Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Biarritz - Afyonkarahisar uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Biarritz Havalimanına Ulaşım

Biarritz Pays Basque Havalimanı'na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Biarritz Pays Basque Havalimanı

Avrupa'nın en ilgi çekici ve romantik rotalarının başında gelen Fransa, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle göz dolduruyor. Özellikle balayı çiftlerinin en çok tercih ettiği rotalardan biri olarak dikkati çeken Fransa, aşk ve romantizm başkentlerine ev sahipliği yapıyor. Üstelik yalnızca Paris'ten, ikonik Eiffel Kulesi'nden söz etmiyoruz. Fransa'nın pek çok kenti, mesela ülkenin dünyaca meşhur kıyılarını da çiftler romantik seyahatleri için sıklıkla tercih ediyor. Akdeniz'e bakan Fransız Rivierası'nın yanı sıra, Atlantik Okyanusu'na paralel uzanan sahilleri de ziyaretçileri büyülüyor. Deniz turizmi bu kıyılarda da oldukça popüler ve ülkenin turizm potansiyeline ciddi katkılar sağlıyor. Fransa'nın en büyük yönetim bölgesi Nouvelle-Aquitaine'in de şehirlerinin bir kısmının da burada denize kıyıları bulunuyor. Biarritz de bu şehirlerden biri. Kuzey Atlantik Okyanusu'nda Biscay Körfezi içerisinde yer alan Biarritz, İspanya'dan 35 kilometre mesafede tatilcileri ağırlamaya devam ediyor. Son derece popüler sahillere sahip olan Biarritz'e hizmet veren Biarritz Pays Basque Havalimanı, özellikle deniz turizmi için seyahat eden ziyaretçilerin oluşturduğu yoğun trafiği karşılıyor. Şehir merkezinden ve Biarritz otellerinden havalimanına kadar transferleri sağlayan farklı ulaşım yöntemleri kullanılabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Bulunduğunuz destinasyonda bagajlarınızla birlikte araç beklemek istemiyor ve duraklarda vakit kaybetmeden uçuşunuza yetişmeyi hedefliyorsanız, havalimanı transfer hizmetlerinden yararlanmanızda fayda var. Ancak tamamen güvenilir ve son derece lüks havalimanı transferleri için Aerobilet sizleri birbirinden cazip tekliflerle bekliyor olacak. Aerobilet transfer hizmetlerinin lüks transfer araçlarıyla Biarritz'de transfer süreçlerinizi planlamak ve seyahatinizin Biarritz Pays Basque Havalimanı'na ulaşım aşamasını tek yön ya da gidiş dönüş Aerobilet güvencesine bırakmak için hemen transfer sekmesini tıklayabilir, buradan rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Aerobilet destek hattından transfer rezervasyonları hakkında destek ve bilgi alabilirsiniz.

Otobüs

Biarritz şehir merkezinden ve çevredeki pek çok destinasyondan Biarritz Pays Basque Havalimanı'na gitmek için otobüsler de hizmet veriyor. Şehrin havalimanı transfer otobüsleriyle siz de belli başlı transfer noktalarından havalimanına ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Taksi

Biarritz Pays Basque Havalimanı'na taksiyle de gidebilmeniz mümkün. Şehir merkezinden havalimanına 15 dakika içerisinde transfer sürecinizi tamamlayabilirsiniz.

Afyonkarahisar Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Zafer Havalimanı’ndan şehir merkezlerine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Zafer Havalimanı

Kütahya, Afyonkarahisar ve Uşak illerine ulaşımı sağlayan Türkiye’nin ilk bölgesel havalimanı olma özelliği taşıyan Zafer Havalimanı, Kütahya’nın Altıntaş ilçe sınırları içerisinde yer alıyor. Türkiye’nin dördüncü büyük havalimanı olan Zafer Havalimanı, Kütahya’ya 43, Uşak’a 101, Afyonkarahisar’a 60 ve Eskişehir’e 118 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Havalimanına gitmek içinse birkaç alternatif ulaşım aracı kullanılabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Tatilinizi planlarken en ucuz uçak bileti seçeneklerine ulaşmak, en hesaplı ve lüks konaklama hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız Aerobilet ile bu tüm bu avantajlara sahip olabilirsiniz. Aerobilet aynı zamanda tatilinizi planladıktan sonra size havalimanından otelinize kadar transfer hizmeti sunuyor. Uşak, Afyonkarahisar ve Küthaya şehir merkezlerinin yanı sıra daha fazla lokasyon bilgisi için Aerobilet transfer hizmetleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Taksi

Zafer Havalimanı’ndan bölgedeki illere taksiyle de gitmeniz mümkün. Havalimanından Uşak yaklaşık bir buçuk saat sürerken, Eskişehir bir saat 40 dakika, Kütahya şehir merkezi yaklaşık 40 dakika ve Afyonkarahisar yaklaşık bir saat sürüyor. Dilerseniz en hızlı şekilde taksiyle havalimanına ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.