Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Kişinev - Konya uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Kişinev Havalimanına Ulaşım

Kişinev Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Kişinev Uluslararası Havalimanı

Moldova’nın başkenti Kişinev’de bulunan Kişinev Uluslararası Havalimanı, şehir merkezinden 11 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Ticaret ve sanayi kenti olmasının yanında tarihi ve doğal güzellikleriyle de önemli bir turizm destinasyonu haline gelen Kişinev’de, havalimanına ulaşım için birkaç alternatifi değerlendirebilirsiniz.  

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet’le otel ve uçak biletiyle birlikte tatilinizin transfer kısmını da planlayabileceğinizi biliyor muydunuz? Aerobilet transfer hizmetleri, havalimanları ve transfer bölgeleri arasındaki mesafeleri güvenilir, lüks ve konforlu bir şekilde katetmenizi sağlıyor. Kişinev Uluslararası Havalimanı’na ulaşımda da Aerobilet transfer araçlarını kullanabilmeniz mümkün. Dilerseniz Aerobilet transfer sayfası üzerinden rezervasyonlarınızı hemen gerçekleştirebilir, mesafeler arasındaki tarifeleri görüntüleyebilirsiniz. Bireysel transfer alternatiflerini değerlendirebilir, merak ettiklerinizi Aerobilet destek hattından transfer yetkililerine iletebilirsiniz.

Otobüs

Kişinev’de A Express Bus Service adı altında hizmet veren ekpres otobüsler, Kişinev Uluslararası Havalimanı ile şehir merkezi arasında yolcu transferlerini düzenliyor. 07.00 ile 19.00 arasında bu otobüsleri kullanabilir, havalimanına ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Minibüs

Kişinev Uluslararası Havalimanı’na ulaşım sağlamak için minibüs taksilerden de yararlanabilirsiniz. 06.00 ile 22.00 arasında Kişinev şehir merkezinden havalimanına yolcu transferleri yapan 165 numaralı minibüs taksilerle uçuşunuza yetişebilirsiniz.

Taksi

Kişinev şehir merkezinden Kişinev Uluslararası Havalimanı’na ulaşımda taksi de kullanabilirsiniz. Taksiyle 17 dakikada havalimanında olabilirsiniz.

Konya Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Konya Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Konya Havalimanı

Selçuklu ilçe sınırları içerisinde bulunan Konya Havalimanı, şehir merkezine 20 dakikalık bir mesafede bulunuyor. Hem yurt içi hem de yurt dışı seferlerin düzenlendiğini havalimanı Konya başta olmak üzere Niğde, Aksaray, Karaman gibi destinasyonlara ulaşımı kolaylaştırıyor. Konya Havalimanı’ndan şehir merkezi ve çevresindeki destinasyonlara ulaşım sağlamak içinse birkaç yöntem kullanılabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet üzerinden en ucuz uçak bileti ve en hesaplı konaklama hizmeti avantajlarının yanı sıra, Aerobilet müşterisi olarak en ekonomik transfer hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Aerobilet transfer araçları sizleri Konya Havalimanı'ndan otelinize kadar bırakıyor. Konya Havalimanı’ndan dilerseniz Selçuklu ilçesine ya da şehir merkezine Aerobilet transfer hizmetleriyle gidebilir, Karaman, Niğde, Aksaray gibi destinasyonlara da seyahat edebilirsiniz.

Havaş

Havaş otobüsleri, Konya Havalimanı yolcu çıkışında, havalimanındaki sefer saatlerine göre hazır bulunuyor. Dilerseniz Havaş otobüslerini de şehir merkezine ulaşım için kullanabilir, transfer hizmeti ücretlerini otobüs içerisinde ödeyerek bilet kestirebilirsiniz. Havaş otobüsleri Konya Havalimanı, otogar, Aydınlıkevler, Kulesite, Sille Kavşağı, Konya Büyükşehir Belediyesi, Alaaddin, Zafer, fuar ve anıt güzergahını izliyor. Bu duraklardan gitmek istediğiniz destinasyona yakın bir durakta inerek ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Taksi

Konya Havalimanı’ndan şehir merkezine dilerseniz taksiyle de gidebilirsiniz. Bu mesafe yaklaşık 20 dakika sürüyor. Ayrıca, yine taksiyle Konya Havalimanı’ndan Karaman ve Aksaray bir saat 40 dakika, Niğde 2 saat 45 dakika, Seydişehir bir buçuk saat sürüyor. Bu mesafelerde taksi kullanabilir, destinasyonunuza doğrudan ulaşım sağlayabilirsiniz.