Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Çagçaran - Kandehar uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Çagçaran Havalimanına Ulaşım

Çagçaran Havaalanı’na şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Çagçaran Havaalanı

Afganistan’ın Gur bölgesinde bulunan ve bu bölgenin yönetim merkezi olan Çagçaran’da yer alan Çagçaran Havaalanı, yalnızca yurt içi uçuşları karşılıyor. Çagçaran Havaalanı’na gidebilmek için şehir merkezinden tercih edebileceğiniz bir ulaşım yöntemi bulunuyor.

Taksi

Çagçaran şehir merkezinden, otelinizden ya da Gur bölgesindeki diğer destinasyonlardan taksiye binebilir ya da araç kiralayabilirsiniz. Bu şekilde doğrudan havaalanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kandehar Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Kandehar Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Kandehar Uluslararası Havalimanı

Afganistan’ın Kandehar şehrinde, şehir merkezine yaklaşık 16 kilometre uzaklıkta bulunan Kandehar Uluslararası Havalimanı, ülkenin iki uluslararası havalimanından biri olarak hizmet veriyor. Oldukça geniş bir alana kurulu olan ve yoğun uçuş trafiğini karşılayabilecek bir kapasiteye sahip olan havalimanından şehir merkezine ya da diğer merkezi destinasyonlara ulaşımda bir yöntem kullanılabiliyor.

Taksi

Kandehar Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine, otelinize ya da diğer destinasyonlara ulaşımda taksi ya da araç kiralama gibi alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Taksi ya da özel araçla yaklaşık 20 dakikada şehir merkezinde olabilirsiniz.