Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Kişinev - Libreville uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Kişinev Havalimanına Ulaşım

Kişinev Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Kişinev Uluslararası Havalimanı

Moldova’nın başkenti Kişinev’de bulunan Kişinev Uluslararası Havalimanı, şehir merkezinden 11 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Ticaret ve sanayi kenti olmasının yanında tarihi ve doğal güzellikleriyle de önemli bir turizm destinasyonu haline gelen Kişinev’de, havalimanına ulaşım için birkaç alternatifi değerlendirebilirsiniz.  

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet’le otel ve uçak biletiyle birlikte tatilinizin transfer kısmını da planlayabileceğinizi biliyor muydunuz? Aerobilet transfer hizmetleri, havalimanları ve transfer bölgeleri arasındaki mesafeleri güvenilir, lüks ve konforlu bir şekilde katetmenizi sağlıyor. Kişinev Uluslararası Havalimanı’na ulaşımda da Aerobilet transfer araçlarını kullanabilmeniz mümkün. Dilerseniz Aerobilet transfer sayfası üzerinden rezervasyonlarınızı hemen gerçekleştirebilir, mesafeler arasındaki tarifeleri görüntüleyebilirsiniz. Bireysel transfer alternatiflerini değerlendirebilir, merak ettiklerinizi Aerobilet destek hattından transfer yetkililerine iletebilirsiniz.

Otobüs

Kişinev’de A Express Bus Service adı altında hizmet veren ekpres otobüsler, Kişinev Uluslararası Havalimanı ile şehir merkezi arasında yolcu transferlerini düzenliyor. 07.00 ile 19.00 arasında bu otobüsleri kullanabilir, havalimanına ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Minibüs

Kişinev Uluslararası Havalimanı’na ulaşım sağlamak için minibüs taksilerden de yararlanabilirsiniz. 06.00 ile 22.00 arasında Kişinev şehir merkezinden havalimanına yolcu transferleri yapan 165 numaralı minibüs taksilerle uçuşunuza yetişebilirsiniz.

Taksi

Kişinev şehir merkezinden Kişinev Uluslararası Havalimanı’na ulaşımda taksi de kullanabilirsiniz. Taksiyle 17 dakikada havalimanında olabilirsiniz.

Libreville Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Libreville Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Libreville Uluslararası Havalimanı

Atlas Okyanusu kıyısında bulunan ve Orta Afrika ülkelerinden biri olan Gabon, yeraltı kaynakları ve doğasıyla bulunduğu bölgede ticari anlamda önemli merkezler arasında yer alıyor. Başkenti Libreville de ülkenin finans ve ihracat merkezi görevini görüyor. Şehrin bu özellikleri, uluslararası uçuş trafiğini de artırıyor. Libreville Uluslararası Havalimanı, şehir merkezine 9 kilometre mesafede, şehrin uluslararası seferleri için hizmet veriyor. Havalimanından şehir merkezine transferlerini bir yerel ulaşım aracı karşılıyor.

Taksi

Libreville Uluslararası Havalimanı’ndan otelinize, şehir merkezine ya da şehrin diğer pek çok destinasyonuna taksiyle transferinizi sağlayabilirsiniz. Taksiyle şehir merkezine kadar 10 dakikada gidebilirsiniz.

Uçuş Rotası

Kişinev Kalkışlı Uçak Biletleri

Libreville Otel Önerileri