Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Oceanair Linhas, Avianca  uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Oceanair Linhas, Avianca

Genel Merkezi

São Paulo

Kuruluş Tarihi

2002

Uçuş Noktaları

39

Uçtuğu Ülke Sayısı

25

Uçak Sayısı

53

Oceanair Linhas, Avianca Hakkında

Oceanair Linhas Avianca, Avianca Holdings SA'ya entegre edilen Latin Amerika havayolu şirketlerini temsil eden, yolcu taşımacılığı, hava kargo, yer hizmetleri ve diğer özel havacılık hizmetlerini sunan ticari bir markadır. Oceanair Linhas Avianca, Amerika ve Avrupa'daki yolculara hizmet veren kapsamlı rota ağını ve kısa, orta ve uzun mesafeli uçaklardan oluşan modern bir filoyu işletiyor.

Oceanair Linhas Avianca 2002'den bu yana düzenli seferler düzenlemektedir. Havayolu, Latin Amerika'daki en genç filo olan 53 adet Airbus uçağıyla dünya çapında 25 ülkede 39 destinasyona uçuşlar gerçekleştiriyor.

Her zaman yenilikçi bir havayolu olarak tanınan Oceanair Linhas Avianca, Güney Amerika'da uçakta interneti sunan ve modern A320neo'nun Latin Amerika operasyonunun öncülerinden biri olan ilk havayolu şirketidir.

4 milyon kayıtlı müşteriye sahip Amigo sık uçuş programıyla da yolcularına büyük avantajlar sunan havayolu Oceanair Linhas Avianca, Latin Amerika'da uçuşlar gerçekleştiren en büyük havayollarından birisidir.

Buna ek olarak, uçakların en büyük küresel ittifakı olan Star Alliance'ın da üyesi olan havayolu, bu ittifakla uluslararası uçuş ağları için 28 büyük havayoluyla iş birliği yaparak çapında 1.300’den fazla destinasyona daha yolcularını ulaştırabiliyor.

Hem iç hat hem de dış hat uçuşlarında geniş bir uçak içi servis seçeneğine sahip olan havayolu, güvenli olduğu kadar konforlu uçuşlar sunmak için de çok çalışmakta ve bölgenin en önemli havayollarından birisi olarak gösterilmektedir.

Oceanair Linhas, Avianca İç ve Dış Hat Uçuşları

Oceanair Linhas Avianca uçuşları Amerika ve Avrupa'da 53 adet Airbus uçağıyla 25 ülkede 39 destinasyona uçuşlar gerçekleştiriyor. Oceanair Linhas Avianca’ın en sık uçuş yaptığı rotalar arasında New York, Miami, Londra, Madrid ve Milan, Barselona gibi önemli şehirler bulunuyor.

Dünyanın en büyük havayolu ittifaklarından birisi olan Star Alliance'ın da üyesi olan havayolu, bu ittifakla uluslararası uçuş ağları için 28 büyük havayoluyla da iş birliği yapıyor.

Latin Amerika’nın en genç uçak filosuyla uçuşlarını gerçekleştiren Oceanair Linhas Avianca, uçaklarının geniş uçuş kabinleri, rahat koltukları ve sessiz uçuşlarıyla yolcularına en üst düzeyde uçuş deneyimleri sunuyor.

Oceanair Linhas, Avianca Amigo Programı

Oceanair Linhas Avianca'nın 4 milyondan fazla üyesi olan sık uçuş programı olan Amigo, Oceanair Linhas Avianca tarafından işletilen tüm uçuşlarda ve rotalarda puanlar biriktirilmesini sağlıyor. Bu rotalar hem yerel hem de uluslararası uçuşları içermektedir.

Oceanair Linhas Avianca'nın uçuşlarının dışında Star Alliance üyesi 28 havayolunun uçuşlarında da üyelerine miller kazanma şansı sunan Amigo sık uçuş programında biriken miller aynı zamanda otel konaklamaları, araba kiralama hizmetleri ve elektronik eşya alışverişleri gibi pek çok alanda da kullanılabilir.

Oceanair Linhas, Avianca Check – In İşlemleri

Oceanair Linhas Avianca mobil uygulamalarından veya internet sitesinden ücretsiz olarak uçuş saatinden 48 saat önce ve uçuşa 1 saat kalana kadar online check-in işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Check-in işlemi sırasında koltuk seçiminizi de yapabilir, birlikte yolculuk ettiğiniz kişilerle birlikte olacak şekilde, cam veya koridor kenarı seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz.

Havalimanında check-in yapmak isteyen yolcular Oceanair Linhas Avianca kontuarlarından veya kiosklarından kolayca bu işlemi gerçekleştirebilir ve hemen biniş kapısına geçebilirler.

Havalimanında uçuş saatinden 3 saat önce başlayan check-in işlemlerinin, uçuş saatine 40 dakika kala sonlanmış olması gerekiyor. Check-in yaptığınızda acenteler son sefer saatini gösterecektir, biniş kartınızı kontrol edin, duyuruları dinleyin ve uçuş bilgileri ekranlarını izleyin. Bazı büyük havalimanlarında ana kalkış alanlarından kapıya ulaşmak 15 dakika kadar sürebilir. 

Oceanair Linhas, Avianca Bagaj Hakkı

Oceanair Linhas Avianca uçuşlarında kabine alacağınız bagajın ölçüleri 56 x 45 x 25 cm'den büyük ve ekonomi sınıfı için 8 kg'dan fazla olmamalıdır. Business Class bilet sınıfı için 2 adet, ekonomi bilet sınıfı için 1 adet kabin bagajı hakkınız bulunuyor.

Oceanair Linhas Avianca uçuşlarında bagaj için maksimum kontrol edilen tek bagaj ağırlığı Business Class için 30 kg, First Class için 40 kg, ekonomi sınıfı için 20 kg’dır. Ek bagaja ihtiyacınız varsa Amigo programında biriken millerle ve puanlarla ücretsiz olarak ek bagaj hakkı satın alabilir ve çok daha fazla eşya taşıyabilirsiniz.

Oceanair Linhas Avianca Koltuk Seçimi

Online check-in işlemi sırasında veya havalimanında yer alan Oceanair Linhas Avianca kontuarlarda istediğiniz koltuğu seçebilir ve birlikte uçtuğunuz kişilerle yan yana olacağınız koltukları belirleyebilirsiniz.

Oceanair Linhas Avianca bütün uçuşlarında yolcularına en konforlu uçuş deneyimini yaşatmak ve en iyi hizmeti sağlamak için her bilet sınıfına yönelik pek çok farklı koltuk alternatifi sunmaktadır. Uzun yolculuklarda eğim alabilen ve diz mesafeleri çok daha geniş olan özel koltuklar, yolcuların daha rahat bir yolculuk geçirmesi için tasarlanmıştır.

Oceanair Linhas Avianca’nın bütün bilet sınıflarında pek çok farklı koltuk seçeneği bulunuyor. İstediğiniz koltuğu seçerek keyifli bir yolculuk yapmak için erken rezervasyon yaptırmak ve online check-in sırasında koltuk seçimi yapmak önemlidir çünkü havalimanında son saatte yapacağınız seçimlerde istediğiniz koltuklar daha önceden seçilmiş olabilir.

Uzun süreli uçuşlarda geniş ve konforlu koltuklar Amigo sık uçuş programında biriken miller ve puanlarla da ücretsiz olarak tercih edilebilmektedir.

Oceanair Linhas, Avianca Yiyecek, İçecek ve İkram

Oceanair Linhas Avianca uçuşlarında yolcularına sağlıklı ürünlerden hazırlanmış en güzel yemekleri sunması ve dünyaca ünlü markaların şaraplarını ikram etmesiyle tanınan bir havayoludur.

Ekonomi, Bussiness Class ve First Class bilet sınıflarına göre dünyaca ünlü şefler tarafından hazırlanan menülerden pek çok yiyecek ve içecek ikramları bulunan, oldukça zengin bir menü seçeneğine sahip bir havayolu olan Oceanair Linhas Avianca, yolcularına keyifli uçuş deneyimleri yaşatıyor.

Özel çocuk menülerini, dini yemekleri ve diyet yemekleri de yolcularına sunan şirket, uçuştan önce haber verilmesi şartıyla özel yemek isteklerinizi kabul ediyor. Özel diyet yemekleri veya tıbbi yönden ihtiyaç duyulan beslenme konularında rezervasyonunuz sırasında Oceanair Linhas Avianca, görevlilerine bilgi verebilirsiniz.

Oceanair Linhas, Avianca Evcil Hayvanlarla Uçuş

Evcil hayvanların taşınması, yolcuyla yapılan ön görüşmelerde ve belirlenen Oceanair Linhas Avianca kurallarına uygun olarak özel bir ücretin ödenmesiyle yolcu kabininde kabul edilir. 

Evcil hayvanınız her zaman özel bir taşıma çantasında muhafaza edilmelidir. Bu çantanın boyutları 30 x 47 x 27 cm'yi geçmemelidir. Bir yolcu, evcil hayvanla birlikte maksimum ağırlığı 8 kg olan bir evcil hayvan taşıma çantası taşıma hakkına sahiptir. Alternatif olarak, evcil hayvanınız uçağın özel bir bölümünde kargo veya check-in bagajı olarak belirlenmiş boyutlarda bir hayvan konteynerinde taşınabilir.

Oceanair Linhas Avianca uçuşlarında evcil hayvanınızı da taşıyabilmeniz için, hayvanınızın veterinerinden aldığınız sağlık sertifikasının ve aşı kartı gibi belgelerinin yanınızda olması gerekiyor. Ayrıca uçtuğunuz ülkenin varsa istediği diğer belgeleri ile birlikte check-in sırasında görevliye göstermeniz gerekiyor.

Havayollarının tümü belirli tür hayvanları uçuşlara kabul etmiyor. Bu konuda havayolu şirketinden bilgi almanız önemlidir. Evcil hayvanınızın da sizinle uçacağına dair bilgiyi Oceanair Linhas Avianca’ya uçuş saatine en geç 6 saat kala vermeyi, rezervasyonunuzu yaptırmayı ve onay almayı unutmayın.