Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Heringsdorf - San Salvador uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Heringsdorf Havalimanına Ulaşım

Heringsdorf Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Heringsdorf Havalimanı

Almanya, Avrupa’nın en kalabalık ve en fazla göç alan ülkeleri arasında ilk sıralarda gösteriliyor. Orta Avrupa’da bulunan ülkenin tarihi ve doğal güzelliklerle çevrili şehirleri, kıyılarda Baltık Denizi ve Kuzey Denizi ile buluşuyor. Eyaletlere ayrılmış olan ülkenin kıyı eyaletlerinden biri olan Mecklenburg-Vorpommern de Baltık Denizi’ne bakıyor. Sanayi ve ticaret alanında ülkenin önemli ekonomi bölgelerinden biri olarak öne çıkan bu eyalet, buna karşın son derece yeşil ve aynı zamanda tarihi dokusu bakımından da zengin bir coğrafya oluşturuyor. Almanya ve Polonya topraklarının buluştuğu ortak bölge Pomeranya içerisinde yer alan Mecklenburg-Vorpommern eyaletine bağlı adalardan biri olan ve Almanya ile Polonya’nın ortak toprakları olarak nitelendirilen Usedom Adası, Baltık Denizi’nde bulunuyor. En büyük Pomeranya adası olarak dikkati çeken adanın turizm beldeleri seyahat tutkunlarının yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Bu beldelerden biri olan Heringsdorf, adanın Almanya toprakları üzerinde yer alıyor. Büyüleyici kumsalı ve tarihi binalarıyla göz dolduran Heringsdorf’ta bir havalimanı da bulunuyor. Yurt içi ve belirli ülkelerle charter uçuşların gerçekleştirildiği Heringsdorf Havalimanı’na ada içerisinden ulaşım için tek bir seçenek değerlendirilebiliyor.

Taksi

Usedom Adası’nda Heringsdorf Havalimanı için kullanılabilecek bir ulaşım aracı bulunuyor. Taksiler turizm beldeleri ve otellerden havalimanına yolcu transferlerini sağlıyor. Taksiyle adanın merkezinden ve Heringsdorf belde merkezinden havalimanına yaklaşık 15’er dakikada ulaşım sağlanabiliyor.

San Salvador Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Monseñor Óscar Arnulfo Romero Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Monseñor Óscar Arnulfo Romero Uluslararası Havalimanı

Nüfus yoğunluğu bakımından incelendiğinde Amerika kıtasında bulunan en kalabalık ülke olarak belirlenen El Salvador, Guatemala ve Honduras’a komşu, Büyük Okyanus’a kıyısı olan bir ülke olarak dikkati çekiyor. Sanayileşmede gittikçe daha da gelişen ülkenin başkenti San Salvador, bu nedenle yurt içi ve yurt dışı seferlerde yoğunluk yaşıyor. Monseñor Óscar Arnulfo Romero Uluslararası Havalimanı da bu uçuş trafiğini yönetiyor. Havalimanından şehir merkezine ve diğer pek çok merkezi destinasyona giderken yerel ulaşım alternatiflerinden yalnızca biri kullanılabiliyor.

Taksi

Monseñor Óscar Arnulfo Romero Uluslararası Havalimanı terminal binası önünde taksi bulabilir ve dilerseniz otelinize ya da gitmek istediğiniz başka pek çok merkezi noktaya taksiyle gidebilirsiniz. 40 dakikada havalimanından şehir merkezine seyahat edebilirsiniz.