Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Bukhara - Kayseri uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Bukhara Havalimanına Ulaşım

Buhara Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Buhara Uluslararası Havalimanı

Özbekistan, tarihte Özbek Hanlığı’na uzanan ve Moğol hükümdarı Cengiz Han’ın torunlarının kurduğu Altın Orda Devleti’ne dayanan bir geçmişe sahip. Özbekistan ekonomisinin büyük bir kısmını ekonomik iş birlikleri ve buna bağlı ihracat trafiği oluşturuyor. Ancak kuşkusuz ki tarihi zenginlikleriyle çevrili şehirleri de turizm potansiyelini her geçen gün artırıyor. Bu şehirlerden biri de Buhara. Orta Asya’da bulunan en eski yerleşimlerden biri olan ve tarihi dokusuyla göz kamaştıran Buhara, Seyhun ve Ceyhun nehirleri arasında kalan, tarihte Maveraünnehir olarak bilinen bölgenin en gözde şehri olarak tanınıyor. Efsanelerle dolu bir geçmişi bulunan Buhara, İslam aleminde de önemli bir yere sahip. Bu açıdan kültür turizminin yanında inanç turizminde de önemli bir yere sahip. Buhara Uluslararası Havalimanı da kültür ve inanç turizmi için şehri ziyarete gelen seyahatseverleri karşılamaya devam ediyor. Şehir merkezi ve otellerden havalimanına gitmek isteyen yolcular için birkaç seçenek bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri ile Özbekistan’daki havalimanı transferleriniz son derece pratik, lüks ve keyifli olacak. Buhara’da siz de sistemde belirlenmiş olan transfer bölgelerinden veya otelinizden Buhara Uluslararası Havalimanı’na transferlerinizi gerçekleştirebilir, lüks transfer araçlarıyla durak veya araç beklemeden havalimanına doğrudan, konforlu bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Transfer rezervasyonlarınız için hemen Aerobilet’in transfer sekmesine gidebilir, buradan Buhara Uluslararası Havalimanı’na ulaşımda tercih edebileceğiniz transfer tarifelerini görüntüleyebilirsiniz. Aerobilet destek hattı üzerinden transfer yetkilileriyle görüşme sağlayabilir ve kendilerine sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Otobüs

Buhara şehir merkezinden şehir hatları otobüsleriyle de Buhara Uluslararası Havalimanı’na transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 100 numaralı otobüs hattıyla havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Buhara Uluslararası Havalimanı’na gitmek için otelinizden veya şehir merkezinden tercih edebileceğiniz bir diğer ulaşım aracı da taksi. Taksiyle şehir merkezinden havalimanı transferlerinizi yaklaşık 10 dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Kayseri Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Kayseri Erkilet Havalimanı’dan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Kayseri Erkilet Havalimanı

Kayseri’nin merkez ilçelerinden Kocasinan ilçe sınırları içerisinde bulunan Kayseri Erkilet Havalimanı, yurt içi ve yurt dışı uçuşların gerçekleştirildiği bir havalimanı olarak yolculara hizmet veriyor. Merkeze yaklaşık 4 kilometre uzaklıkta bulunan Kayseri Erkilet Havalimanı’ndan şehir merkezi ve ilçelere ulaşım sağlamak için pek çok seçenek bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, en hesaplı konaklama alternatifleri ve en ucuz uçak bileti seçeneklerini değerlendirerek tatilinizi Aerobilet üzerinden planlarken transferi sorun olmaktan çıkarmak için bireysel transfer tarifeleriyle sizleri bekliyor. Kayseri Erkilet Havalimanı’ndan şehir merkezi ya da Erciyes’e ulaşım sağlamak istiyorsanız, en ekonomik fiyatlarla Aerobilet transfer araçlarını kullanabilir, kolaylıkla otelinize ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Kayseri Erkilet Havalimanı’yla şehir merkezinden karşılıklı olarak her 20 dakikada bir halk otobüsü seferleri düzenleniyor. Dilerseniz siz de havalimanı yolcu çıkışından halk otobüslerini kullanarak şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Havaş

Havaş otobüsleri Kayseri şehir merkezine ya da Talas ilçesine ulaşım sağlamak için bir diğer alternatif. Dilerseniz otobüs içerisinde ödemenizi yaparak Havaş otobüslerini kullanabilir, şehir içi destinasyonlara ya da Talas’a ulaşabilirsiniz. Güzergah ve saat bilgisi için Kayseri Havaş sayfasını görüntüleyebilirsiniz.

Taksi

Taksiyle Kayseri Erkilet Havalimanı’ndan şehir merkezi yaklaşık 10 dakika sürüyor. Havalimanından Erciyes Dağı ise taksiyle yaklaşık bir saat kadar mesafede bulunuyor. Kayseri Erkilet Havalimanı yolcu çıkışında siz de taksi kullanarak şehir merkezi ya da ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz.