Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Budapeşte - Bissau uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Budapeşte Havalimanına Ulaşım

Budapeşte Ferenc Liszt Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Budapeşte Ferenc Liszt Uluslararası Havalimanı

AB ülkelerinden biri olan ve ayrıca OECD, NATO gibi topluluklara üye olan Macaristan, köklü tarihinin zenginliklerini günümüze kadar taşıyan, doğal güzellikleriyle de göz kamaştıran ülkeler arasında yer alıyor. Dünyanın dört bir yanından her yıl milyonlarca ziyaretçi çeken, seyahat tutkunlarının mutlaka keşfetmek için seyahat planları yaptığı Macaristan’ın başkenti Budapeşte de Avrupa’nın en güzel şehirlerinden biri olarak dikkati çekiyor. Orta Avrupa’da bulunan en büyük şehirlerden biri olma özelliğini de taşıyan şehir, dünyanın en önemli turizm destinasyonları arasında da gösteriliyor. Dolayısıyla yoğun bir uluslararası uçuş trafiği bulunan Budapeşte’te Budapeşte Ferenc Liszt Uluslararası Havalimanı hizmet veriyor. Havalimanına ulaşım sağlamak için birkaç ulaşım seçeneği arasından seçim yapılabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Dünyanın hemen tüm havalimanı bulunan destinasyonlarında otellerle havalimanları arasında ulaşımı kolay, konforlu ve güvenli birer seyahat tecrübesine dönüştürmek için çalışan Aerobilet transfer hizmetleri, bulunduğunuz destinasyonlarda tranafer konusunda sorun yaşamamanız için sizlere cazip teklifler sunuyor. Siz de Aerobilet’in transfer sekmesi üzerinden isterseniz tek yön ya da gidiş dönüş havalimanı transfer hizmetinizi satın alabilirsiniz. Budapeşte’deki otelinizden uçuşunuza kolaylıkla yetişebilmek ve bu sürecin güvenle tamamlanmasını sağlamak için siz de transfer tarifenizi bir an önce seçin. Sorularınız ve alternatif talepleriniz için Aerobilet destek hattını 24 saat, dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Otobüs

Seyahatiniz için en ucuz uçak bileti ile birlikte en ekonomik transfer seçeneğini bir arada kullanmak istiyorsanız, transferinizi şehir otobüsleriyle sağlamak isteyebilirsiniz. Kőbánya-Kispest Metro İstasyonu’ndan gelen 200E kodlu otobüse binebilir, buradan Budapeşte Ferenc Liszt Uluslararası Havalimanı’na gidebilirsiniz. Bir başka otobüs hattı da 100E kodlu otobüs hattı. Deák tér’den hareket eden 100E otobüs hattını kullanarak da havalimanına transfer sağlayabilirsiniz.

Taksi

Budapeşte Ferenc Liszt Uluslararası Havalimanı, şehir merkezine yaklaşık 25 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Dilerseniz otelinizden ya da şehirde bulunduğunuz diğer noktalardan taksi çağırabilirsiniz. Bu şekilde şehir merkezinden havalimanına yaklaşık 35 ila 40 dakika içerisinde varabilirsiniz.

Bissau Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Osvaldo Vieira Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Osvaldo Vieira Uluslararası Havalimanı

Gine-Bissau, Batı Afrika’da Atlas Okyanusu kıyısında bulunuyor. Başkenti Bissau idari bölgeyi oluştururken, Bissau dışında sekiz bölgeden daha oluşan ülkede, bu kent aynı zamanda ticari ve finans merkezi olarak da kabul ediliyor. Uluslararası uçuş trafiğini yöneten Osvaldo Vieira Uluslararası Havalimanı, Bissau şehir merkezinden 8 kilometre mesafede hizmet veriyor. Havalimanından transferler tek bir yerel ulaşım yöntemiyle gerçekleştiriliyor.

Taksi

Osvaldo Vieira Uluslararası Havalimanı’ndan otelinize ya da Bissau şehir merkezine havalimanından taksiyle transfer sağlayabilirsiniz. Havalimanından şehir merkezine 10 dakikada varabilirsiniz.