Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ukraine International Airlines uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Ukraine International Airlines

Genel Merkezi

Kiev

Kuruluş Tarihi

1992

Uçuş Noktaları

88

Uçtuğu Ülke Sayısı

80

Uçak Sayısı

45

Ukraine International Airlines Hakkında

Genel merkezi Ukrayna Kiev’de bulunan Ukraine International Airlines, 1992 yılında kurulmuş ve o zamandan günümüze kadar yolcularına uçuş ağındaki 80 ülkede 88 farklı noktaya üst düzey uçuşlar sunmuştur. Uçak filosunda yer alan 45 uçağıyla hizmet veren Ukraine International Airlines, geniş uçuş ağı ve konforlu yolculuklarıyla tercih ediliyor.

Havayolu, Ukrayna Devlet Sivil Havacılık Birliği ve dünyanın en büyük uçak kiracısı olan GPA tarafından bağımsız bir Ukrayna uluslararası hava taşıyıcısı olarak kuruldu. 15 yıllık süre boyunca, havayolu şirketi üst sınıf stratejik ve finansal yatırımcılarla büyüdü.

Ukraine International Airlines, Ukrayna'nın stratejik havacılık şirketidir. Yolculara düşük maliyetli biletler sunan Ukraine International Airlines aynı zamanda kargo taşımacılığı da yapıyor.

Ukraine International Airlines transit seyahat fırsatları için geniş bir seçim sunar. Havayolu, Ukrayna'yı Avrupa, Asya, Amerika, Afrika ve Orta Doğu'da 80 ülkeyle birleştiriyor. Ukraine International Airlines haftada 1100 uluslararası ve iç hat uçuşunu işletiyor ve dünya çapında 3000'den fazla noktaya ortak havayolu servisleriyle hizmet götürüyor.

Kiev Boryspil Uluslararası Havalimanı’nı ana uçuş merkezi olarak kullanan havayolu, 2021 yılına gelindiğinde uçuş filosunu aktif olarak geliştirmeyi ve yenilemeyi, Doğu ve Güneydoğu rota ağlarını genişletmeyi, batıya giden uçuşların sıklığını artırmayı ve Ukrayna'nın Kiev kentlerindeki Kiev Boryspil Uluslararası Havalimanı ve bölgesel merkezlerin geçiş potansiyelini geliştirmeyi planlıyor.

Uygun uçak biletleri ve geniş uçuş ağıyla sevilen bir havayolu olan Ukraine International Airlines, dünyanın dört bir yanına yolcularını kaliteli uçak içi servisleriyle ulaştırıyor.

Ukraine International Airlines İç ve Dış Hat Uçuşları

Ukraine International Airlines, uçuş filosunda bulunan 45 uçağıyla 80 ülkede 88 farklı destinasyona uçuşlar gerçekleştiriyor.

Ukraine International Airlines, deneyimli pilotları ve profesyonel uçuş ekibiyle haftada 1100 dış hat ve iç hat uçuşu yapıyor ve dünya çapında 3000'den fazla noktaya ortak havayolu şirketleriyle yaptığı iş birlikleri sonucunda hizmet götürüyor.

Türk Hava Yolları, Air France, Air Moldova, Air Baltic, Austrian Airlines, Azerbaijan Airlines, Brussels Airlines ve Dniproavia havayoları gibi dünyanın önde gelen havayolu şirketleriyle dış hat uçuşları için anlaşmalar yapan Ukraine International Airlines böylece global uçuş ağını yolcuları için daha da genişletmiştir.

İstanbul Atatürk Havalimanı’na uçuşları bulunan Ukraine International Airlines, uygun fiyatlı biletleriyle Avrupa uçuşları için tercih edilebilecek bir havayoludur.

Ukraine International Airlines Panorama Club Programı

Ukraine International Airlines’ın üyelerine birçok avantaj ve indirim sunan Panorama Club sık uçuş programı, Ukraine International Airlines’ın bütün uçuşlarında ve ortak havayollarıyla yapılan uçuşlarda üyelerine miller, puanlar, seyahat ödülleri ve pek çok hediye kazandırıyor.

Ukraine International Panorama Club programında kazanılan miller ve puanlar seyahat planlama hizmeti ile dünya çapında turlar, turistik geziler için ücretsiz rezervasyonlar, ücretsiz otel konaklamaları, bilet indirimleri, bilet yükseltmeler, konforlu koltuk seçimleri ve ek bagaj hakları için pek çok konuda kullanılabiliyor.

Panorama Club Classic ve Panorama Club Premium seviyeleri bulunan Panorama Club programında kayıt ücretsizdir.

Ukraine International Airlines Check – In İşlemleri

Ukraine International Airlines yolcularına ücretsiz online check-in olanağı sunmaktadır. Online olarak web sitesi üzerinden veya Ukraine International Airlines mobil uygulamaları aracılığıyla kolayca check-in işlemleri tamamlanabilir ve mobil cihazlara biniş kartınızı alabilirsiniz. Online check-in yapmanın bir avantajı da koltuk seçiminizi erken yaparak istediğiniz oldukları seçebilmektir.

Ukraine International Airlines uçuşları için online check-in işlemi tarifeli uçuşlar için kalkıştan 48 saat önce başlıyor ve uçuşa 2 saat kala sona eriyor. Charter uçuşları için ise kalkış saatinden 24 saat önce başlayan online check-in işlemleri uçağın kalkış saatine 2 saat kala kapanıyor.

Havalimanlarından yapılacak check-in işlemlerinde ise havalimanındaki koşullara bağlı olarak, check-in açılış ve kapanış saatleri değişebilir. Çoğu Ukraine International Airlines uçuşu için check-in ve bagaj bırakma işlemleri uçağın kalkış saatinden 24 saat önce başlamakta ve kalkış saatinden 1 saat önce sona ermektedir.

Ukraine International Airlines Bagaj Hakkı

Ukraine International Airlines uçuşlarınızda bütün yolcular ücretsiz olarak 1 el çantası ve küçük kamera, dürbün, kişisel dizüstü bilgisayar gibi kişisel bir eşyayı ücretsiz olarak uçuş kabinine yanlarında alabilirler. Uçuş kabinine alınacak eşyanın toplam boyutu 5 kg’ı geçmemelidir.

Bebekli yolcular (2 yaş altı), uçuş kabinine giyim eşyası, tek kullanımlık banyo malzemeleri, yumuşak oyuncaklar ve bebek maması içeren 1 seyahat çantası (bebek başına) alabilirler. Bu çantanın boyutu 55 х 40 х 20 cm olmalıdır ve toplam ağırlığı 5 kg'ı geçmemelidir.

Ukraine International Airlines uçuşlarında Business Class yolcuların uçuş kabinine 15 kg geçmeyecek şekilde 2 el bagajı alma hakları bulunuyor.

Uçağın bagaj bölümüne verilecek bagajlar içinse belirlenen sınırlar 158 cm olacak şekilde maksimum 23 kg’lık tek bir bagajdır. Business Class yolcular için maksimum kilo sınırı 32 kg’dır.  Panorama Club Premium üyeleri İstanbul ve ABD uçuşlarında ekstra 1 bagaj daha ücretsiz olarak uçağa verebilirler. Daha fazla eşyası olan yolcular ek bagaj hakkı satın alabilir ya da Panorama Club milleri ve puanlarıyla ücretsiz olarak ek bagaj hakkı kazanabilirler.

Ukraine International Airlines Koltuk Seçimi

Ukraine International Airlines, her bilet sınıfı için yolcularına ücretsiz koltuk seçimi hakkı tanımaktadır. Koltuk seçiminizi havayolunun Android ve IOS mobil uygulamalarından veya internet sitesinden kolayca yapabileceğiniz gibi bu işlemi isterseniz havalimanlarındaki Ukraine International Airlines kontuarlarından veya kiosklarından da gerçekleştirebilirsiniz.

Ukraine International Airlines uçuşlarında pek çok farklı koltuk seçeneği bulunuyor. Yolculara daha fazla hareket alanı sunan, daha geniş diz mesafelerine sahip olan veya yatak olarak kullanılabilen koltukları ek ücretlerle veya Panorama Club programındaki kazandığınız puanları kullanarak seçebilir ve seyahatinizin çok daha konforlu geçmesini sağlayabilirsiniz.

Ukraine International Airlines Yiyecek, İçecek ve İkram

Bilet sınıfına göre birçok yiyecek ve içecek ikramları bulunan Ukraine International Airlines, ücretsiz olarak bütün bilet sınıfları için yemek ve içecek servisleri yapıyor. Ukraine International Airlines web sitesi üzerinden detaylı olarak uçuşlarda verilen yemekler incelenebilir ve özel siparişler verilebilir.

Çocuk menüsünden vegan menülere, dini yemeklerden dünya mutfaklarına kadar pek çok yemek çeşidini yolcularına sunan havayolu, güvenli, konforlu ve aynı zamanda lezzetli yemekler sunmasıyla tanınıyor.

Ukraine International Airlines Evcil Hayvanlarla Uçuş

Bir evcil hayvanı taşımayı planlıyorsanız, Ukraine International Airlines önceden bir istek göndermeniz gerekiyor. Kedinizin veya köpeğinizin kaydını uçuş saatinden 24 saat önce yaparsanız %50 indirim sunulmaktadır.

Evcil hayvanlarınızla birlikte güven içinde Ukraine International Airlines ile uçabilirsiniz.  Evcil hayvanlarla ilgili kurallar iç hat ve dış hat seferlerinde değişiklik gösterir.

Ukraine International Airlines uçuşlarında uçuş kabininde sadece küçük kediler ve köpeklerle seyahat edebilirsiniz. Daha büyük evcil hayvanlar uçağın kargo bölümünde yolculuk yapacaktır. Kediniz veya köpeğiniz taşıma çantasıyla birlikte 8 kg ağırlığındaysa, kabin içinde sizlerle seyahat edebilir. Uçağın kargo bölümüne verilecek evcil hayvanınız ve taşıma çantası için maksimum sınır ise 75 kg’dır.

Evcil hayvanınızın taşıma çantasının güvenli ve darbelere dayanıklı olması önemlidir. Bu yolculuğunuzda evcil hayvanınızın resmi bir veteriner tarafından hazırlanmış sağlık ve aşı karnelerini mutlaka yanınızda bulundurun.