Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Kişinev - Dublin uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Kişinev Havalimanına Ulaşım

Kişinev Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Kişinev Uluslararası Havalimanı

Moldova’nın başkenti Kişinev’de bulunan Kişinev Uluslararası Havalimanı, şehir merkezinden 11 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Ticaret ve sanayi kenti olmasının yanında tarihi ve doğal güzellikleriyle de önemli bir turizm destinasyonu haline gelen Kişinev’de, havalimanına ulaşım için birkaç alternatifi değerlendirebilirsiniz.  

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet’le otel ve uçak biletiyle birlikte tatilinizin transfer kısmını da planlayabileceğinizi biliyor muydunuz? Aerobilet transfer hizmetleri, havalimanları ve transfer bölgeleri arasındaki mesafeleri güvenilir, lüks ve konforlu bir şekilde katetmenizi sağlıyor. Kişinev Uluslararası Havalimanı’na ulaşımda da Aerobilet transfer araçlarını kullanabilmeniz mümkün. Dilerseniz Aerobilet transfer sayfası üzerinden rezervasyonlarınızı hemen gerçekleştirebilir, mesafeler arasındaki tarifeleri görüntüleyebilirsiniz. Bireysel transfer alternatiflerini değerlendirebilir, merak ettiklerinizi Aerobilet destek hattından transfer yetkililerine iletebilirsiniz.

Otobüs

Kişinev’de A Express Bus Service adı altında hizmet veren ekpres otobüsler, Kişinev Uluslararası Havalimanı ile şehir merkezi arasında yolcu transferlerini düzenliyor. 07.00 ile 19.00 arasında bu otobüsleri kullanabilir, havalimanına ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Minibüs

Kişinev Uluslararası Havalimanı’na ulaşım sağlamak için minibüs taksilerden de yararlanabilirsiniz. 06.00 ile 22.00 arasında Kişinev şehir merkezinden havalimanına yolcu transferleri yapan 165 numaralı minibüs taksilerle uçuşunuza yetişebilirsiniz.

Taksi

Kişinev şehir merkezinden Kişinev Uluslararası Havalimanı’na ulaşımda taksi de kullanabilirsiniz. Taksiyle 17 dakikada havalimanında olabilirsiniz.

Dublin Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Dublin Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Dublin Havalimanı

Kuzey İrlanda ile İrlanda Adası’nı paylaşan İrlanda Cumhuriyeti, adanın en büyük kısmını kaplayan ülke. Kuzeybatı Avrupa’da bulunan İrlanda Cumhuriyeti, orta bölümünde bulunan sık ormanları, göl ve ırmaklarıyla doğal güzellikleri ön planda olan, aynı zamanda başkenti Dublin’in tarihte Vikingler’in yerleşim merkezi olması bakımından tarihi zenginlikleriyle son derece yoğun ziyaretçi toplayan ülkeler arasında yer alıyor. Yılda yaklaşık 4 milyon ziyaretçi ağırladığı bilinen ülkenin bu ziyaretçi yoğunluğunun büyük bir kısmını başkent Dublin’de bulunan Dublin Havalimanı karşılıyor. Havalimanından şehir merkezine transferleri sağlayan birkaç farklı ulaşım alternatifi bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Dublin Havalimanı’ndan şehirdeki otelinize ulaşım için Aerobilet transfer hizmetlerinin sunduğu cazip transfer tarifelerini değerlendirebilirsiniz. Böylece güvenilir, lüks, konforlu ve bu özelliklere oranla son derece hesaplı bir şekilde transferinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hemen Aerobilet transfer sayfasını siz de ziyaret edin ve tarifeleri inceleyin. Dilediğiniz tarifeden rezervasyonunuzu yapabilir, sorularınız ve talepleriniz için Aerobilet destek hattını arayabilirsiniz.

Otobüs

Şehir merkezine ulaşımda Dublin Havalimanı terminal binaları 1 ve 2 önünden kalkan otobüsleri kullanabilirsiniz. Otobüslerle şehir merkezi ve merkezi pek çok noktaya kadar gidebilirsiniz.

Taksi

Dublin Havalimanı terminal binalarının önünde taksi bulabilirsiniz. Taksiyle yaklaşık 25 dakikalık bir transfer sürecinin ardından şehir merkezinde olabilirsiniz.

Uçuş Rotası

Kişinev Kalkışlı Uçak Biletleri