Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Dervaz - Dnipropetrovsk uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Dervaz Havalimanına Ulaşım

Dervaz Havaalanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Dervaz Havaalanı

Afganistan’da bulunan 34 yönetim bölgesinden biri olan Badahşan’ın şehirlerinden Dervaz’da yer alan Dervaz Havaalanı, buradan yurt içi uçuş trafiğini karşılıyor. Dervaz Havaalanı’na ulaşımda kullanabileceğiniz tek bir alternatifiniz bulunuyor.

Taksi

Afganistan’ın hemen tüm havalimanı ve havaalanlarına ulaşımda taksi ya da araç kiralama seçenekleri tercih ediliyor. Güvenlik nedeniyle dilerseniz özel araç kiralama ya da çevrimiçi mobil uygulamalar aracılığıyla taksi çağırma alternatifini değerlendirebilir, Dervaz Havaalanı’na bu şekilde gidebilirsiniz.

Dnipropetrovsk Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Dnipropetrovsk Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Dnipropetrovsk Uluslararası Havalimanı

Ukrayna, Doğu Avrupa’nın köklü tarihiyle dikkati çeken ülkelerinden biri. Tarihte pek çok uygarlığın hüküm sürdüğü topraklara sahip olan ve tüm bu uygarlıkların izlerini günümüzde de taşımaya devam eden Ukrayna’nın, Karadeniz ve Azak Denizi’ne bakan kıyıları bulunuyor. Ülkenin önemli şehirlerinden biri olan Dnipro, Dinyeper Nehri kıyısında kurulu olan bir modern şehir silüeti sunuyor. Dnipropetrovsk Uluslararası Havalimanı da bu şehrin uçuşlarını karşılıyor. Havalimanından şehir merkezine yapılan transferlerde birkaç yöntem değerlendirilebiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Dnipropetrovsk Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine veya otel bölgelerine gidebilmek için lüks ve güvenilir transfer alternatiflerine ihtiyacınız varsa Aerobilet transfer hizmetleriyle ihtiyacınız olan tarifelere ulaşabilirsiniz. Hemen siz de Aerobilet’in transfer sekmesinden rezervasyon işlemlerinizi başlatın; seyahatinizin transfer kısmını da Aerobilet ayrıcalıklarıyla sorunsuz yaşayın.

Otobüs

Havalimanı transferlerinde dilerseniz şehir otobüslerini de değerlendirebilirsiniz. Dnipro Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine 109 veya 60 numaralı otobüslerle gidebilirsiniz.

Taksi

Dnipropetrovsk Uluslararası Havalimanı’ndan otellere ya da şehir merkezine gitmenin bir diğer yolu da taksiler. Taksiyle havalimanı ile şehir merkezi arasındaki mesafeyi 25 dakikada katedebilirsiniz.