Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Clermont Ferrand - Mexico City uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Clermont Ferrand Havalimanına Ulaşım

Clermont-Ferrand Auvergne Havalimanı'na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Clermont-Ferrand Auvergne Havalimanı

Batı Avrupa'da bulunan ve dünyanın en fazla ziyaretçi çeken ülkesi olarak, dünyanın dört bir yanından her yıl milyonlarca turisti ağırlayan Fransa, bir Avrupa Birliği ülkesi. Tarihi ve kültürel zenginlikleriyle göz kamaştıran ve bu bakımdan kültür turizminin en fazla ziyaretçi çeken destinasyonlarına ev sahipliği yapan ülke, göz kamaştıran, ikonik anıtları, her bölgesinde farklı kültür mirasları barındıran şehirleri, Kelt Galyalılarından günümüze uzanan tarihi dokusu, metropollerinde bile caddeleri ve sokakları süsleyen eski yerleşimleriyle Fransa tam bir kültür turizmi cenneti. Ülkenin iç kesimlerinde, Auvergne idari bölgesinin bir şehri olan Clermont-Ferrand da tarihi dokusunu çarpıcı bir şekilde ortaya koyan kendine özgü panoramasıyla göz dolduruyor. Şehrin uçuş yoğunluğunu Clermont-Ferrand Auvergne Havalimanı üstleniyor. Havalimanı ile şehir merkezi arasında transfer süreçlerinde değerlendirilebilecek pek çok ulaşım alternatifi göze çarpıyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, Fransa'nın dört bir yanında bulunan havalimanları ile transfer bölgeleri arasındaki transfer süreçlerinde, birbirinden cazip ulaşım seçenekleri sunuyor. Lüks ve konforlu transfer araçlarıyla transferleri sorun olmaktan çıkaran, seyahatin keyifli bir anısı olarak bu aşamayı hafızalara kazıyan Aerobilet transfer hizmetlerinin sunduğu tarifelerden siz de yararlanabilirsiniz. Rezervasyonlarınızı Aerobilet'in transfer ekranı üzerinden gerçekleştirebilir, rezervasyonlar ve transferler hakkındaki sorularınızı Aerobilet destek hattı üzerinden transfer yetkililerine iletebilirsiniz.

Otobüs

Clermont-Ferrand Auvergne Havalimanı'na ulaşım için şehir merkezinde yerel otobüs hatları bulabilirsiniz. 20 numaralı otobüs hattıyla havalimanına seyahat edebilirsiniz.

Tren

Saint Etienne - Thiers - Clermont-Ferrand güzergahında hizmet veren trenlerle Clermont-Ferrand şehir merkezinden Clermont-Ferrand Auvergne Havalimanı'na transferlerinizi sağlayabilirsiniz. Havalimanı istasyonu olan Gare d'Aulnat Aéroport'ta inerek, 5 dakikalık yürüme mesafesindeki havalimanına gidebilirsiniz.

Taksi

Clermont-Ferrand şehir merkezinden taksiyle de Clermont-Ferrand Auvergne Havalimanı'na ulaşım sağlanabiliyor. Taksiyle 15 dakika içerisinde şehir merkezinden havalimanına transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mexico City Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Benito Juarez Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Benito Juarez Uluslararası Havalimanı

Latin Amerika’nın en büyük havalimanına ev sahipliği yapan ve dünyanın önemli ticaret merkezlerinden biri olan, Meksika’nın başkenti Mexico City, ülkenin 32 federal bölgesinden en kalabalık ve en büyüğü olarak yoğun ziyaretçi akınına uğruyor. Şehrin ziyaretçi yoğunluğunu kaşrılayan Benito Juarez Uluslararası Havalimanı, şehir merkezinden yaklaşık 8 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Adını Meksika’nın eski devlet başkanlarından Benito Juarez’den alan havalimanından şehir merkezine ve otel bölgelerine gitmenizi sağlayacak birçok ulaşım seçeneği bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleriyle Mexico City seyahatinizde de Aerobilet ayrıcalıklarından yararlanmaya devam edebilirsiniz. En uygun uçak bileti seçenekleri için sorgulama yaparken, transferlerinizi de en ekonomik şekilde planlamanıza da yardımcı oluyor. Siz de hemen Benito Juarez Uluslararası Havalimanı ile oteliniz arasındaki mesafeyi transfer sayfası üzerinden sorgulayabilir ve bireysel transfer tarifelerine ulaşabilirsiniz. Transfer tarifeleri görüntülenemiyorsa, destek@aerobilet.com’a talebinizi iletebilir ya da destek hattını arayarak, transfer yetkilileriyle görüşme sağlayabilirsiniz.

Metrobüs

Benito Juarez Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine gidebilmek için metrobüs hattını kullanabilirsiniz. 4 numaralı metrobüs hattıyla havalimanından şehir merkezine transferinizi sağlayabilirsiniz.

Metro

Mexico City şehir merkezine giderken dilerseniz Benito Juarez Uluslararası Havalimanı’ndan metroya da binebilirsiniz. 5 numaralı metro hattıyla şehir merkezinde bulunan metro istasyonuna ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Taksi

Benito Juarez Uluslararası Havalimanı’nda pek çok taksi bulabilmeniz mümkün. Buradan taksiyle yaklaşık 20 dakikada şehir merkezine varabilirsiniz.