Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Doha - Krasnoyarsk uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Doha Havalimanına Ulaşım

Hamad Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Hamad Uluslararası Havalimanı

Katar’ın başkenti Doha’da bulunan Hamad Uluslararası Havalimanı, şehir merkezine yaklaşık 14 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Dünyanın önemli ticaret ve turizm destinasyonlarından biri haline gelen ve bunun için dev yatırımlar yaparak dünyanın pek çok yerinden ziyaretçi çeken Doha’da şehir merkezinden havalimanına ulaşım için bazı seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Aerobilet transfer hizmetleri

Seyahatlerinizde transferlerinizi kolaylaştıran, güvenli ve lüks birer seyahat tecrübesine dönüştüren Aerobilet transfer hizmetleri, Doha’da da Hamad Havalimanı’na ulaşımınız için yanınızda. Dilerseniz Aerobilet ana sayfası üzerinden transfer sekmesini görüntüleyebilir, buradan Doha transfer bölgelerinden birini ya da otelinizi seçerek Hamad Havalimanı’na ulaşımınız için tarifelere ve araç modellerine göz atabilirsiniz. Bireysel toplu transfer seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilir, transferler hakkında bilgi ve alternatif transfer bölgesi taleplerinizi Aerobilet destek hattından transfer yetkililerine iletebilirsiniz.

Otobüs

Katar’da otobüs, taksi gibi araçlar Katar devletine ait Mowasalat adlı transfer hizmetlerine bağlı olarak çalışıyor. Dilerseniz şehir merkezinden Hamad Uluslararası Havalimanı’na ulaşım için şehir merkezinden Mowasalat’ın otobüslerine binebilir, otobüs içerisinde de temin edebileceğiniz Karwa adlı elektronik kartla seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Limitli kartları 2 defa kullanabilirken, limitsiz kartları gün boyu şehir içi ulaşımda kullanabilirsiniz.

Taksi

Katar devletine ait Mowasalat adlı transfer hizmetleri şirketine bağlı olan taksilerle de Doha şehir merkezinden Hamad Havalimanı’na gidebilirsiniz. Ödemeyi yalnızca Katar Riyali ile yapabilirsiniz. Şehir merkezinden taksiyle havalimanına 17 dakikada varabilirsiniz.

Krasnoyarsk Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Krasnoyarsk Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Krasnoyarsk Uluslararası Havalimanı

Bir Avrasya ülkesi olan Rusya, dünyanın en geniş topraklara sahip ülkesi ve aynı zamanda dünyanın en önemli kültür ve spor turizmi kentlerine ev sahipliği yapıyor. Birbirinden güzel şehirleri, özellikle Çarlık Rusyası’ndan izler taşıyor. Şehirlerin pek çoğu turistik birer merkez olarak ziyaretçileri çekiyor. Sibirya federal bölgesinde ise bu özelliklere sahip pek çok şehir bulunuyor. Ayrıca Krasnoyarsk gibi sanayi bakımından gelişmiş şehirlere de rastlamak elbette mümkün. Krasnoyarsk tarihiyle olduğu kadar üretim ve sanayi alanında da öne çıkıyor. Krasnoyarsk Uluslararası Havalimanı, şehrin tüm bu özelliklerinin ortaya çıkardığı ziyaretçi potansiyelini karşılıyor. Havalimanından şehir merkezine veya şehrin farklı bölgelerine ulaşım için tercih edilebilecek birkaç farklı ulaşım yöntemi dikkati çekiyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, Krasnoyarsk Uluslararası Havalimanı’ndan otelinize veya sistem üzerinden belirleyebileceğiniz diğer transfer bölgelerine ulaşımınız sırasında lüks ve konfordan ödün vermemeniz için çalışıyor. Son derece güvenilir ve rahat transfer araçları için siz de Aerobilet’in transfer sayfasından alternatiflerinizi kontrol edebilirsiniz. Havalimanı transferleri hakkında sorularınız için de Aerobilet destek hattını arayabilirsiniz.

Otobüs

Krasnoyarsk Uluslararası Havalimanı’ndan otobüse binebilir ve şehrin farklı bölgelerine transferinizi gerçekleştirebilirsiniz. 635 numaralı otobüsle merkezdeki otobüs garına veya şehir merkezine gidebilirsiniz.

Taksi

Krasnoyarsk Uluslararası Havalimanı yolcu çıkışında taksilere denk gelebilirsiniz. 40 dakika içerisinde havalimanından şehir merkezine transfer sürecinizi tamamlayabilirsiniz.