Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Kişinev - Belgrad uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Kişinev Havalimanına Ulaşım

Kişinev Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Kişinev Uluslararası Havalimanı

Moldova’nın başkenti Kişinev’de bulunan Kişinev Uluslararası Havalimanı, şehir merkezinden 11 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Ticaret ve sanayi kenti olmasının yanında tarihi ve doğal güzellikleriyle de önemli bir turizm destinasyonu haline gelen Kişinev’de, havalimanına ulaşım için birkaç alternatifi değerlendirebilirsiniz.  

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet’le otel ve uçak biletiyle birlikte tatilinizin transfer kısmını da planlayabileceğinizi biliyor muydunuz? Aerobilet transfer hizmetleri, havalimanları ve transfer bölgeleri arasındaki mesafeleri güvenilir, lüks ve konforlu bir şekilde katetmenizi sağlıyor. Kişinev Uluslararası Havalimanı’na ulaşımda da Aerobilet transfer araçlarını kullanabilmeniz mümkün. Dilerseniz Aerobilet transfer sayfası üzerinden rezervasyonlarınızı hemen gerçekleştirebilir, mesafeler arasındaki tarifeleri görüntüleyebilirsiniz. Bireysel transfer alternatiflerini değerlendirebilir, merak ettiklerinizi Aerobilet destek hattından transfer yetkililerine iletebilirsiniz.

Otobüs

Kişinev’de A Express Bus Service adı altında hizmet veren ekpres otobüsler, Kişinev Uluslararası Havalimanı ile şehir merkezi arasında yolcu transferlerini düzenliyor. 07.00 ile 19.00 arasında bu otobüsleri kullanabilir, havalimanına ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Minibüs

Kişinev Uluslararası Havalimanı’na ulaşım sağlamak için minibüs taksilerden de yararlanabilirsiniz. 06.00 ile 22.00 arasında Kişinev şehir merkezinden havalimanına yolcu transferleri yapan 165 numaralı minibüs taksilerle uçuşunuza yetişebilirsiniz.

Taksi

Kişinev şehir merkezinden Kişinev Uluslararası Havalimanı’na ulaşımda taksi de kullanabilirsiniz. Taksiyle 17 dakikada havalimanında olabilirsiniz.

Belgrad Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Belgrad Nikola Tesla Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Belgrad Nikola Tesla Havalimanı

Dünyanın önemli turizm destinasyonlarından biri olan Belgrad’da bulunan Belgrad Nikola Tesla Havalimanı, aynı zamanda Sırbistan’ın başkenti olan bu kentin uçuş yoğunluğunu karşılıyor. İki terminal binasından oluşan havalimanı, dünyaca ünlü Sırp bilimadamı Nikola Tesla’nın adını taşıyor. Belgrad Nikola Tesla Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımdaysa birkaç seçenek değerlendirilebiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, dünyanın diğer tüm havalimanlarından olduğu gibi Belgrad Nikola Tesla Havalimanı’ndan da şehir merkezi ve merkezi destinasyonlara yolcu taşımacılığında lüks, hesaplı ve güvenilir alternatifler sunuyor. Bireysel fiyat tarifelerine karşılık farklı araç tipleriyle en konforlu şekilde şehir merkezine transfer sağlayan Aerobilet transfer hizmetleri için siz de rezervasyonunuzu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Hemen Aerobilet transfer hizmetleri sayfasından transfer fiyatlarını görüntüleyebilir ya da Aerobilet destek hattı üzerinden transfer hizmetlerine bağlanarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Otobüs

Belgrad Nikola Tesla Havalimanı terminal binası önünden kalkan otobüsler, şehir merkezinde bulunan Zelena Venac Meydanı’na kadar yolcu transferleri gerçekleştiriyor. 72 numaralı bu otobüslerle yaklaşık 40 ila 50 dakika içerisinde meydana varmak mümkün oluyor.

Minibüs

Otobüsten daha hızlı ve en az onun kadar hesaplı bir seçenek arıyorsanız, Belgrad Nikola Tesla Havalimanı’ndan şehir merkezine minibüslerle de ulaşım sağlamanız mümkün. A1 kod numarasıyla hizmet veren minibüslerle 30 dakika içerisinde şehir merkezinde olabilirsiniz.

Taksi

Hızlı ve durak beklemeden gitmek istediğiniz destinasyona transfer sağlamak için Belgrad Nikola Tesla Havalimanı’ndan pek çok taksi bulabilir ve doğrudan gitmek istediğiniz destinasyona gidebilirsiniz. Havalimanından şehir merkezi yaklaşık 16 dakika sürüyor. Havalimanında gitmek istediğiniz destinasyona göre belirlenen ücret ödemesini gerçekleştirerek, yolculuk sonunda herhangi bir ek ödemeyle karşılaşmadan yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz.