Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

El-Ahsa - Roseau uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden El-Ahsa Havalimanına Ulaşım

El-Ahsa Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

El-Ahsa Uluslararası Havalimanı

Suudi Arabistan’ın doğusunda bulunan en büyük yönetim bölgelerinden biri ile aynı adı taşıyan ve bölgenin başkenti olan El-Ahsa, Basra Körfezi’ne 60 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Üstün el dokumacılığının geliştiği ve Arap kültürünün bir parçası olan, erkeklerin giydiği geleneksel pardesülerin tarihten bu yana üretildiği yer olarak bilinen El-Ahsa, daha pek çok açıdan oldukça yoğun ilgi görüyor. El-Ahsa Uluslararası Havalimanı da bu ilginin karşılığında oluşan, şehrin yoğun uçuş trafiğini düzenliyor. El-Ahsa Uluslararası Havalimanı’na ulaşımda toplu taşıma ve özel transfer alternatiflerinden kullanabileceğiniz iki seçenek bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet’le seyahatleriniz güvenli, hesaplı ve daima çok konforlu. Bunu sağlayabilmek için Aerobilet transfer hizmetleri sizlere birkaç alternatiften oluşan bireysel transfer seçenekleri sunuyor. Siz de dilerseniz Aerobilet’le transfer tecrübesini yaşayabilir, El-Ahsa’da otelinizden El-Ahsa Uluslararası Havalimanı’na en konforlu ulaşımı sağlayabilirsiniz. Hemen Aerobilet ana sayfası üzerinden transfer seçeneğine tıklayın ve buradan otelinizle birlikte El-Ahsa Uluslararası Havalimanı’nı seçerek, tarifeleri görüntüleyin. Görüntüleyemediğiniz tarifeler için hemen Aerobilet yetkililerine ulaşabilir, Aerobilet destek hattı üzerinden kendileriyle görüşme sağlayabilirsiniz.

Taksi

El-Ahsa şehir merkezinden ya da otelinizden dilerseniz taksiyle de El-Ahsa Uluslararası Havalimanı’na ulaşım sağlamanız mümkün. Şehir merkezinde kolaylıkla taksi bulabilir ya da otelinizden taksi çağrılmasını isteyebilirsiniz.

Roseau Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Roseau havalimanlarından şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Douglas-Charles Havalimanı

Karayipler’de bulunan ve Büyük Antiller ile birlikte Batı Hint Adaları olarak bilinen bir bölgeyi oluşturan Küçük Antiller’de yer alan Dominika, tropik ada ülkelerinden biri. Bu özelliğiyle pek çok önemli turizm destinasyonuna sahip olan ve bu açıdan önemli geçim kaynaklarının başında turizm bulunan ülkenin başkenti Roseau ise ülkenin en çok ziyaretçi çeken destinasyonlarının başında geliyor. Kendine özgü tarihi dokusu ve doğal güzellikleriyle dünyanın dört bir yanından ziyaret edilen Roseau’ya yapılan uluslararası uçuş trafiği için hizmet veren iki havalimanı bulunuyor. Bunlardan biri olan Douglas-Charles Havalimanı’ndan transferler için birkaç seçeneği değerlendirebilirsiniz.

Taksi

Douglas-Charles Havalimanı’ndan taksiye binebilir, dilerseniz taksiyle de otele ya da diğer tüm destinasyonlara transferinizi sağlayabilirsiniz. Roseau şehir merkezine taksiyle havalimanından yaklaşık bir saat 10 dakika gibi bir sürede varabilirsiniz.

Canefield Havalimanı

Karayip Deniz’inde bulunan Küçük Antiller ada grubunda yer alan Dominika, tropik bir ada ülkesi olarak pek çok turizm destinasyonuyla bölgenin tatil cennetlerinden biri. Başkent Roseau da seyahat tutkunlarının ülkede en çok ziyaret ettiği destinasyonların başında geliyor. Şehrin uçuş trafiğini kontrol eden iki uluslararası havalimanından biri olan Canefield Havalimanı, şehir merkezine 7 kilometre mesafede hizmet veriyor. Havalimanından şehir merkezine ya da adanın diğer tüm destinasyonlarına gitmek için tercih edebileceğiniz bir ulaşım alternatifi var.

Taksi

Dominika’da devlete bağlı toplu taşıma araçları bulunmadığından, özel şirketler dışında transferlerde taksi kullanılabiliyor. Taksiyle siz de Canefield Havalimanı’ndan gitmek istediğiniz destinasyonlara ulaşımınızı sağlayabilir, Roseau şehir merkezine 15 dakikada transferinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uçuş Rotası

El-Ahsa Kalkışlı Uçak Biletleri

Roseau Otel Önerileri