Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ajaccio - Odense uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Ajaccio Havalimanına Ulaşım

Ajaccio Napoléon Bonaparte Havalimanı'na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Ajaccio Napoléon Bonaparte Havalimanı

Avrupa'nın batısında bulunan ancak denizaşırı topraklara da sahip olan Fransa, büyüleyici tarihi bölgeleri ve doğal güzellikleriyle göz kamaştırıyor. Dünyanın en fazla ziyaretçi çeken ülkesi konumunda bulunan, turizmin hemen her alanında yoğun hava trafiği yaşayan ülke fuar turizminden spor turizmine, kültür turizminden deniz turizmine çok geniş bir yelpazede seyahat tecrübeleri sunuyor. Ülkenin Akdeniz'e bakan kıyıları, dünyanın meşhur Fransız Rivierası'nı oluşturuyor. Bu bölge, muhteşem kıyılarıyla tatilcilerin uğrak yeri haline geliyor. Her yıl dünyanın dört bir yanından ziyaretçi akınına uğrayan bölgenin açıklarında da yine Fransa'ya bağlı adalar bulunuyor. Akdeniz'de Fransa'ya bağlı bir ada olan Korsika, İtalya'nın batısında bulunan bir ada. 200'den fazla plaja sahip olan adanın tarihi ise milattan önceki dönemlere uzanıyor. İberler ve Keltlerin bir kolu olan Ligurler ile başlayan ada yaşamı, daha sonra Fenikeliler, Etrüskler ve daha pek çok uygarlıklarla devam etmiştir. Adanın bu köklü tarihinin kazandırdığı tarihi dokusu ve popüler plajları, Korsika'yı ideal bir seyahat rotası olarak gösteriyor. Korsika'nın şehirleri tatilcilerle dolup taşmaya devam ediyor. Ajaccio da bunlardan biri. Tam bir tatil cenneti olan Ajaccio, aynı zamanda tarihin önde gelen Fransız devlet adamlarından biri olan ve aynı zamanda Fransa'ya savaşlarda önderlik ederken Avrupa'da da pek çok ülkenin kaderini değiştiren Napoléon Bonaparte'ın doğum yeri. Şehre, adını bu ünlü devlet adamından alan Ajaccio Napoléon Bonaparte Havalimanı hizmet veriyor. Havalimanı transferlerinde yerel ulaşım araçlarından yalnızca biri öne çıkıyor.

Taksi

Ajaccio Napoléon Bonaparte Havalimanı'na gidebilmek için Ajaccio şehir merkezinden taksiye binebilirsiniz. Şehir merkezinden 15 dakika, Korsika'nın merkezinden ise yaklaşık bir saat içerisinde havalimanı transferinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Odense Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Hans Christian Andersen Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Hans Christian Andersen Uluslararası Havalimanı

İskandinav Yarımadası’nda bulunan Danimarka, Kuzey Avrupa’nın köklü tarihiyle ünlü ülkelerinden biri. Tarihte Vikingler’e ev sahipliği yapmış olan ülke, bu bakımdan dünyanın dört bir yanından ziyaretçi akınına uğruyor. Pek çok destinasyonu, İskandinav Yarımadası’nın yemyeşil doğal güzelliklerinin adeta birer yansımasını taşıyan ülkede, Odense bu şehirlerden yalnızca biri olarak biliniyor. Ülkenin en büyük şehirlerinden biri olan Odense, Danimarka’nın gelmiş geçmiş en ünlü yazar ve şairlerinden Hans Christian Andersen’in doğduğu şehir olarak adından söz ettiriyor. Adını ünlü yazar ve şairden alan Hans Christian Andersen Uluslararası Havalimanı, şehrin uçuş trafiğini karşılıyor. Havalimanından otel bölgelerine ve şehir merkezine yapılan transferler birkaç farklı şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Danimarka seyahatinizde havalimanları ve otel bölgeleri arasındaki transferleriniz Aerobilet transfer hizmetlerine emanet. Dilerseniz siz de lüks ve güvenilir Aerobilet transfer paketlerinizden seçiminizi yapabilir, seyahatleriniz için transfer sürecinizi önceden planlayabilirsiniz. Hans Christian Andersen Uluslararası Havalimanı’ndan otelinize kadar keyifli ve konforlu bir transfer süreci yaşamak için hemen Aerobilet transfer sayfasından rezervasyonlarınızı yapabilirsiniz. Sorularınız ve talepleriniz için destek hattını 24 saat arayabilirsiniz.

Otobüs

Hans Christian Andersen Uluslararası Havalimanı’nda yolcu çıkışında bulunan duraklardan otobüslerle şehir merkezine gidebilirsiniz. Şehir merkezi ve bazı merkezi noktalar için hizmet veren otobüslerle, yaklaşık 1 saatte şehir merkezine varabilirsiniz.

Taksi

Hans Christian Andersen Uluslararası Havalimanı’ndan taksi bulabilir ve taksiyle de şehir merkezine veya otelinize transferinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yaklaşık 20 dakikada şehir merkezinde olabilirsiniz.