Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Doha - Ljubljana uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Doha Havalimanına Ulaşım

Hamad Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Hamad Uluslararası Havalimanı

Katar’ın başkenti Doha’da bulunan Hamad Uluslararası Havalimanı, şehir merkezine yaklaşık 14 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Dünyanın önemli ticaret ve turizm destinasyonlarından biri haline gelen ve bunun için dev yatırımlar yaparak dünyanın pek çok yerinden ziyaretçi çeken Doha’da şehir merkezinden havalimanına ulaşım için bazı seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Aerobilet transfer hizmetleri

Seyahatlerinizde transferlerinizi kolaylaştıran, güvenli ve lüks birer seyahat tecrübesine dönüştüren Aerobilet transfer hizmetleri, Doha’da da Hamad Havalimanı’na ulaşımınız için yanınızda. Dilerseniz Aerobilet ana sayfası üzerinden transfer sekmesini görüntüleyebilir, buradan Doha transfer bölgelerinden birini ya da otelinizi seçerek Hamad Havalimanı’na ulaşımınız için tarifelere ve araç modellerine göz atabilirsiniz. Bireysel toplu transfer seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilir, transferler hakkında bilgi ve alternatif transfer bölgesi taleplerinizi Aerobilet destek hattından transfer yetkililerine iletebilirsiniz.

Otobüs

Katar’da otobüs, taksi gibi araçlar Katar devletine ait Mowasalat adlı transfer hizmetlerine bağlı olarak çalışıyor. Dilerseniz şehir merkezinden Hamad Uluslararası Havalimanı’na ulaşım için şehir merkezinden Mowasalat’ın otobüslerine binebilir, otobüs içerisinde de temin edebileceğiniz Karwa adlı elektronik kartla seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Limitli kartları 2 defa kullanabilirken, limitsiz kartları gün boyu şehir içi ulaşımda kullanabilirsiniz.

Taksi

Katar devletine ait Mowasalat adlı transfer hizmetleri şirketine bağlı olan taksilerle de Doha şehir merkezinden Hamad Havalimanı’na gidebilirsiniz. Ödemeyi yalnızca Katar Riyali ile yapabilirsiniz. Şehir merkezinden taksiyle havalimanına 17 dakikada varabilirsiniz.

Ljubljana Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Ljubljana Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Ljubljana Havalimanı

Slovenya, Orta Avrupa’da bulunan bir Avrupa Birliği ülkesi. Adriyatik Denizi’ne kıyıları bulunan Slovenya’nın Sava ve Drava nehirleri ve yemyeşil bitki örtüsü, ülkenin doğa turizminde de ön plana çıkmasını sağlıyor. Ayrıca ülkenin tarihi dokusu, şehirlerinden kasabalarına ülkenin dört bir yanında göz kamaştıran manzaralar oluşturuyor. Kıyılarında Akdeniz iklimi yaşanırken, ülkenin iç kesimlerinde karasal iklim görülüyor. Slovenya’nın başkenti Ljubljana da kıyılarında Akdeniz esintileri olan, tarihi ve doğal güzellikleriyle ülkenin en fazla uçuş alan şehri olarak dikkati çekiyor. Ljubljana Havalimanı, şehir merkezine 27 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Havalimanından şehre inmenin birkaç farklı ulaşım yöntemi bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri Ljubljana Havalimanı’ndan şehir merkezi ve otellere ulaşmanın en keyifli ve lüks seçeneklerini sizlere sunuyor. Siz de Aerobilet ailesine katılabilir ve havalimanı transfer sürecinizi transfer sayfası üzerinden planlayabilirsiniz. Transferler hakkında sorularınızı sormak ve detaylı bilgilere ulaşmak için Aerobilet destek hattını arayabilirsiniz.

Otobüs

Ljubljana Havalimanı’ndan otobüslerle de şehir merkezine inmeniz mümkün. Otobüsleri 05.00 ile 20.00 saatleri arasında  tercih edebilirsiniz.

Taksi

Taksiyle Ljubljana Havalimanı’ndan otelinize ya da şehrin farklı bölgelerine ulaşmanız mümkün. Yaklaşık yarım saat içerisinde havalimanından şehir merkezine taksiyle ulaşım sağlayabilirsiniz.