Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Dortmund - Bogota uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Dortmund Havalimanına Ulaşım

Dortmund Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Dortmund Havalimanı

Baltık Denizi ve Kuzey Denizi’ne kıyıları olan, Orta Avrupa’nın en fazla ziyaretçi çeken ülkeleri arasında yer alan Almanya, Avrupa Birliği ülkelerinden biri. Dünyanın en fazla göç alan ülkelerinden biri olan ve bu bakımdan Avrupa Birliği’nin en kalabalık ülkelerinden biri olarak bilinen Almanya, aynı zamanda kültür, spor ve fuar turizminin en yoğun olduğu ülkeler arasında gösteriliyor. Bununla birlikte büyük üniversiteleriyle pek çok üniversite şehrine ev sahipliği yapan, yoğun öğrenci nüfusu bakımından da hava trafiği her yıl belli dönemlerde yoğunlaşan ülkede, bu şehirlerden biri de Dortmund. Bir öğrenci şehri olmasının yanında ticari faaliyetleriyle de hava trafiği yaşayan Dortmund, kömür ve demir işletmeleriyle biliniyor. Buna karşılık, yeşil metropollerden biri olan şehrin uçuş trafiğini Dortmund Havalimanı üstleniyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Avrupa başta olmak üzere dünyanın dört bir yanında olduğu gibi Almanya’da da Aerobilet transfer hizmetleri, havalimanı transferleri konusunda ilk tercihler arasındaki yerini koruyor. Güvenli, lüks ve konforlu transfer tecrübesi yaşamak için siz de Aerobilet transfer hizmetlerinin sunduğu tarifelerden, transfer ihtiyaçlarınızı karşılayacak seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Almanya seyahatinizde de Aerobilet transfer hizmetleri sizlerle olacak. Dortmund’da şehir merkezinden veya kendi seçeceğiniz diğer transfer bölgelerinden ya da otelinizden Dortmund Havalimanı’na birbirinden lüks transfer araçlarıyla ulaşabilmeniz mümkün. Alternatif transfer talepleriniz ve sorularınız için Aerobilet destek hattını arayabilirsiniz. Transfer yetkililerine doğrudan destek hattı üzerinden ulaşabilirsiniz.  

Otobüs

Havalimanı shuttle otobüsleriyle Holzwickede Tren İstasyonu’ndan Dortmund Havalimanı’na ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanı ile karşılıklı seferler düzenleyen bu araçların saatlerini Dortmund Havalimanı’nın resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.

Tren

Havalimanı ekspres treni AirportExpress’i de havalimanı transferleriniz için kullanabilirsiniz. Dortmund’daki merkezi tren istasyonundan Dortmund Havalimanı’na transferlerinizi AirportExpress ile gerçekleştirebilirsiniz.

Taksi

Dortmund şehir merkezinden veya şehirde bulunduğunuz diğer bölgelerden taksiyle de Dortmund Havalimanı’na gidebilirsiniz. Yarım saat içerisinde şehir merkezinden hareketle havalimanında olabilirsiniz.

Bogota Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Eldorado Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Eldorado Havalimanı

Adını Amerika kıtasının kaşifi Kristof Kolomb’dan alan ve Güney Amerika’da bulunan Kolombiya, kıtanın en büyük ekonomilerinden biri olarak dikkati çekiyor. 9 ülke sınırlarına yayılan Amazon Ormanları’nın bir kısmına ev sahipliği yapan, bu doğal güzelliklerin yanında turistik pek çok destinasyonu da yine topraklarında barındıran Kolombiya’nın başkenti Bogota, Güney Amerika’nın gittikçe büyüyen ve gelişen metropollerinden biri olarak biliniyor. Bu metropolün uluslararası uçuş trafiğini Eldorado Havalimanı üstleniyor. Havalimanından şehir merkezine ve otel bölgelerine yapılan transferleri sağlayan birkaç ulaşım alternatifi bulunuyor.

Otobüs

Eldorado Havalimanı’ndan transferlerinizi yerel ulaşım ağını kullanarak da gerçekleştirebilirsiniz. Otobüsler sizi şehir merkezine ve merkezi pek çok noktaya kadar götürebilir. Ayrıca Bogota’nın yerel ulaşım ağını (SITP) web üzerinden de görüntüleyebilir, hangi otobüslerle hangi merkezi noktalara transfer sağlayabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Taksi

Eldorado Havalimanı’ndan taksi bulabilmeniz mümkün. Transferlerinizi dilerseniz taksiyle de yapabilirsiniz. 20 dakikalık bir transfer sürecinin ardından şehir merkezine varabilirsiniz.

Uçuş Rotası

Dortmund Kalkışlı Uçak Biletleri