Airlines'ın filosu, Boeing 787, Embraer 195s, Boeing 737s, Embraer 175 ve Embraer 170'lerden oluşan ve Avrupa’nın en genç ve çevre dostu uçak filolarından birisidir.

LOT Polish Airlines'ın iyi tasarlanmış bir uçuş ağı, hızlı transferleri, uygun kalkış ve varış süreleri, ayrıca kullanıcı dostu havalimanı altyapısı ile Avrupa'nın en önemli havayolları arasında girmiştir.

Nordica Havacılık Grubu ile iş birliği içinde olan havayolu, Estonya ve Tallinn'den 15 noktaya uçuş hizmeti sunuyor ve böylece Avrupa'daki uçuş ağını güçlendirerek ve Baltık ülkelerine de hizmetler sunuyor.

LOT Polish Airlines dünyanın en modern uçakları olan Boeing 787 Dreamliner ile tüm uzun mesafeli uçuşları yürüten tek havayolu şirketidir. Bütün uçuşlarında çok çeşitli sınıflar, ücretler, ürünler ve hizmetler sayesinde, yolcularının en kullanışlı ve yararlı hizmetleri almaları için büyük özgürlük sunan LOT Polish Airlines, kaliteli hizmetleriyle bölgede ilk tercih edilen havayollarından biridir ve her yıl onlarca ödül almaktadır.

LOT Polish Airlines, OAS Sıralamasında dünyanın en dakik 10 havayolu şirketi arasında, aynı zamanda Avrupa, Orta Doğu ve Afrika havayolları arasındaki dakiklik sıralamasında ise 4. sırada yer alıyor. Havayolunun kalkış ve iniş süreleri %88'den fazla oranda tam zamanında gerçekleşmektedir.

Kısa mesafeli uçuşlar ve “LOT Business Lounge” için Business Travel Poland tarafından en iyi havayolu ödülünü alan LOT Polish Airlines, GlobeRunner Ödülleri’nde de “Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'daki En İyi Havayolu” ödülünü almıştır.

LOT Polish Airlines pozitif enerjiyle dolu, birçoğu pek çok spor dalında dünya şampiyonu profesyonel uçuş ekibi ve yer personeli ile yolcularına harika bir uçuş deneyimi yaşatmak için her gün çalışmaktadır.

LOT Polish Airlines İç ve Dış Hat Uçuşları

Orta ve Doğu Avrupa'yı dünyaya bağlayan modern bir havayolu şirketi olan LOT Polish Airlines, 73 adet modern uçağıyla dünya çapında 35 ülkede 100’den fazla destinasyona günde 350’den fazla uçuş gerçekleştiriyor. Bu uçuşlarıyla yılda 7 milyondan fazla yolcuya hizmet veren LOT Polish Airlines, kaliteli uçuşlarıyla biliniyor.

Hem iç hem de dış hatlarda çok geniş bir uçuş ağına sahip olan havayolu Varşova'dan New York'a, Newark'a, Şikago'ya, Los Angeles'a, Toronto'ya, Pekin'e, Tokyo'ya, Seul'a, Singapur'a ayrıca Krakow'dan Chicago'ya ve Rzeszow'dan Newark'a uzun mesafeli uçuşlar sunan bölgedeki tek havayolu şirketidir.

Charter uçuşları ile Küba, Kosta Rika, Meksika, Sri Lanka, Tayland, Güney Afrika ve Vietnam gibi ülkelere de uçuşları bulunan LOT Polish Airlines, geniş uçuş ağıyla yolcunun ihtiyaçlarına cevap veriyor. Orta ve Doğu Avrupa'yı bölgedeki başlıca yerlere ve aynı zamanda Batı Avrupa, Asya ve Kuzey Amerika'daki en önemli iş merkezlerine bağlayan LOT Polish Airlines, en hızlı büyüyen havayollarından biridir.

LOT Polish Airlines, Star Alliance üyesi 28 seçkin havayoluyla da global uçuş ağları için iş birliği içindedir ve böylece yüzlerce farklı destinasyona daha hizmet sunmaktadır.  Türk Hava Yolları ile de uluslararası uçuşlarda ortak çalışmalar yapan LOT Polish Airlines’ın Türkiye’ye de uçuşları bulunuyor.

LOT Polish Airlines Miles & More Programı

LOT Polish Airlines Miles & More programı, Avrupa'daki en yaygın uçuş programıdır. Üyeler LOT Polish Airlines uçuşlarında ve pek çok Star Alliance iş ortağı havayolu şirketi uçuşlarında farklı ödüller için harcayabilecekleri miller kazanabilirler. Uçmak, mil kazanmanın tek yolu değildir. Kredi kartı satın alımı, seyahat sigortası veya otel konaklamaları gibi işlemler mil kazanmanın diğer yollarıdır.

LOT Polish Airlines’ın bütün yolcuları Miles & More sık uçanlar programına katılabilirler. 250'den fazla iş ortağıyla yapılan alışverişlerde geçerli olan miller aynı zamanda bilet yükseltmeler, daha iyi koltuk seçimleri ve ek bagaj hakları için de kullanılabiliyor.

LOT Polish Airlines Check – In İşlemleri

LOT Polish Airlines online check-in işlemleri planlanan kalkıştan 36 saat önce açılır. Online check-in işlemleri sırasında koltuk seçimleri de yapılabilmektedir.

Havalimanı check-in işlemleri Polonya (Varşova hariç) ve Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika'daki diğer kısa mesafe havaalanlarında tarifeli kalkış saatinden 2 saat önce; ABD, Kanada, Çin ve diğer uzun mesafe noktalarından uçuş durumunda tarifeli kalkış saatinden 3 saat önce açılmaktadır.

LOT Polish Airlines Bagaj Hakkı

LOT Polish Airlines iç hat uçuşlarında yolculara 23 kg'a kadar kontrol edilen 1 adet bagaj hakkı tanınıyor. Avrupa, Kuzey Afrika ve Orta Doğu'da uluslararası uçuşları için ekonomi sınıfı 23 kg'a kadar 1 bagaj, LOT Premium ekonomi 2 bagaj ve Business Class 32 ​​kg'a kadar 2 adet bagaj hakkına sahiptir.

Uçuş kabinine alınacak el bagajları için ise ekonomi ve Premium ekonomi sınıfı 8 kg'a kadar 1 el bagajı, Business Class için her biri 9kg'a kadar 2 el bagajı izni verilmektedir.

LOT Polish Airlines Koltuk Seçimi

LOT Polish Airlines, yolcularına uçuş için kolayca koltuk seçme olanağı veriyor. Bilet alım aşamasında ya da bileti aldıktan sonra, yolcular, uçuşlarını yönettikleri bölümden koltuk seçebiliyorlar. Miles & More üyeleri puanlarına bağlı olarak, koltuklarını ücret ödemeden seçebiliyorlar.

Dünyanın en modern uçaklarıyla uçuşlarını gerçekleştiren LOT Polish Airlines, geniş diz mesafeleri ve yolcularına çok daha geniş hareket alanı sağlayan koltuklarıyla son derece konforlu uçuşlar gerçekleştiriyor.

LOT Polish Airlines Yiyecek, İçecek ve İkram

LOT Polish Airlines, her bilet sınıfı için özel seçilmiş menülerini yolcularına sunuyor. LOT Gourmet konseptiyle hazırlanan menüler hem Polonya’nın hem de dünyanın en güzel mutfaklarından özenle seçiliyor. Yemekle birlikte servis edilen kaliteli şaraplar ve alkollü veya alkolsüz içecekler de ikram eden havayolu, kısa mesafeli uçuşlarda da yolcularına atıştırmalıklar, tatlılar ve kahve ikram ediyor.

Vegan, vejetaryen, bebek veya çocuk yemekleri gibi özel siparişlerin uçuş öncesinde LOT Polish Airlines’a bildirilmesi durumunda, yolcularına istedikleri yemekleri hazırlayan ve servis eden havayolu hem güvenli hem de keyifli uçuşlar yaşatıyor.

LOT Polish Airlines Evcil Hayvanlarla Uçuş

LOT Polish Airlines uçuşlarında evcil hayvan ile seyahat etmek isterseniz havayolu kedi ya da köpekler için uçuş seçenekleri sunuyor. Evcil hayvanınız büyüklüğüne ve ağırlığına göre uçuş kabininde veya uçağın kargo bölümünde yolculuk yapabilir.

Yolcuların rahatı için uçuş kabinine evcil hayvanlar sınırlı sayıda alınmaktadır bu yüzden rezervasyon sırasında havayoluna bu konuda bilgi vermek gerekiyor. Uçuş kabinine alınacak evcil hayvan için belirlenen kilo sınırı maksimum 8 kg’dır.

Evcil hayvanlar için check-in işlemi daha uzun sürebilir. Tarifeli kalkış saatinizden 3 saat önce havalimanına gelmenizi öneririz. Uçuştan birkaç gün önce, evcil hayvanınızın taşıma çantasına ya da kulübesine alışmasını sağlayın. Yolculuktan önce taşıma çantasına evcil hayvanınızın adını taşıyan bir etiket ve besleme ile ilgili bilgileri yazmayı unutmayın.