Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Chateauroux - Hyeres uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Chateauroux Havalimanına Ulaşım

Châteauroux-Centre Havalimanı'na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Châteauroux-Centre Havalimanı

Sıklıkla seyahat edilen ve bu bakımdan yoğun ziyaretçi trafiği yaşayan ülkeler arasında başı çeken Fransa, Batı Avrupa'da bulunan ve Atlantik Okyanusu kıyısında yer alan bir ülke. Kültür turizminin kalelerinden biri kabul edilen ülke, aynı zamanda doğa turizmi, fuar turizmi, ticaret ve eğitim gibi alanlarda da dünyanın dört bir yanından uçuş alıyor. Bununla birlikte romantik seyahatler için de pek çok uğrak rotaya ev sahipliği yapan Fransa, çift olarak seyahat edenler için cazip pek çok destinasyon seçenekleri sunuyor. Fransa'yı hem nostaljik hem de romantik hale getiren de kuşkusuz ki tarihi dokusu ve bu tarihi dokunun insanlar üzerinde bıraktığı masalsı etki olarak tanımlanabilir. Hemen her şehrinde bu etkiyi yakalamak da mümkün. Zengin tarihi ve kültürel miraslarıyla öne çıkan Fransa şehirleri arasında, Centre-Val de Loire yönetim bölgesi içerisinde bulunan Châteauroux şehri de bulunuyor. Şehir Indre Nehri kıyısında yer alıyor. Eski yerleşim bölgesi nehir kıyısında, büyüleyici manzaralar oluşturuyor. Tarihi oldukça eskilere dayanan, St. Andrew's Kilisesi başta olmak üzere pek çok önemli tarihi eseri barındıran şehre Châteauroux-Centre Havalimanı aracılığıyla seyahat edilebiliyor. Havalimanına ulaşmak içinse şehirde iki farklı ulaşım yöntemi sıklıkla kullanılıyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri Châteauroux şehrinde de transferlerinizi en lüks ve konforlu şekilde planlayabilmeniz için size seçenekler sunuyor. Hemen siz de Châteauroux-Centre Havalimanı'na gidebilmek için otelinizi veya transfer bölgenizi seçin ve sorgulamalarınızı yapın. Aerobilet'in transfer ekranından tercih edebileceğiniz transfer tarifelerini görüntüleyin. Rezervasyon işlemlerinizi son derece kolay bir şekilde yapabilir, tek yön ya da gidiş dönüş lüks transfer hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Transferlerinizle ilgili sorularınız ve çözümler için Aerobilet destek hattına başvurabilirsiniz.

Taksi

Châteauroux şehrinde havalimanı transferleri için taksiye binmeyi de tercih edebilirsiniz. Châteauroux şehir merkezinden Châteauroux-Centre Havalimanı'na 15 dakikada ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hyeres Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Toulon-Hyères Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Toulon-Hyères Havalimanı

Fransa, Batı Avrupa'da bulunan ve dünyanın en fazla ziyaret edilen ülkesi olma özelliğini yıllardır koruyan bir ülke. Geleneksel değerleri ve yüzyıllardır çok değerli sanatçıların yetiştiği, tarihin en büyük imparatorluklarından birinin kurulduğu bu topraklar, eşsiz sanat eserleriyle dolu müzeleri, çarpıcı mimarisi ve tarihi dokusunun buluştuğu meydanları, anıtları ve yerleşim bölgeleriyle göz kamaştırıyor. Aynı zamanda doğa ve deniz turizmi için de pek çok cazip alternatifler sunan Fransa, Akdeniz'e bakan kıyılarında muhteşem plajlarıyla ziyaretçileri karşılıyor. Her yıl Fransa'yı ziyaret eden milyonlarca turistin bir kısmı da bu kıyılarda tatil yapmayı tercih ediyor. Bununla birlikte Akdeniz kıyıları yalnızca turizm değil, önemli liman kentleriyle de dikkati çekiyor. Toulon tarih boyunca ülkenin özellikle savunma bakımından önemli bir liman kenti haline gelmiş, günümüzde Fransa'nın deniz üssü olarak kullanılan limanıyla bilinen bir şehir. Komşu şehri Hyères ise Akdeniz'deki en popüler tatil rotaları arasında gösterilebilir. Yemyeşil doğasının masmavi Akdeniz'le buluştuğu topraklara sahip olan, tarihi bölgeleriyle de göz dolduran şehir, Toulon-Hyères Havalimanı'na ev sahipliği yapıyor. Havalimanı, her iki şehrin de uçuşlarını karşılıyor. Havalimanından şehir merkezine transferler için birkaç ulaşım alternatifi değerlendirilebiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, Avrupa'nın ve dünyanın dört bir yanında olduğu gibi Fransa'da da havalimanı transferleri için seyahat tutkunlarının ilk tercihi olmaya devam ediyor. Siz de dilerseniz Toulon-Hyères Havalimanı'ndan yapacağınız transferlerde güven ve konforu ön planda tutan lüks transfer araçlarıyla Aerobilet transfer hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Aerobilet'in transfer sayfasını görüntüleyebilir, buradan Toulon-Hyères Havalimanı ile otelinizi veya transfer sağlamak istediğiniz bölgeyi seçerek, transfer tarifelerine göz atabilirsiniz. Aerobilet destek hattı üzerinden transfer yetkililerine ulaşarak, rezervasyonlar için destek alabilirsiniz.

Otobüs

Toulon-Hyères Havalimanı'ndan havalimanı servis araçları da hizmet veriyor. Dilerseniz Toulon ya da Hyères şehirlerine ya da çevredeki bazı destinasyonlara havalimanı servis araçlarıyla da seyahat edebilirsiniz. Transfer bölgeleri ve ücretlendirmeler hakkında bilgileri havalimanının resmi internet adresinden alabilirsiniz.

Taksi

Toulon-Hyères Havalimanı'ndan şehir merkezlerine, otel bölgelerine veya gitmek istediğiniz transfer noktalarına ulaşım için taksi bulabilirsiniz. Toulon şehir merkezine yarım saat, Hyères şehir merkezine ise 15 dakika içerisinde taksiyle transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.