Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Cluj - Bissau uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Cluj Havalimanına Ulaşım

Cluj Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Cluj Uluslararası Havalimanı

Balkan Yarımadası ülkelerinden biri olan ve Orta Avrupa’da yer alan Romanya, doğusunda Karadeniz’e kıyıları bulunan bir ülke. Avrupa Birliği ülkeleri arasında bulunan Romanya, aynı zamanda Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı, Latin Birliği gibi uluslararası pek çok organizasyon ve işbirliğinin üyeleri arasında yer alıyor. Avrupa’da bulunan en eski insan fosillerinin Romanya topraklarından çıktığı dikkati çekiyor. Tarihte Romanya’da kurulan ilk devleti Trakların başlattığı biliniyor. Bugün eski yerleşimlerin bulunduğu ve Orta Çağ’dan eşsiz bir tarihi dokunun sokaklarını süslediği Romanya’nın kuzeybatısında yer alan Cluj bölgesi, aynı adı taşıyan merkeziyle sıklıkla ziyaretçi çeken bölgeler arasında bulunuyor. Cluj, Türkçe’de Kaloşvar olarak da anılıyor. Cluj’a yapılan seyahatlerde yolcuları Cluj Uluslararası Havalimanı karşılıyor. Şehir merkezinden havalimanına gitmek için birkaç farklı ulaşım seçeneği arasından tercih yapılabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, Avrupa’nın dört bir yanında ve dünyanın pek çok destinasyonlarında havalimanı transferlerinin en güvenli, konforlu ve lüks şekilde gerçekleştirilmesi için transfer tarifeleri sunuyor. Cluj’da da şehir merkezinden veya otel bölgelerin Cluj Uluslararası Havalimanı’na gitmenin en keyifli yolu, Aerobilet transfer hizmetlerinin sunduğu tarifelerle mümkün olabiliyor. Siz de Aerobilet’in transfer sayfasından rezervasyonlarınızı gerçekleştirin; tek yön ya da gidiş dönüş transferlerinizi seyahatinizden çok önce planlamanın keyfini sürün.

Otobüs

Cluj şehir merkezinde ulaşım ağının önemli bir kısmını oluşturan şehir hatları otobüsleri, Cluj Uluslararası Havalimanı’na giderken de sizlere yardımcı olabilir. 8 numaralı otobüsle havalimanı transferinizi sağlayabilirsiniz.

Taksi

Cluj Uluslararası Havalimanı’na gitmek için taksiye de binebilirsiniz. Taksiyle havalimanına 15 dakika içerisinde transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bissau Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Osvaldo Vieira Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Osvaldo Vieira Uluslararası Havalimanı

Gine-Bissau, Batı Afrika’da Atlas Okyanusu kıyısında bulunuyor. Başkenti Bissau idari bölgeyi oluştururken, Bissau dışında sekiz bölgeden daha oluşan ülkede, bu kent aynı zamanda ticari ve finans merkezi olarak da kabul ediliyor. Uluslararası uçuş trafiğini yöneten Osvaldo Vieira Uluslararası Havalimanı, Bissau şehir merkezinden 8 kilometre mesafede hizmet veriyor. Havalimanından transferler tek bir yerel ulaşım yöntemiyle gerçekleştiriliyor.

Taksi

Osvaldo Vieira Uluslararası Havalimanı’ndan otelinize ya da Bissau şehir merkezine havalimanından taksiyle transfer sağlayabilirsiniz. Havalimanından şehir merkezine 10 dakikada varabilirsiniz.