Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Bol - Monrovia uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Bol Havalimanına Ulaşım

Bol Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Bol Havalimanı

Balkan Yarımadası ülkelerinden biri olan ve seyahat rotalarıyla dünyanın dört bir yanından ziyaretçi çeken Hırvatistan, zengin doğal ve tarihi dokusuyla göz kamaştırıyor. Orta Avrupa’da bulunan ülke, tarih öncesi dönem ve Orta Çağ’dan kalan mirasını UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan ören yerleri, Adriyatik Denizi’ne bakan kıyıları ve daha pek çok güzellikleriyle ziyaretçilerin beğenisine sunuyor. Ülkenin Dalmaçya yönetim bölgesinin kentlerinden biri olan Bol da muhteşem kıyıları ve eski yerleşimleriyle Hırvatistan’ın eşsiz turizm destinasyonları arasında yer alıyor. Bol Havalimanı, kentin sefer yoğunluğunu karşılıyor. Otel bölgelerinden veya kent merkezinden havalimanı transferleri bir yöntemle yapılabiliyor.

Taksi

Bol’da Bol Havalimanı’na ulaşım için toplu taşıma alternatifleri bulunmuyor. Bu nedenle havalimanı transferleri genellikle taksiyle gerçekleştiriliyor. Taksiyle Bol Havalimanı’na 20 dakikada gidilebiliyor.

Monrovia Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Monrovia havalimanlarından şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Roberts Uluslararası Havalimanı

Afrika’nın batısında, Atlas Okyanusu’na kıyısı bulunan Liberya, bulunduğu kıtada ticari açıdan en faal ülkelerden biri. Başkenti Monrovia’nın önemli bir liman kenti olması ve bu özelliğiyle ülkedeki ticareti çok daha yoğun hale getiriyor. Ülkenin yoğun ticari faaliyetleri, uçuş trafiğini de artırıyor. Bu nedenle başkentte iki havalimanı hizmet veriyor. Bunlardan biri olan Roberts Uluslararası Havalimanı, şehir merkezine 54 kilometre mesafede yer alıyor. Havalimanından şehir merkezine giderken, bir yerel ulaşım yöntemiyle transferler gerçekleşiyor.

Taksi

Roberts Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezi ve otellere taksiyle gidebilmek mümkün. Dilerseniz, 1 saat 10 dakika içerisinde havalimanından şehir merkezine transferinizi sağlayabilirsiniz.

Spriggs Payne Havalimanı

Atlas Okyanusu’na kıyısı bulunan ve buradan önemli bir ticaret ağı kuran Liberya, Batı Afrika ülkelerinden biri. Liberya’nın başkenti Monrovia ise ülkenin liman kenti olarak bu ticaret ağının yönetildiği kent görevini görüyor. Şehrin yoğun ticaret ağına bağlı olarak, aynı zamanda yoğun bir uçuş trafiği de bulunuyor. Bu nedenle, şehirde hizmet veren iki havalimanı bulunuyor. Spriggs Payne Havalimanı, şehir merkezine 3 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Havalimanından şehir merkezi ve otellere giden bir ulaşım alternatifi kullanılabiliyor.

Taksi

Spriggs Payne Havalimanı’ndan şehir merkezine transferinizi taksiyle yapabilirsiniz. 12 dakikada havalimanından taksiyle şehir merkezine ulaşımınızı tamamlayabilirsiniz.