Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Kişinev - Limoges uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Kişinev Havalimanına Ulaşım

Kişinev Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Kişinev Uluslararası Havalimanı

Moldova’nın başkenti Kişinev’de bulunan Kişinev Uluslararası Havalimanı, şehir merkezinden 11 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Ticaret ve sanayi kenti olmasının yanında tarihi ve doğal güzellikleriyle de önemli bir turizm destinasyonu haline gelen Kişinev’de, havalimanına ulaşım için birkaç alternatifi değerlendirebilirsiniz.  

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet’le otel ve uçak biletiyle birlikte tatilinizin transfer kısmını da planlayabileceğinizi biliyor muydunuz? Aerobilet transfer hizmetleri, havalimanları ve transfer bölgeleri arasındaki mesafeleri güvenilir, lüks ve konforlu bir şekilde katetmenizi sağlıyor. Kişinev Uluslararası Havalimanı’na ulaşımda da Aerobilet transfer araçlarını kullanabilmeniz mümkün. Dilerseniz Aerobilet transfer sayfası üzerinden rezervasyonlarınızı hemen gerçekleştirebilir, mesafeler arasındaki tarifeleri görüntüleyebilirsiniz. Bireysel transfer alternatiflerini değerlendirebilir, merak ettiklerinizi Aerobilet destek hattından transfer yetkililerine iletebilirsiniz.

Otobüs

Kişinev’de A Express Bus Service adı altında hizmet veren ekpres otobüsler, Kişinev Uluslararası Havalimanı ile şehir merkezi arasında yolcu transferlerini düzenliyor. 07.00 ile 19.00 arasında bu otobüsleri kullanabilir, havalimanına ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Minibüs

Kişinev Uluslararası Havalimanı’na ulaşım sağlamak için minibüs taksilerden de yararlanabilirsiniz. 06.00 ile 22.00 arasında Kişinev şehir merkezinden havalimanına yolcu transferleri yapan 165 numaralı minibüs taksilerle uçuşunuza yetişebilirsiniz.

Taksi

Kişinev şehir merkezinden Kişinev Uluslararası Havalimanı’na ulaşımda taksi de kullanabilirsiniz. Taksiyle 17 dakikada havalimanında olabilirsiniz.

Limoges Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Limoges Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Limoges Havalimanı

Fransa, Kelt Galyalıları ile başlayan ve günümüzde denizaşırı topraklara kadar uzanan sınırlara sahip olan, tarih ve kültür turizmi rotaları arasında en cazip seçeneklerden biri. Metropollerinden kasabalarına kadar zengin tarih miraslarını en etkili şekilde korumayı başarmış olan ülke, merak uyandırmaya, özellikle balayı çiftleri tarafından en fazla tercih edilen rota olarak karşımıza çıkmaya devam ediyor. Romantizm başkentlerinin pek çoğuna ev sahipliği yapan, yalnızca başkent Paris değil, daha pek çok şehirleriyle çiftleri ağırlayan Fransa, Antik Çağ, Orta Çağ, 17 ve 18'inci yüzyıllara uzanan zengin tarihi dokusu ve kültürüyle ilgi topluyor. Bununla birlikte, 26 idari bölgeye ayrılmış olan ülke, her bir idari bölgede bambaşka seyahat tecrübeleri sunuyor. Bu idari bölgelerden biri olan Limousin sınırları içerisinde yer alan Limoges şehri, Fransa topraklarının ortalarında bulunuyor. Şehir tarihi yerlerinin yanı sıra, konyak yıllandırma alanındaki çalışmalarıyla da biliniyor. Özel konyak fıçılarına yer verilen ticarethaneleriyle ziyaretçilerin ilgisini çeken şehre, Limoges Havalimanı hizmet veriyor. Havalimanından otellere veya şehir merkezine ulaşımda bir yerel ulaşım yöntemi değerlendirilebiliyor.

Taksi

Havalimanı transferleri taksiyle gerçekleştirilebiliyor. Limoges Havalimanı'ndan şehir merkezine 20 dakikada seyahat edilebiliyor.