Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ferah - Antigua uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Ferah Havalimanına Ulaşım

Ferah Havaalanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Ferah Havaalanı

Ferah Nehri kıyısında kurulu olan Afganistan’ın tarihi zenginlikleriyle ünlü şehirlerinden Ferah, aynı adı taşıyan yönetim bölgesinin merkezini oluşturuyor. Ferah’ta bulunan Ferah Havaalanı, yalnızca iç hat uçuşları için hizmet veriyor. Ferah’tan ya da burada bulunan otelinizden havaalanına ulaşım için değerlendirebileceğiniz bir seçenek bulunuyor.

Taksi

Ferah’tan ve çevredeki tüm destinasyonlardan Ferah Havaalanı’na gitmenizi sağlayacak yöntem taksi ya da araç kiralama seçenekleri olabilir. Güvenlik açısından tercih edeceğiniz taksi ve araç kiralama alternatiflerini önceden rezervasyon yöntemiyle değerlendirmeye çalışmanızda fayda var. Bu şekilde kolaylıkla havaalanına ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Antigua Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

V.C. Bird Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

V.C. Bird Uluslararası Havalimanı

V.C. Bird Uluslararası Havalimanı, Antigua adlı bir büyük ada ve takımadadan oluşan Antigua ve Barbuda ülkesinin Antigua’da bulunan başkenti St. John’s’ta yer alıyor. Adını ülkenin ilk başbakanı Sir Vere Cornwall Bird’den alan havalimanı, şehir merkezine yaklaşık 8 kilometre uzaklıkta bulunuyor. V.C. Bird Uluslararası Havalimanı’ndan St. John’s şehrinin merkezine, otellere ya da diğer tüm destinasyonlara ulaşımda birkaç seçenek kullanılabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri St. John’s seyahatinizde de havalimanı transferlerinizdeki en güvenilir ulaşım alternatifi olarak sizleri bekliyor olacak. V.C. Bird Uluslararası Havalimanı’ndan otelinize, dilerseniz tek yön ya da gidiş dönüş rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilir, Aerobilet transfer sayfası üzerinden transferinizi kolaylıkla planlayabilirsiniz. Transfer tarifelerini görüntüleyemiyorsanız, Aerobilet destek hattını arayabilir ya da destek@aerobilet.com adresinden transfer yetkililerine talebinizi iletebilirsiniz.

Taksi

V.C. Bird Uluslararası Havalimanı terminal binası yolcu çıkışında taksi bulabilir, dilerseniz taksiyle otelinize ya da gitmek istediğiniz diğer destinasyonlara ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Taksiyle havalimanından şehir merkezine 16 dakikada gidebilirsiniz.