Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

El-Ahsa - Amasya uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden El-Ahsa Havalimanına Ulaşım

El-Ahsa Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

El-Ahsa Uluslararası Havalimanı

Suudi Arabistan’ın doğusunda bulunan en büyük yönetim bölgelerinden biri ile aynı adı taşıyan ve bölgenin başkenti olan El-Ahsa, Basra Körfezi’ne 60 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Üstün el dokumacılığının geliştiği ve Arap kültürünün bir parçası olan, erkeklerin giydiği geleneksel pardesülerin tarihten bu yana üretildiği yer olarak bilinen El-Ahsa, daha pek çok açıdan oldukça yoğun ilgi görüyor. El-Ahsa Uluslararası Havalimanı da bu ilginin karşılığında oluşan, şehrin yoğun uçuş trafiğini düzenliyor. El-Ahsa Uluslararası Havalimanı’na ulaşımda toplu taşıma ve özel transfer alternatiflerinden kullanabileceğiniz iki seçenek bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet’le seyahatleriniz güvenli, hesaplı ve daima çok konforlu. Bunu sağlayabilmek için Aerobilet transfer hizmetleri sizlere birkaç alternatiften oluşan bireysel transfer seçenekleri sunuyor. Siz de dilerseniz Aerobilet’le transfer tecrübesini yaşayabilir, El-Ahsa’da otelinizden El-Ahsa Uluslararası Havalimanı’na en konforlu ulaşımı sağlayabilirsiniz. Hemen Aerobilet ana sayfası üzerinden transfer seçeneğine tıklayın ve buradan otelinizle birlikte El-Ahsa Uluslararası Havalimanı’nı seçerek, tarifeleri görüntüleyin. Görüntüleyemediğiniz tarifeler için hemen Aerobilet yetkililerine ulaşabilir, Aerobilet destek hattı üzerinden kendileriyle görüşme sağlayabilirsiniz.

Taksi

El-Ahsa şehir merkezinden ya da otelinizden dilerseniz taksiyle de El-Ahsa Uluslararası Havalimanı’na ulaşım sağlamanız mümkün. Şehir merkezinde kolaylıkla taksi bulabilir ya da otelinizden taksi çağrılmasını isteyebilirsiniz.

Amasya Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Amasya Merzifon Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Amasya Merzifon Havalimanı

Merzifon ilçe sınırları içerisinde bulunan Amasya Merzifon Havalimanı, yalnızca iç hat uçuşlarının gerçekleştirildiği havalimanlarından biri olarak hizmet veriyor. Amasya’ya 47 kilometre, Merzifon’a 5 kilometre, Çorum’a 66 kilometre, Havza’ya 28 kilometre uzaklıkta bulunan Amasya Merzifon Havalimanı’ndan İstanbul Sabiha Gökçen ve Atatürk havalimanlarına uçuşlar düzenleniyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet yurt içi ve yurt dışı tüm uçuşlarınızda havalimanı transferlerinizi en konforlu şekilde gerçekleştirebilmeniz için sizlere alternatifler sunuyor. Siz de bireysel transfer tarifeleri için Aerobilet transfer hizmetleri sayfasını ziyaret edebilir, otelinize rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Amasya Merzifon Havalimanı çıkışında dilerseniz taksiyle de şehir merkezi ve ilçelere gidebilirsiniz. Havalimanından Suluova 20 dakika, Aksungur 13 dakika, Doluca 19 dakika mesafede bulunuyor. Dilerseniz bu mesafeleri taksiyle gidebilir, doğrudan gitmek istediğiniz lokasyonlara ulaşabilirsiniz.