Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Daşoğuz - Budapeşte uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Daşoğuz Havalimanına Ulaşım

Daşoğuz Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Daşoğuz Havalimanı

Bir Orta Asya Türk Cumhuriyeti olan ve yedi bağımsız Türk devletinden biri olarak karşımıza çıkan Türkmenistan, 13’üncü yüzyılda Moğol hükümdarı Cengiz Han tarafından işgal edilen topraklar, yüzyıllar boyunca hükümdarlıklar arasında çekişmeler yaşanmasına yol açtı. Bugün tarihi dokusuyla birbirinden cazip turizm destinasyonlarına ev sahipliği yapan Türkmenistan’ın, bu şehirlerinden biri de Daşoğuz. 1600’lerin sonunda kurulmuş bir şehir. Günümüze kadar tarihi dokusu başarıyla korunmuş ve bununla birlikte modern şehir çizgisine sahip olmuş şehirlerden biri olan Daşoğuz ile yapılan hava trafiğini Daşoğuz Havalimanı yönetiyor. Havalimanına ulaşım için şehir merkezinden tercih edebileceğiniz bir yöntem bulunuyor.

Taksi

Daşoğuz Havalimanı’na transferlerinizi taksiyle gerçekleştirebilirsiniz. Şehir merkezinden havalimanına 20 dakika içerisinde yolcu transferlerinizi sağlayabilirsiniz.

Budapeşte Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Budapeşte Ferenc Liszt Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Budapeşte Ferenc Liszt Uluslararası Havalimanı

Orta Avrupa ülkelerinden Macaristan, AB, NATO, OECD gibi topluluklarda bulunan, hem diplomasi hem de turizm trafiği son derece yoğun ülkelerden biri. Özellikle özenle korunmuş tarihi zenginlikleri ve doğal güzellikleriyle göz kamaştıran Macaristan’ın başkenti Budapeşte, her yıl dünyanın hemen her yerinden ziyaretçi akınına uğruyor. Bu yoğunluğu, Budapeşte Ferenc Liszt Uluslararası Havalimanı yönetiyor. Havalimanından şehir merkezine ve otel bölgelerine transferler için birkaç seçenek arasından tercih yapılabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, Budapeşte seyahatinide de eşlik etmek üzere sizleri bekliyor. Aerobilet ana sayfasında yer alan transfer sekmesine tıklayarak, buradan Budapeşte Ferenc Liszt Uluslararası Havalimanı ile otelinizi ya da transferinizi gerçekleştirmek istediğiniz transfer bölgesini seçebilir, transfer tarifelerini görüntüleyebilirsiniz. Gidiş - dönüş ya da tek yön havalimanı transfer rezervasyonlarınızı buradan yapabilirsiniz. Sorularınız ve alternatif transfer talepleriniz için Aerobilet destek hattını 24 saat dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Otobüs

Budapeşte Ferenc Liszt Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için şehir otobüslerini kullanabilirsiniz. 100E ve 200E kodlu otobüslerle yapacağınız transferlerde şehrin merkezi noktalarını izleyerek gidilen güzergahlarda, gitmek istediğiniz yere yakın duraklarda inebilir, transferinizi bu şekilde ucuza getirebilirsiniz. Ucuz uçak bileti ile havalimanı transferinizi uygun fiyatlı olarak yapma fırsatı bulabilirsiniz.

Taksi

Budapeşte Ferenc Liszt Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine taksiyle de gidebilirsiniz. 35 ila 40 dakika içerisinde taksiyle havalimanından şehir merkezine yapacağınız transferi tamamlayabilirsiniz.