Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Epinal - Yeni Delhi uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Epinal Havalimanına Ulaşım

Épinal-Mirecourt Havalimanı'na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Épinal-Mirecourt Havalimanı

Kültür, deniz ve kış sporları turizmi başta olmak üzere, turizmin her dalında seyahat tutkunlarına pek çok alternatiflerle cevap veren Fransa, özellikle Antik Galya halklarının oluşturduğu yerleşimlerle başlayan medeniyet izlerini, bugün eşsiz birer tarihi ve kültürel miras olarak korumaya devam ediyor. Bu da Fransa'nın en fazla ziyaretçi çeken ülkeler arasında başı çekmesine aracı oluyor. Üstelik pek çok şehirde zengin tarihi dokunun yanında doğal güzelliklere de rastlayabilir, yeşil alanlar, parklar, nehir ve göller, boylu boyunca uzanan dağların oluşturduğu muhteşem görüntülerle karşılanabilirsiniz. Fransa bu bakımdan şehirlerinin doğasını da özenle korumayı başarmış bir ülke olarak değerlendiriliyor. Fransa'nın park ve bahçeleriyle ünlü, içinden bir nehrin geçtiği, tarihi dokusunun tüm bu güzelliklerle sarıp sarmalandığı şehri Épinal de bu şehirlerden biri olarak gösterilebilir. Şehir, Moselle Nehri kıyılarında kurulmuş, Saint-Mourice Katedrali ve Forêt d'Épinal Arboretumu başta olmak üzere hem tarihi hem de doğal zenginlikleriyle adından söz ettiriyor. Épinal'e yapılan seyahatlerde yolcuları Épinal-Mirecourt Havalimanı karşılıyor. Şehirde havalimanı transferlerini gerçekleştirmek üzere bir yerel transfer yöntemi etkili oluyor.

Taksi

Épinal'de bulunan otelinizden veya bulunduğunuz transfer bölgesinden Épinal-Mirecourt Havalimanı'na taksiyle seyahat edebilirsiniz. Şehir merkezinden havalimanına yapacağınız transferinizi 40 dakikada tamamlayabilirsiniz.

Yeni Delhi Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Indira Gandhi Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Indira Gandhi Uluslararası Havalimanı

Hindistan’ın başkenti Yeni Delhi’de bulunan ve adını ülkenin ilk ve tek kadın başbakanı Indira Gandhi’den alan Indira Gandhi Uluslararası Havalimanı, şehir merkezinden yaklaşık 17 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Dünyanın en gizemli ve ilgi çekici kültürleri arasında gösterilen Hint kültürünü tanımak için Hindistan’a yapılan seyahatlerde yoğunlukla tercih edilen Indira Gandhi Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımda tercih edebileceğiniz birkaç alternatif bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, Yeni Delhi seyahatinizde sizi Indira Gandhi Uluslararası Havalimanı’ndan otelinize kadar en konforlu ve hızlı şekilde ulaştırıyor. Dilerseniz hemen Aerobilet transfer sayfasını görüntüleyerek, buradan Indira Gandhi Havalimanı’nı ve otelinizi seçerek, transferinizi gerçekleştireceğiniz tarih ve kişi sayısı verilerini girin. Bu şekilde bireysel transfer tarifelerini görüntüleyerek dilediğiniz tarifeden yararlanabilirsiniz. Sorularınız için Aerobilet destek hattından transfer yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Indira Gandhi Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımda halk otobüsleri seçeneğini de değerlendirebilmeniz mümkün. Terminal 3 binası önünden hareket eden halk ototübüsleriyle şehrin merkezi noktalarına seyahat edebilirsiniz.

Metro

Yeni Delhi şehir merkezine ulaşımda Indira Gandhi Uluslararası Havalimanı Terminal 3 binasından hareket eden havalimanı ekspres metrosuna binebilir, şehir merkezine kadar ulaşım sağlayabilirsiniz. Diğer terminal binalarından Terminal 3 binasına gidebilmek için havalimanı shuttle araçlarını kullanabilirsiniz.

Taksi

Indira Gandhi Uluslararası Havalimanı’ndan taksiyle Yeni Delhi şehir merkezine ve diğer destinasyonlara ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanında 3 farklı taksi bulunuyor. Meru taksi ve mega taksi adı verilen taksiler Terminal 3 binası önünde, kolay taksi adı verilen taksiler ise Terminal 1 binası önünde yolcu bekliyor. Taksilerde nakit olduğu gibi kredi kartı da geçerli oluyor. Dilerseniz yaklaşık 35 dakika sürecek yolculuğunuzu taksiyle gerçekleştirebilirsiniz.