Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Karshi - Eskişehir uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Karshi Havalimanına Ulaşım

Karşı Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Karşı Havalimanı

Orta Asya ülkeleri arasında yer alan Özbekistan, 7 bağımsız Türk devletinden de biri. Altın Ordu Devleti’nin hükümdarı Özbek Han’ın kurduğu ülke, bugün pek çok destinasyonunda tarihinin izlerini taşımaya, doğal güzellikleriyle birlikte kültür turizmi için seyahat edenlerin uğrak destinasyonlarına ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Pek çok farklı etnik topluluğun yaşadığı Özbekistan’da doğalgaz tesisleriyle ticaret ağının önemli bir kısmını oluşturan Karşı, ülkenin başkenti Taşkent’e 520 kilometre mesafede yer alıyor. Şehrin uçuş yoğunluğunu Karşı Havalimanı yönetiyor. Şehir merkezinden havalimanına yapılan yolcu transferlerinde bir yöntem değerlendirilebiliyor.

Taksi

Karşı şehir merkezinden veya otelinizden taksiyle Karşı Havalimanı’na transfer sağlayabilirsiniz. Yarım saat içerisinde havalimanı transferinizi tamamlayabilirsiniz.

Eskişehir Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Eskişehir Anadolu Havalimanı’dan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Eskişehir Anadolu Havalimanı

Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nin Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi’ne ait bir havalimanı olarak inşa edilen Eskişehir Anadolu Havalimanı, üniversitenin İki Eylül Kampüsü’nde bulunuyor. Belirli uçuşlar için hizmet veren havalimanından, şehir içi destinasyonlara ulaşım sağlamak için birkaç yöntem kullanılabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

En hesaplı otel rezervasyonları ve en ucuz uçak bileti seçeneklerine ulaşabileceğiniz Aerobilet, transfer araçlarıyla da bilet satış ve rezervasyonlarınızın ardından sizlere otelinize kadar eşlik ediyor. Dilerseniz Aerobilet transfer hizmetlerinden bireysel transfer tarifelerinden yararlanabilir, daha detaylı bilgi için Aerobilet transfer hizmetlerine Aerobilet destek hattından ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Anadolu Üniversitesi İki Eylül Kampüsü’nde bulunan Eskişehir Anadolu Havalimanı’ndan kampüse ulaşım sağlayan halk otobüslerini kullanarak şehir içi destinasyonlara ulaşım sağlayabilirsiniz. Kampüsten çevre yolu, Ulusal Egemenlik Bulvarı ve Batıkent istikametinde ilerleyen halk otobüslerini kullanabilirsiniz.

Taksi

Eskişehir Anadolu Havalimanı’ndan şehrin merkezi destinasyonlarına kısa sürede varmanız mümkün. Yaklaşık 6 ila 10 dakika süren ve trafik durumuna göre değişiklik gösteren taksi yolculuğunuzun hemen ardından Porsuk Çayı kıyısına ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde Eskişehir Otogar’a da aşağı yukarı 6 ila 10 dakika içerisinde gidebilirsiniz.