Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

El-Ahsa - Debrecen uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden El-Ahsa Havalimanına Ulaşım

El-Ahsa Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

El-Ahsa Uluslararası Havalimanı

Suudi Arabistan’ın doğusunda bulunan en büyük yönetim bölgelerinden biri ile aynı adı taşıyan ve bölgenin başkenti olan El-Ahsa, Basra Körfezi’ne 60 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Üstün el dokumacılığının geliştiği ve Arap kültürünün bir parçası olan, erkeklerin giydiği geleneksel pardesülerin tarihten bu yana üretildiği yer olarak bilinen El-Ahsa, daha pek çok açıdan oldukça yoğun ilgi görüyor. El-Ahsa Uluslararası Havalimanı da bu ilginin karşılığında oluşan, şehrin yoğun uçuş trafiğini düzenliyor. El-Ahsa Uluslararası Havalimanı’na ulaşımda toplu taşıma ve özel transfer alternatiflerinden kullanabileceğiniz iki seçenek bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet’le seyahatleriniz güvenli, hesaplı ve daima çok konforlu. Bunu sağlayabilmek için Aerobilet transfer hizmetleri sizlere birkaç alternatiften oluşan bireysel transfer seçenekleri sunuyor. Siz de dilerseniz Aerobilet’le transfer tecrübesini yaşayabilir, El-Ahsa’da otelinizden El-Ahsa Uluslararası Havalimanı’na en konforlu ulaşımı sağlayabilirsiniz. Hemen Aerobilet ana sayfası üzerinden transfer seçeneğine tıklayın ve buradan otelinizle birlikte El-Ahsa Uluslararası Havalimanı’nı seçerek, tarifeleri görüntüleyin. Görüntüleyemediğiniz tarifeler için hemen Aerobilet yetkililerine ulaşabilir, Aerobilet destek hattı üzerinden kendileriyle görüşme sağlayabilirsiniz.

Taksi

El-Ahsa şehir merkezinden ya da otelinizden dilerseniz taksiyle de El-Ahsa Uluslararası Havalimanı’na ulaşım sağlamanız mümkün. Şehir merkezinde kolaylıkla taksi bulabilir ya da otelinizden taksi çağrılmasını isteyebilirsiniz.

Debrecen Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Debrecen Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Debrecen Uluslararası Havalimanı

Orta Avrupa’nın tarihi açıdan son derece zengin topraklarından biri de Macaristan. Orta Avrupa’da bulunan Macaristan, tarihe Avusturya ile birlikte dev bir gücü simgelediği Avusturya Macaristan İmparatorluğu’nun adını altın harflerle yazdıran bir ülke. Günümüzde de şehirlerinde bu döneme ait önemli eserleri, yapıları ve eski yerleşimleri görebilmek mümkün. Bu şehirlerden biri de kuşkusuz ki Debrecen. Şehir ülkenin en büyük şehirlerinden biri olmasının yanında, tarihi zenginlikleriyle de göz kamaştırıyor. Debrecen Uluslararası Havalimanı, kültür turizmi için Debrecen’i ziyaret eden her yıl milyonlarca kişiyi ağırlıyor. Havalimanından şehir merkezine gitmek isteyen yolcular için iki transfer alternatifi öne çıkıyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleriyle siz de Debrecen seyahatinizin transfer sürecini en lüks şekilde planlama fırsatını bulabilirsiniz. Güvenilir, konforlu ve son derece lüks transfer araçlarıyla, sunduğu tarife özellikleri kapsamında hesaplı transferler sağlayan Aerobilet transfer hizmetleriyle siz de hemen tanışın. Transfer sekmesi üzerinden rezervasyonlarınızı oluşturun ve Debrecen Uluslararası Havalimanı ile oteliniz arasındaki transferleri seyahatinizin öncesinde planlama avantajını siz de yaşayın.

Taksi

Debrecen Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için taksiye binebilirsiniz. Yaklaşık 10 dakika içerisinde şehir merkezine varabilirsiniz.