Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Doha - Knock uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Doha Havalimanına Ulaşım

Hamad Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Hamad Uluslararası Havalimanı

Katar’ın başkenti Doha’da bulunan Hamad Uluslararası Havalimanı, şehir merkezine yaklaşık 14 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Dünyanın önemli ticaret ve turizm destinasyonlarından biri haline gelen ve bunun için dev yatırımlar yaparak dünyanın pek çok yerinden ziyaretçi çeken Doha’da şehir merkezinden havalimanına ulaşım için bazı seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Aerobilet transfer hizmetleri

Seyahatlerinizde transferlerinizi kolaylaştıran, güvenli ve lüks birer seyahat tecrübesine dönüştüren Aerobilet transfer hizmetleri, Doha’da da Hamad Havalimanı’na ulaşımınız için yanınızda. Dilerseniz Aerobilet ana sayfası üzerinden transfer sekmesini görüntüleyebilir, buradan Doha transfer bölgelerinden birini ya da otelinizi seçerek Hamad Havalimanı’na ulaşımınız için tarifelere ve araç modellerine göz atabilirsiniz. Bireysel toplu transfer seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilir, transferler hakkında bilgi ve alternatif transfer bölgesi taleplerinizi Aerobilet destek hattından transfer yetkililerine iletebilirsiniz.

Otobüs

Katar’da otobüs, taksi gibi araçlar Katar devletine ait Mowasalat adlı transfer hizmetlerine bağlı olarak çalışıyor. Dilerseniz şehir merkezinden Hamad Uluslararası Havalimanı’na ulaşım için şehir merkezinden Mowasalat’ın otobüslerine binebilir, otobüs içerisinde de temin edebileceğiniz Karwa adlı elektronik kartla seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Limitli kartları 2 defa kullanabilirken, limitsiz kartları gün boyu şehir içi ulaşımda kullanabilirsiniz.

Taksi

Katar devletine ait Mowasalat adlı transfer hizmetleri şirketine bağlı olan taksilerle de Doha şehir merkezinden Hamad Havalimanı’na gidebilirsiniz. Ödemeyi yalnızca Katar Riyali ile yapabilirsiniz. Şehir merkezinden taksiyle havalimanına 17 dakikada varabilirsiniz.

Knock Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Ireland West Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Ireland West Havalimanı

İrlanda, Avrupa’nın kuzeybatısında bulunan İrlanda Adası’nın önemli bir kısmını kaplıyor ve Birleşik Krallık ülkelerinden biri olan Kuzey İrlanda ile sınır komşuluğu yapıyor. Büyüleyici kıyıları, Kelt Denizi, İrlanda Denizi ve Atlas Okyanusu’na bakıyor. Ülkenin tarihi, İrlanda topraklarında adeta canlılığını koruyor. Görkemli kaleleri, tarihi yapıları ve yerleşimlerini, yemyeşil bitki örtüsü sarıp sarmalıyor. Bu açıdan bakıldığında, İrlanda kültür turizminin en cazip rotalarının pek çoğuna ev sahipliği yapıyor. Bununla birlikte dünyanın önemli teknoloji devleri, arama motoru ve sosyal medya kuruluşlarının Avrupa üssü olma özelliğini taşıyan İrlanda, köy ve kasabalarında da ziyaretçilerin ilgisini çekecek pek çok güzellikler sunuyor. İş hayatının hava trafiğini yoğunlaştırdığı ülkede, bu tür kasaba ve köy gezileri için de sıklıkla ziyaretçi trafiği söz konusu oluyor. Knock da bu kasabalardan biri. Özellikle Katolik kiliseleri, dini sembollerin yoğunlukla kullanıldığı eserler ve eski yapıların bulunduğu kasaba, pek çok açıdan merak uyandırıyor. Knock’ta Ireland West Havalimanı yer alıyor. Havalimanından yönetim bölgesi ve kasaba merkezine ulaşımlar birkaç farlı seçenekle gerçekleştirilebiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, İrlanda’nın küçük kasabalarına kadar ulaşıyor ve havalimanı transferleriniz için sizin yanınızda oluyor. Siz de Ireland West Havalimanı’ndan Knock kasaba merkezine veya diğer transfer bölgelerine, bölgedeki otelinize kadar Aerobilet transfer hizmetlerinin sunduğu tarifelerden yararlanarak, lüks transfer araçlarıyla ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Aerobilet ekranının transfer sekmesinden yapabileceğiniz rezervasyonlarınızda tek yön ya da gidiş dönüş transfer sürecinizi planlayabilirsiniz. Aerobilet destek hattı üzerinden yardım alabilir, sorularınız için transfer yetkilileriyle görüşme sağlayabilirsiniz.

Otobüs

Ireland West Havalimanı’ndan doğrudan büyük yönetim merkezlerine ulaşabileceğiniz otobüsler bulunmuyor. Ancak yolda aktarma yapabilir ve transfer sürecinizin tamamını otobüslerle sağlayabilirsiniz.

Taksi

Havalimanı transferinizi taksiyle yapabilmeniz de mümkün. Ireland West Havalimanı’ndan Knock kasaba merkezine kadar taksiyle gidebilir, 15 dakika içerisinde transferinizi tamamlayabilirsiniz.