Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Doha - Malaga uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Doha Havalimanına Ulaşım

Hamad Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Hamad Uluslararası Havalimanı

Katar’ın başkenti Doha’da bulunan Hamad Uluslararası Havalimanı, şehir merkezine yaklaşık 14 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Dünyanın önemli ticaret ve turizm destinasyonlarından biri haline gelen ve bunun için dev yatırımlar yaparak dünyanın pek çok yerinden ziyaretçi çeken Doha’da şehir merkezinden havalimanına ulaşım için bazı seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Aerobilet transfer hizmetleri

Seyahatlerinizde transferlerinizi kolaylaştıran, güvenli ve lüks birer seyahat tecrübesine dönüştüren Aerobilet transfer hizmetleri, Doha’da da Hamad Havalimanı’na ulaşımınız için yanınızda. Dilerseniz Aerobilet ana sayfası üzerinden transfer sekmesini görüntüleyebilir, buradan Doha transfer bölgelerinden birini ya da otelinizi seçerek Hamad Havalimanı’na ulaşımınız için tarifelere ve araç modellerine göz atabilirsiniz. Bireysel toplu transfer seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilir, transferler hakkında bilgi ve alternatif transfer bölgesi taleplerinizi Aerobilet destek hattından transfer yetkililerine iletebilirsiniz.

Otobüs

Katar’da otobüs, taksi gibi araçlar Katar devletine ait Mowasalat adlı transfer hizmetlerine bağlı olarak çalışıyor. Dilerseniz şehir merkezinden Hamad Uluslararası Havalimanı’na ulaşım için şehir merkezinden Mowasalat’ın otobüslerine binebilir, otobüs içerisinde de temin edebileceğiniz Karwa adlı elektronik kartla seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Limitli kartları 2 defa kullanabilirken, limitsiz kartları gün boyu şehir içi ulaşımda kullanabilirsiniz.

Taksi

Katar devletine ait Mowasalat adlı transfer hizmetleri şirketine bağlı olan taksilerle de Doha şehir merkezinden Hamad Havalimanı’na gidebilirsiniz. Ödemeyi yalnızca Katar Riyali ile yapabilirsiniz. Şehir merkezinden taksiyle havalimanına 17 dakikada varabilirsiniz.

Malaga Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Málaga Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Málaga Havalimanı

Güneybatı Avrupa’da, Avrupa Birliği ülkeleri arasında yer alan İspanya, Atlas Okyanusu ile Akdeniz’e kıyıları bulunan bir ülke. Tarihte Endülüslü Müslüman ve Yahudi halklarına ev sahipliği yapan, bu bakımdan her iki halkın da kültürüyle harmanlanmış kendine özgü bir kültür oluşturan İspanya’nın bu kültür mozaiğini mimarisinde, mutfağında, tarihi dokusunun tüm detaylarında fark edebilirsiniz. Bununla birlikte İspanya, tarihin en ünlü sanatçılarından pek çoğunun da doğduğu topraklar olması bakımından pek çok sanat eserinin müzelerin yanı sıra sokakları, meydanları da süslediği bir ülke. Her şehrinde, hemen her kasabasında göz alıcı eski yerleşimler, yönetim binaları ve kiliselere rastlayabilirsiniz. Tarihi bakımdan zengin şehirler arasında Málaga da bulunuyor. Tarihten günümüze bir liman şehri olarak farklı kültürleri ağırlayan ve onlarca müzesi, ören yerleri, eski limanı ve daha pek çok güzellikleriyle ziyaretçi akınına uğrayan İspanya şehirlerinden biri. Şehrin bu ziyaretçi yoğunluğuna Málaga Havalimanı hizmet veriyor. Málaga Havalimanı’ndan şehir merkezine yapılan seyahatlerde birkaç yöntem etkili oluyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, Málaga Havalimanı’ndan sistemde kayıtlı otel ve transfer bölgelerine yolcu transferlerini sağlamak üzere, lüks, konforlu ve güvenilir transfer tarifeleri sunuyor. Siz de Aerobilet’in bu cazip transfer tarifelerini Aerobilet’in transfer ekranından inceleyebilir, dilediğiniz tarife üzerinden rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Havalimanı transferleriniz için rezervasyonlarınızı tek yön ya da gidiş dönüş olarak yapabilirsiniz. Transferler hakkında daha fazla bilgi ve destek için Aerobilet destek hattını arayabilirsiniz.

Otobüs

Málaga Havalimanı’ndan sağlanan yolcu transferleri için şehir hatları otobüsleri de kullanılabiliyor. Havalimanı ile karşılıklı seferler düzenleyen ekspres otobüslerle şehir merkezine gidebilirsiniz.

Taksi

Málaga’da havalimanı transferlerini sağlamak için bir diğer yol da taksiye binmek. Taksiyle Málaga Havalimanı’ndan şehir merkezine 15 dakika içerisinde seyahat edebilirsiniz.