Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Cape Town - Abuja uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Cape Town Havalimanına Ulaşım

Cape Town Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Cape Town Uluslararası Havalimanı

Güney Afrika Cumhuriyeti’ndeki başkentlerden biri olan Cape Town’da bulunan Cape Town Uluslararası Havalimanı, şehir merkezinden yaklaşık 18 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Güney Afrika seyahatlerinde genellikle gezilip görülmesi gereken yerlerden biri olarak dikkati çeken Cape Town’da seyahat sonunda otelinizden havalimanına gitmek için tercih edebileceğiniz bazı seçenekler bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Cape Town’da otelinizden Cape Town Uluslararası Havalimanı’na kadar ulaşımınızda size konforlu ve güvenli bir seyahat sağlamak için bireysel transfer alternatifleri sunan Aerobilet transfer hizmetlerinden siz de dilediğiniz tarifeyi seçerek yararlanabilirsiniz. Farklı araç modelleri ve tarifelerinceleyebilir, sizin için en uygun tarifeyi seçerek seyahatinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz Aerobilet destek hattından transfer yetkilileriyle görüşebilir, sistemde bulunmayan otel ve transfer bölgeleri ile ilgili taleplerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca, görüntüleyemediğiniz fiyatlandırmalar hakkında kendilerinden bilgi de alabilirsiniz.

Otobüs

Cape Town Uluslararası Havalimanı ile şehir merkezi arasında yolcu transferi hizmeti veren My Citi Shuttle, 05.00 ile 22.00 arasında bu transferleri gerçekleştiriyor. Sezona göre değişen fiyatlara tabi olarak biletinizi alabilir, My Citi Shuttle ile ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Taksi

Şehir merkezi ile Cape Town Uluslararası Havalimanı arası yaklaşık 18 kilometre. Ancak, yol taksiyle yaklaşık 40 dakika kadar sürüyor. Bu süreyi göz önünde bulundurarak dilerseniz şehir merkezinden havalimanına taksiyle de gidebilirsiniz.

Abuja Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Nnamdi Azikiwe Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Nnamdi Azikiwe Uluslararası Havalimanı

Batı Afrika’nın Gİne Körfezi kıyısında yer alan Nijerya, Atlantik Okyanusu’na açılan kıyıları, geniş ormanlık alanları ve zengin yeraltı kaynaklarıyla dikkati çekiyor. Doğal güzelliklerinin yanında tarıma elverişli, bereketli topraklarıyla kıtanın önemli ticaret sahalarından birini de oluşturuyor. Başkent Abuja, yönetim merkezi olması bakımından ülkenin hem ticari hem de diplomatik hava trafiğinin yoğun yaşandığı şehri olarak biliniyor. Nnamdi Azikiwe Uluslararası Havalimanı, şehir merkezine 37 kilometre mesafede hizmet veriyor. Havalimanından yapılan yolcu transferleri için bir yerel ulaşım yöntemi tercih edilebiliyor.

Taksi

Nnamdi Azikiwe Uluslararası Havalimanı’ndan transferiniz için taksiye binebilir ve taksiyle otelinize, şehirde gitmek istediğiniz tüm yerlere transferinizi sağlayabilirsiniz. Yaklaşık 40 dakikada havalimanından şehir merkezine inebilirsiniz.

Uçuş Rotası

Abuja Varışlı Uçak Biletleri

Abuja Otel Önerileri