Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Arar - Akra uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Arar Havalimanına Ulaşım

Arar Havaalanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Arar Havaalanı

Suudi Arabistan’ın Irak sınırına yakın bölgesinin, bölgeyle aynı adı taşıyan başkenti Arar, sınıra yakınlığıyla Irak’a seyahat edecek yolcular için bir alternatif destinasyon olarak görülüyor. Arar Havaalanı, yalnızca yurt içi uçuşlar için hizmet veriyor. Arar şehir merkezinden Arar Havaalanı’na seyahat etmek için tercih edebileceğiniz birkaç seçenek bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Eğer siz de bir seyahat planlıyorsanız, Aerobilet transfer hizmetleri sizlere havalimanı transferleriniz için birbirinden cazip bireysel transfer tarifeleri sunuyor. Dilerseniz hemen Aerobilet transfer hizmetleri sayfasını görüntüleyerek, buradan otelinizi ve Arar Havaalanı’nı seçebilir, bireysel tarifeleri anında görüntüleyebilirsiniz. Görüntüleme konusunda yaşadığınız problemlerde ya da iletmek istediğiniz transfer taleplerinde doğrudan Aerobilet destek hattını arayabilir, transfer yetkililerine bağlanabilirsiniz.

Taksi

Arar Havaalanı’na gidebilmek için şehir merkezinden ya da otelinizden taksiye binebilirsiniz. Yaklaşık 10 dakika içerisinde havaalanında olabilirsiniz.

Akra Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Kotoka Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Kotoka Uluslararası Havalimanı

Gana, zengin maden yataklarıyla Batı Afrika’da yer alıyor. Atlas Okyanusu’na kıyısı bulunan ülke, altının da bu maden yataklarında yoğunlukla bulunması dolayısıyla Altın Sahili olarak da anılıyor. Gana’nın başkenti Akra ise ülkenin idari merkezi olmanın yanında sanayi, ticaret ve finans merkezi olarak da biliniyor. Ülkenin yoğunluklu uçuş trafiğinin yaşandığı Akra’nın uluslararası uçuşlarının yönetildiği Kotoka Uluslararası Havalimanı şehir merkezine 2 kilometre mesafede hizmet veriyor. Havalimanından otel bölgeleri, şehir merkezi ve diğer pek çok merkezi noktaya tek transfer alternatifi bulunuyor.

Taksi

Akra’da havalimanı transferlerinizi yapmak için yerel ulaşım araçları arasında tek seçeneğiniz taksiler. Taksiyle Kotoka Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine yaklaşık 7 dakika içerisinde transferinizi gerçekleştirebilirsiniz.