Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Chernivtsi - Dublin uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Chernivtsi Havalimanına Ulaşım

Chernivtsi Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Chernivtsi Havalimanı

Avrupa’nın doğusunda bulunan Ukrayna, topraklarının tamamı Avrupa’da yer alan en büyük ülke olarak dikkati çekiyor. Bugünkü Ukrayna toplumunun ataları olan Slav halklarından önce İskitleri, Hunları, Kıpçaklar, Oğuzlar, Altınordu gibi daha pek çok uygarlıklara ev sahipliği yapmış olan Ukrayna’da, hemen tüm şehirlerde zengin bir tarihi dokuya rastlamak mümkün. Kültür turizmi için her yıl uluslararası yoğun bir uçuş trafiği yaşayan Ukrayna’nın bu şehirlerinden biri de Chernivtsi. Prut Nehri üzerine kurulu şehir, tarihi kent meydanı, tarihi yönetim binaları ve daha pek çok eski yapılarıyla göz dolduruyor. Chernivtsi Havalimanı, her yıl yüzbinlerce seyahat tutkununu karşılıyor. Chernivtsi Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım için iki seçenek öne çıkıyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, tüm seyahatlerinizde transfer sürecini sorun etmeden keyifli tatil tecrübeleri yaşamanızı sağlayacak öneriler sunuyor. Siz de dilerseniz Aerobilet transfer hizmetlerinin sunduğu ayrıcalıklardan yararlanabilir, transferlerinizi güvenli, lüks ve konforlu transfer özellikleriyle donatabilirsiniz. Aerobilet’in transfer sekmesinden transfer tarifelerini inceleyebilir, dilediğiniz tarifeden rezervasyonlarınızı yapabilirsiniz. Aerobilet transfer araçlarıyla Chernivtsi’deki transfer bölgelerinden veya otelinizden Chernivtsi Havalimanı’na kolaylıkla gidebilirsiniz. Transfer yetkililerine ihtiyacınız olduğu her an ulaşabilir, Aerobilet destek hattı üzerinden kendileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Taksi

Chernivtsi’de havalimanı transferlerini sağlamak için bir başka yöntem de taksiye binmek olabilir. Şehir merkezinden Chernivtsi Havalimanı’na taksiyle 20 dakika içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Dublin Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Dublin Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Dublin Havalimanı

Kuzey İrlanda ile İrlanda Adası’nı paylaşan İrlanda Cumhuriyeti, adanın en büyük kısmını kaplayan ülke. Kuzeybatı Avrupa’da bulunan İrlanda Cumhuriyeti, orta bölümünde bulunan sık ormanları, göl ve ırmaklarıyla doğal güzellikleri ön planda olan, aynı zamanda başkenti Dublin’in tarihte Vikingler’in yerleşim merkezi olması bakımından tarihi zenginlikleriyle son derece yoğun ziyaretçi toplayan ülkeler arasında yer alıyor. Yılda yaklaşık 4 milyon ziyaretçi ağırladığı bilinen ülkenin bu ziyaretçi yoğunluğunun büyük bir kısmını başkent Dublin’de bulunan Dublin Havalimanı karşılıyor. Havalimanından şehir merkezine transferleri sağlayan birkaç farklı ulaşım alternatifi bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Dublin Havalimanı’ndan şehirdeki otelinize ulaşım için Aerobilet transfer hizmetlerinin sunduğu cazip transfer tarifelerini değerlendirebilirsiniz. Böylece güvenilir, lüks, konforlu ve bu özelliklere oranla son derece hesaplı bir şekilde transferinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hemen Aerobilet transfer sayfasını siz de ziyaret edin ve tarifeleri inceleyin. Dilediğiniz tarifeden rezervasyonunuzu yapabilir, sorularınız ve talepleriniz için Aerobilet destek hattını arayabilirsiniz.

Otobüs

Şehir merkezine ulaşımda Dublin Havalimanı terminal binaları 1 ve 2 önünden kalkan otobüsleri kullanabilirsiniz. Otobüslerle şehir merkezi ve merkezi pek çok noktaya kadar gidebilirsiniz.

Taksi

Dublin Havalimanı terminal binalarının önünde taksi bulabilirsiniz. Taksiyle yaklaşık 25 dakikalık bir transfer sürecinin ardından şehir merkezinde olabilirsiniz.

Uçuş Rotası

Chernivtsi Kalkışlı Uçak Biletleri