Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Epinal - Budapeşte uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Epinal Havalimanına Ulaşım

Épinal-Mirecourt Havalimanı'na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Épinal-Mirecourt Havalimanı

Kültür, deniz ve kış sporları turizmi başta olmak üzere, turizmin her dalında seyahat tutkunlarına pek çok alternatiflerle cevap veren Fransa, özellikle Antik Galya halklarının oluşturduğu yerleşimlerle başlayan medeniyet izlerini, bugün eşsiz birer tarihi ve kültürel miras olarak korumaya devam ediyor. Bu da Fransa'nın en fazla ziyaretçi çeken ülkeler arasında başı çekmesine aracı oluyor. Üstelik pek çok şehirde zengin tarihi dokunun yanında doğal güzelliklere de rastlayabilir, yeşil alanlar, parklar, nehir ve göller, boylu boyunca uzanan dağların oluşturduğu muhteşem görüntülerle karşılanabilirsiniz. Fransa bu bakımdan şehirlerinin doğasını da özenle korumayı başarmış bir ülke olarak değerlendiriliyor. Fransa'nın park ve bahçeleriyle ünlü, içinden bir nehrin geçtiği, tarihi dokusunun tüm bu güzelliklerle sarıp sarmalandığı şehri Épinal de bu şehirlerden biri olarak gösterilebilir. Şehir, Moselle Nehri kıyılarında kurulmuş, Saint-Mourice Katedrali ve Forêt d'Épinal Arboretumu başta olmak üzere hem tarihi hem de doğal zenginlikleriyle adından söz ettiriyor. Épinal'e yapılan seyahatlerde yolcuları Épinal-Mirecourt Havalimanı karşılıyor. Şehirde havalimanı transferlerini gerçekleştirmek üzere bir yerel transfer yöntemi etkili oluyor.

Taksi

Épinal'de bulunan otelinizden veya bulunduğunuz transfer bölgesinden Épinal-Mirecourt Havalimanı'na taksiyle seyahat edebilirsiniz. Şehir merkezinden havalimanına yapacağınız transferinizi 40 dakikada tamamlayabilirsiniz.

Budapeşte Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Budapeşte Ferenc Liszt Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Budapeşte Ferenc Liszt Uluslararası Havalimanı

Orta Avrupa ülkelerinden Macaristan, AB, NATO, OECD gibi topluluklarda bulunan, hem diplomasi hem de turizm trafiği son derece yoğun ülkelerden biri. Özellikle özenle korunmuş tarihi zenginlikleri ve doğal güzellikleriyle göz kamaştıran Macaristan’ın başkenti Budapeşte, her yıl dünyanın hemen her yerinden ziyaretçi akınına uğruyor. Bu yoğunluğu, Budapeşte Ferenc Liszt Uluslararası Havalimanı yönetiyor. Havalimanından şehir merkezine ve otel bölgelerine transferler için birkaç seçenek arasından tercih yapılabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, Budapeşte seyahatinide de eşlik etmek üzere sizleri bekliyor. Aerobilet ana sayfasında yer alan transfer sekmesine tıklayarak, buradan Budapeşte Ferenc Liszt Uluslararası Havalimanı ile otelinizi ya da transferinizi gerçekleştirmek istediğiniz transfer bölgesini seçebilir, transfer tarifelerini görüntüleyebilirsiniz. Gidiş - dönüş ya da tek yön havalimanı transfer rezervasyonlarınızı buradan yapabilirsiniz. Sorularınız ve alternatif transfer talepleriniz için Aerobilet destek hattını 24 saat dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Otobüs

Budapeşte Ferenc Liszt Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için şehir otobüslerini kullanabilirsiniz. 100E ve 200E kodlu otobüslerle yapacağınız transferlerde şehrin merkezi noktalarını izleyerek gidilen güzergahlarda, gitmek istediğiniz yere yakın duraklarda inebilir, transferinizi bu şekilde ucuza getirebilirsiniz. Ucuz uçak bileti ile havalimanı transferinizi uygun fiyatlı olarak yapma fırsatı bulabilirsiniz.

Taksi

Budapeşte Ferenc Liszt Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine taksiyle de gidebilirsiniz. 35 ila 40 dakika içerisinde taksiyle havalimanından şehir merkezine yapacağınız transferi tamamlayabilirsiniz.