Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

TAAG Angola Airlines uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

TAAG Angola Airlines

Genel Merkezi

Luanda

Kuruluş Tarihi

1938

Uçuş Noktaları

31

Uçtuğu Ülke Sayısı

0

Uçak Sayısı

12

TAAG Angola Airlines Hakkında

TAAG Angola Airlines, merkezi Luanda'daki Quatro de Fevereiro Havalimanı'nda bulunan 1938 yılında kurulmuş Angola'nın bayrak taşıyıcı havayoludur.

TAAG Angola Airlines, Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği ve Afrika Havayolları Birliği üyesidir ve uçak filosunda yer alan Boeing 737 ve Boeing 777 model 12 uçağıyla dünya çapında 31 destinasyona uçuşlar gerçekleştirir.

TAAG Angola Airlines, Angola'nın tüm dünyadaki imajını destekleyen güvenilir ve finansal açıdan sürdürülebilir operasyonlarıyla Angola'da hava taşımacılığının modernizasyonu için lider bir şirket olarak kendini göstermektedir. TAAG Angola Airlines tüm operasyonlarında güvenlik ve kalite kurallarına sıkı sıkıya uymaktadır.

Ulusal ve uluslararası düzenleyici kurumlarla sıkı bir iş birliği yapan havayolu, uçuşlarında dakiklik ve güvenilirliği ön planda tutarak yolculara profesyonel ve saygılı bir şekilde hizmet sunuyor.

Kişisel gelişim kültürünü teşvik eden TAAG Angola Airlines, deneyimli uçuş ekibi ve yer hizmetleri personeliyle takım olarak çalışıyor ve yolcuları için her zaman en iyi çözümleri sunmak için çalışıyor.

Angola'nın imajını ülke içinde ve dışında tanıtan havayolu, Angola ekonomisinin itici gücüdür ve toplumu sosyal işler aracılığıyla destekler. TAAG Angola Airlines, aynı zamanda çevre sorumluluğu kriterlerini benimseyerek faaliyetlerimizin çevresel etkilerini en aza indirmek için çalışıyor.

TAAG Angola Airlines global uçuş ağını geliştirmek için Air France, Air Namibia, British Airways, Brussels Airlines, Kenya Airways, LAM Mozambik Havayolları, Lufthansa ve Royal Air Maroc ile anlaşmalar yaparak yolcularının çok daha fazla destinasyona ulaşmalarını sağlamıştır.

TAAG Angola Airlines İç ve Dış Hat Uçuşları

TAAG Angola Airlines uçuş filosunda yer alan 12 uçağıyla hem bölgesel hem de dünya çapında 31 uçuk noktasına yolcularını taşıyor. Güvenli ve dakik uçuşlarıyla bilinen havayolunun en sık uçtuğu destinasyonlar arasında Pekin, Benguela, Berlin, Bissau, Brazzaville, Cabinda, Cape Town, Catumbela, Douala, Dubai, Dundo, Harare, Havana, Huambo ve Johannesburg gibi önemli şehirler bulunuyor.

Angola iç hatlarında ise Kuito, Luena, Ondjiva, Namibe, Menogue, Catumbela, Soyo, Saurimo, Luanda, Cabinda, Huambo ve Lubango'ya uçuşlar yapan TAAG Angola Airlines, uçuşlarında en yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışıyor.

TAAG Angola Airlines Umbi Umbi Programı

TAAG Angola Airlines'ın sık uçan yolcularına sunduğu Umbi Umbi programı, üyelerine her uçuşlarında benzersiz avantajlar ve faydalar sunan, sevilen bir programdır.

Klasik, gümüş ve altın üyelik ayrıcalıkları bulunan Umbi Umbi programı, TAAG Angola Airlines'ın bütün uçuşlarında üyelerine miller ve hediyeler kazandırıyor. Kazanılan miller otel konaklamaları, araba kiralamalar, bilet yükseltmeleri, daha iyi koltuk seçimleri, ek bagaj hakları, banka ödemeleri ve dünya çapındaki pek çok şirketin ürün ve hizmetinden faydalanmak için kullanılabilir.

Bunlara ek olarak üyeler, TAAG Angola Airlines'ın Duty Free mağazalarında özel bir Umbi Umbi indirimine ulaşabilirler. 

Umbi Umbi programı sadece TAAG Angola Airlines'ın uçuşlarında değil aynı zamanda havayolunun anlaşması bulunun dünyanın en büyük havayollarının uluslararası uçuşlarında da üyelerine miller kazandırır ve bilet alımlarında büyük faydalar sağlar.

TAAG Angola Airlines Check – In İşlemleri

Kolaylık ve sadelik sunan TAAG Angola Airlines'ın web ve mobil check-in işlemleri, uçuşunuzu kontrol etmenin ve havaalanında zaman kazanmanın en iyi yoludur. 

Uluslararası uçuşlarda uçak kalkışından önce 36 saat ile 90 dakika arasında web check-in yapabilirsiniz. İç hat uçuşlarında ise online check-in, kalkıştan 24 saat önce açılacak ve kalkıştan 60 dakika önce kapanacaktır. Check-in işleminiz sırasında tercih ettiğiniz koltuğunuzu interaktif bir koltuk haritasından seçebilirsiniz. 

Havalimanından yapılacak check-in işlemlerinde ise herhangi bir TAAG Angola Airlines destinasyonuna seyahat eden yolcular kontuarlardan ile uçuş saatlerinden 24 saat öncesine kadar check-in yapabilirler, chek-in işlemleri genel olarak uçağın kalkış saatinden 1 saat önce kapanır.

Bu işlem sırasında yolculara bagaj ve check-in prosedürleri uygulanacak ve yolculara biniş kartı verilecektir. Yolcuların, uçuşlarının kalkış saatinden yarım saat önce kalkış kapısı önünde hazır bulunması gerekir.

TAAG Angola Airlines Bagaj Hakkı

TAAG Angola Airlines uçuşlarında kabin bagajı ön bölmeye veya önünüzdeki koltuğun altına sığmalıdır. Palto, dizüstü bilgisayar, çanta gibi kişisel bir eşyaya ek olarak, 1 adet 115 cm (uzunluk + genişlik + yükseklik) boyutlarında ekonomi sınıfı için 5 kg, Business Class için 7 kg ve First Class için 10 kg el bagajını uçuş kabinine ücretsiz olarak alınabilmektedir.

Uçağın bagaj bölümüne verilecek bagajlar için maksimum 157 cm (uzunluk + genişlik + yükseklik) boyutlarında ekonomi sınıfı yolcuların 2 adet ve 20 kg, Business Class yolcuları için 2 adet ve 32 kg, First Class yolcular için 3 adet ve 40 kg bagajı ücretsiz olarak verebilirler. 

Ek bagaj hakları bilet sınıfına bakılmaksızın Umbi Umbi programında kazanılmış millerle de ücretsiz olarak alınabilir.

TAAG Angola Airlines Koltuk Seçimi

TAAG Angola Airlines, yolcularına uçuş için hem online check-in işlemleri sırasında hem de havalimanı check-in işlemlerinde kolayca koltuk seçme olanağı veriyor. Yolcular uçak oturma planını inceleyerek istedikleri koltukları seçebilirler. Umbi Umbi üyeleri puanlarına bağlı olarak, çok daha ve geniş koltukları da ücret ödemeden seçebiliyorlar.

Dünyanın en modern uçaklarıyla uçuşlarını gerçekleştiren TAAG Angola Airlines, geniş diz mesafeleri ve yolcularına çok daha geniş hareket alanı sağlayan koltuklarıyla son derece konforlu uçuşlar gerçekleştiriyor.

TAAG Angola Airlines Yiyecek, İçecek ve İkram

1938 yılından beri uçuşlar gerçekleştiren TAAG Angola Airlines, son derece deneyimli bir havayolu olarak her zaman yolcularının isteklerine önem vermiş ve onların güvenli olduğu kadar rahat ve konforlu bir yolculuk geçirebilmeleri için en üst düzeyde uçak içi servisleriyle donatılmıştır.

Gurme şefler tarafından özenle hazırlanmış menüleri uçuşlarında sunan TAAG Angola Airlines, menülerinde hem yöresel yemeklere hem de dünya mutfaklarına yer veriyor. Gideceğiniz destinasyona göre belirlenen menüler, seçilen yemeklere göre ücretsiz veya ücretli olarak servis edilir. Yemekler konusunda yolcuların özel istekleri de dikkate alınarak hazırlanan menülerde vegan, vejetaryen ve çocuk menüsü seçenekleri bulunmaktadır.

Din ve kültürler göz önüne alınarak hazırlanan yemeklerde özel sipariş olarak tıbbi beslenme veya diyet yemekleri isteklerinizi uçuş öncesinde TAAG Angola Airlines, çağrı merkezlerine bildirmeniz gerekmektedir.

TAAG Angola Airlines Evcil Hayvanlarla Uçuş

Evcil hayvanınız 8 kg’dan ağır değilse uçuş kabininde sizinle birlikte keyifle seyahat edebilir. Evcil hayvanın taşıma çantasının ölçüleri maksimum 45 cm uzunluğunda, 35 cm genişliğinde ve 25 cm yüksekliğinde ve üç boyutun toplamı 105 cm olmalıdır. Taşıma çantası veya evcil hayvan paketi sağlam, havalandırmalı, su geçirmez bir zemine sahip olmalı ve güvenli olmalıdır.

Kuşları taşımak için kafesin sağlam, güvenli bir şekilde kilitlendiğinden emin olun ve yiyecek veya içeceklerin dökülmemesine dikkat edin. Kafes her zaman kapalı olmalıdır.

8 kg’dan daha büyük evcil hayvanlar uçağın kargo bölümünde yolculuk yapacaklardır. Kafeslerin veya evcil hayvan taşıma çantalarının sayısı uçak tipi ile sınırlıdır. Evcil hayvanınızla uçmayı düşünüyorsanız öncelikle izin için TAAG Angola Airlines rezervasyon ofisi ile iletişime geçmelisiniz. 

Evcil hayvanlarla yapılan uçuşlarda check-in işlemlerinin mutlaka havalimanı kontuarlarından yapılması gerekiyor.