Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Heringsdorf - Lüksemburg uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Heringsdorf Havalimanına Ulaşım

Heringsdorf Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Heringsdorf Havalimanı

Almanya, Avrupa’nın en kalabalık ve en fazla göç alan ülkeleri arasında ilk sıralarda gösteriliyor. Orta Avrupa’da bulunan ülkenin tarihi ve doğal güzelliklerle çevrili şehirleri, kıyılarda Baltık Denizi ve Kuzey Denizi ile buluşuyor. Eyaletlere ayrılmış olan ülkenin kıyı eyaletlerinden biri olan Mecklenburg-Vorpommern de Baltık Denizi’ne bakıyor. Sanayi ve ticaret alanında ülkenin önemli ekonomi bölgelerinden biri olarak öne çıkan bu eyalet, buna karşın son derece yeşil ve aynı zamanda tarihi dokusu bakımından da zengin bir coğrafya oluşturuyor. Almanya ve Polonya topraklarının buluştuğu ortak bölge Pomeranya içerisinde yer alan Mecklenburg-Vorpommern eyaletine bağlı adalardan biri olan ve Almanya ile Polonya’nın ortak toprakları olarak nitelendirilen Usedom Adası, Baltık Denizi’nde bulunuyor. En büyük Pomeranya adası olarak dikkati çeken adanın turizm beldeleri seyahat tutkunlarının yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Bu beldelerden biri olan Heringsdorf, adanın Almanya toprakları üzerinde yer alıyor. Büyüleyici kumsalı ve tarihi binalarıyla göz dolduran Heringsdorf’ta bir havalimanı da bulunuyor. Yurt içi ve belirli ülkelerle charter uçuşların gerçekleştirildiği Heringsdorf Havalimanı’na ada içerisinden ulaşım için tek bir seçenek değerlendirilebiliyor.

Taksi

Usedom Adası’nda Heringsdorf Havalimanı için kullanılabilecek bir ulaşım aracı bulunuyor. Taksiler turizm beldeleri ve otellerden havalimanına yolcu transferlerini sağlıyor. Taksiyle adanın merkezinden ve Heringsdorf belde merkezinden havalimanına yaklaşık 15’er dakikada ulaşım sağlanabiliyor.

Lüksemburg Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Lüksemburg Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Lüksemburg Havalimanı

Fransa, Almanya ve Belçika ile çevrili bir dükalık olan Lüksemburg Büyük Dükalığı ya da genel olarak kullanıldığı haliyle Lüksemburg, Batı Avrupa’da bir ülke. BM, AB, NATO, OECD gibi pek çok büyük ülkeler topluluğunun kurucu üyeleri arasında yer alması bakımından, diplomasi trafiği oldukça yoğun olan Lüksemburg’un aynı adı taşıyan başkenti Lüksemburg, ülkenin en yoğun uçuş alan şehri olarak dikkati çekiyor. Şehrin uluslararası hava trafiğini Lüksemburg Havalimanı yönetiyor. Lüksemburg Havalimanı ile şehir merkezi ve otel bölgeleri arasındaki transferlerde birkaç farklı yöntem değerlendirilebiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Havalimanı transfer hizmetlerinde güven ve konforu ön planda tutan Aerobilet transfer hizmetleriyle Lüksemburg Havalimanı’ndan otelinize ya da transfer bölgelerine rahatlıkla ulaşımınızı sağlayabilir, seyahatinizde transfer sorununu en etkili şekilde çözme firsatını bulabilirsiniz. Aerobilet’in transfer sekmesini ziyaret ederek, buradan transfer için dilediğiniz tarife üzerinden rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Tek yön ya da gidiş - dönüş rezervasyon yapabilir, sorularınız için Aerobilet destek hattını arayabilirsiniz.

Otobüs

Lüksemburg Havalimanı’ndan şehir merkezine, Belçika, Fransa ve Almanya’ya otobüs bulabilirsiniz. Otobüsle transfer hakkındaki detaylara, Lüksemburg Havalimanı’nın transfer sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Taksi

Otelinize, şehir merkezine ya da Lüksemburg’da gitmek istediğiniz diğer noktalara Lüksemburg Havalimanı’ndan taksiye binerek gidebilirsiniz. Havalimanından şehir merkezine taksiyle transferinizi yarım saatte tamamlayabilirsiniz.