Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ferah - Denizli uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Ferah Havalimanına Ulaşım

Ferah Havaalanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Ferah Havaalanı

Ferah Nehri kıyısında kurulu olan Afganistan’ın tarihi zenginlikleriyle ünlü şehirlerinden Ferah, aynı adı taşıyan yönetim bölgesinin merkezini oluşturuyor. Ferah’ta bulunan Ferah Havaalanı, yalnızca iç hat uçuşları için hizmet veriyor. Ferah’tan ya da burada bulunan otelinizden havaalanına ulaşım için değerlendirebileceğiniz bir seçenek bulunuyor.

Taksi

Ferah’tan ve çevredeki tüm destinasyonlardan Ferah Havaalanı’na gitmenizi sağlayacak yöntem taksi ya da araç kiralama seçenekleri olabilir. Güvenlik açısından tercih edeceğiniz taksi ve araç kiralama alternatiflerini önceden rezervasyon yöntemiyle değerlendirmeye çalışmanızda fayda var. Bu şekilde kolaylıkla havaalanına ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Denizli Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Denizli Çardak Havalimanı

Çardak ilçe sınırları içerisinde bulunan Denizli Çardak Havalimanı, şehir merkezine 5 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Yurt içi uçuşlar ve yurt dışında Düsseldorf, Frankfurt gibi şehirlere seferler düzenlenen havalimanından şehir merkezi ve ilçelere ulaşım sağlamak için iki alternatifiniz bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet’in sunduğu en hesaplı uçak bileti ve konaklama alternatifleriyle tatilini planlayan herkes, Aerobilet transfer araçlarıyla uçuşunun ardından Denizli şehir merkezi ve Pamukkale’ye ulaşım sağlayabiliyor. Dilerseniz siz de transfer hizmetlerinden yararlanabilir, bireysel transfer tarifeleri için Aerobilet transfer hizmetleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Taksi

Denizli Çardak Havalimanı ile şehir merkezi arasındaki mesafe yaklaşık bir saat sürüyor. Bu mesafeyi dilerseniz taksiyle de katedebilir, doğrudan destinasyonunuza ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde taksiyle yaklaşık bir saat sonra Pamukkale’ye varabilmeniz mümkün. Denizli Çardak Havalimanı’ndan Pamukkale’ye gitmek üzere kolaylıkla pek çok araç bulabilirsiniz.