Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Epinal - Bogota uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Epinal Havalimanına Ulaşım

Épinal-Mirecourt Havalimanı'na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Épinal-Mirecourt Havalimanı

Kültür, deniz ve kış sporları turizmi başta olmak üzere, turizmin her dalında seyahat tutkunlarına pek çok alternatiflerle cevap veren Fransa, özellikle Antik Galya halklarının oluşturduğu yerleşimlerle başlayan medeniyet izlerini, bugün eşsiz birer tarihi ve kültürel miras olarak korumaya devam ediyor. Bu da Fransa'nın en fazla ziyaretçi çeken ülkeler arasında başı çekmesine aracı oluyor. Üstelik pek çok şehirde zengin tarihi dokunun yanında doğal güzelliklere de rastlayabilir, yeşil alanlar, parklar, nehir ve göller, boylu boyunca uzanan dağların oluşturduğu muhteşem görüntülerle karşılanabilirsiniz. Fransa bu bakımdan şehirlerinin doğasını da özenle korumayı başarmış bir ülke olarak değerlendiriliyor. Fransa'nın park ve bahçeleriyle ünlü, içinden bir nehrin geçtiği, tarihi dokusunun tüm bu güzelliklerle sarıp sarmalandığı şehri Épinal de bu şehirlerden biri olarak gösterilebilir. Şehir, Moselle Nehri kıyılarında kurulmuş, Saint-Mourice Katedrali ve Forêt d'Épinal Arboretumu başta olmak üzere hem tarihi hem de doğal zenginlikleriyle adından söz ettiriyor. Épinal'e yapılan seyahatlerde yolcuları Épinal-Mirecourt Havalimanı karşılıyor. Şehirde havalimanı transferlerini gerçekleştirmek üzere bir yerel transfer yöntemi etkili oluyor.

Taksi

Épinal'de bulunan otelinizden veya bulunduğunuz transfer bölgesinden Épinal-Mirecourt Havalimanı'na taksiyle seyahat edebilirsiniz. Şehir merkezinden havalimanına yapacağınız transferinizi 40 dakikada tamamlayabilirsiniz.

Bogota Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Eldorado Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Eldorado Havalimanı

Adını Amerika kıtasının kaşifi Kristof Kolomb’dan alan ve Güney Amerika’da bulunan Kolombiya, kıtanın en büyük ekonomilerinden biri olarak dikkati çekiyor. 9 ülke sınırlarına yayılan Amazon Ormanları’nın bir kısmına ev sahipliği yapan, bu doğal güzelliklerin yanında turistik pek çok destinasyonu da yine topraklarında barındıran Kolombiya’nın başkenti Bogota, Güney Amerika’nın gittikçe büyüyen ve gelişen metropollerinden biri olarak biliniyor. Bu metropolün uluslararası uçuş trafiğini Eldorado Havalimanı üstleniyor. Havalimanından şehir merkezine ve otel bölgelerine yapılan transferleri sağlayan birkaç ulaşım alternatifi bulunuyor.

Otobüs

Eldorado Havalimanı’ndan transferlerinizi yerel ulaşım ağını kullanarak da gerçekleştirebilirsiniz. Otobüsler sizi şehir merkezine ve merkezi pek çok noktaya kadar götürebilir. Ayrıca Bogota’nın yerel ulaşım ağını (SITP) web üzerinden de görüntüleyebilir, hangi otobüslerle hangi merkezi noktalara transfer sağlayabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Taksi

Eldorado Havalimanı’ndan taksi bulabilmeniz mümkün. Transferlerinizi dilerseniz taksiyle de yapabilirsiniz. 20 dakikalık bir transfer sürecinin ardından şehir merkezine varabilirsiniz.