Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Hail - El-Ahsa uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Hail Havalimanına Ulaşım

Hail Bölgesel Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Hail Bölgesel Havalimanı

Hail yönetim bölgesinde aynı adı taşıyan şehir Hail, Suudi Arabistan’da bulunan bölgesel havalimanlarından birine ev sahipliği yapıyor. Hail Bölgesel Havalimanı, bölgeye yapılan yurt içi ve yurt dışı uçuş trafiğini düzenliyor. Hail Bölgesel Havalimanı’na ulaşmak için şehir ya da bölge içerisinde kullanabileceğiniz bazı transfer alternatifleriniz bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, dünyanın dört bir yanında olduğu gibi Hail’de de havalimanı transferleriniz için hizmetinizde. Hail yönetim bölgesindeki ya da şehir merkezindeki otelinizden Aerobilet transfer araçlarıyla Hail Bölgesel Havalimanı’na gidebilirsiniz. Konforlu, güvenilir ve lüks transfer tecrübeleri yaşamanızı hedefleyen Aerobilet transfer hizmetlerinden rezervasyonlarınızı gerçekleştirmek için Aerobilet transfer sayfasını ziyaret edebilir, buradan bireysel transfer tarifelerini görüntüleyebilirsiniz. Görüntüleyemediğiniz tarifeler olursa, bunları Aerobilet destek hattındaki transfer yetkililerine iletebilirsiniz.

Taksi

Hail şehir merkezinde ya da Hail yönetim bölgesi içerisindeki merkezi noktalardan taksi bulabilirsiniz. Taksiyle Hail şehir merkezinden Hail Bölgesel Havalimanı’na 14 dakikada gidebilirsiniz.

El-Ahsa Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

El-Ahsa Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

El-Ahsa Uluslararası Havalimanı

Suudi Arabistan’ın El-Ahsa yönetim bölgesinde bulunan ve buranın başkenti olan El-Ahsa şehri, ülkenin tarihi ve kültürel olarak en dikkat çekici yerlerinden biri. Geleneksel Arap kültürünün bir parçası olan erkek pardesülerinin dikiminin yapıldığı ve tarihten bu yana hala bu geleneğin devam ettiği yer olan El-Ahsa, bu ve daha pek çok açıdan seyahatseverlerin dikkatini çekiyor. Aynı zamanda önemli bir ekonomi ve sanayi şehri olan El-Ahsa’nın yoğun uçuş trafiğini El-Ahsa Uluslararası Havalimanı karşılıyor. El-Ahsa Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ya da otelinize kadar gitmek istediğinizde kullanabileceğiniz iki seçenek bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet, yolcuların en uygun uçak bileti ve otel seçeneklerinin yanında, rahat, lüks ve bu özellikler karşılığında hesaplı bir şekilde havalimanları ve otelleri arasındaki seyahatlerini gerçekleştirmelerini hedefliyor. Bunun için Aerobilet transfer hizmetleriyle farklı bireysel transfer tarifeleri sunarak, yolcuların transfer ihtiyaçlarını en etkili şekilde karşılıyor. Siz de dilerseniz Aerobilet transfer hizmetleriyle El-Ahsa Uluslararası Havalimanı’ndan otelinize kadar en konforlu transferi gerçekleştirebilirsiniz. Hemen Aerobilet transfer hizmetleri sayfasını ziyaret edin ve rezervasyonlarınızı yapın. Görüntüleyemediğiniz tarifeler ya da talepleriniz için Aerobilet destek hattını arayabilir, transfer yetkilileriyle görüşebilirsiniz.

Taksi

El-Ahsa Uluslararası Havalimanı’ndan taksiye binebilir, otelinize ya da gitmek istediğiniz diğer destinasyonlara taksiyle de gidebilirsiniz. Havalimanı yolcu çıkışından taksi bulabilir, dilerseniz seyahatiniz öncesi transferiniz için pazarlık edebilirsiniz.