Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Katowice - Bissau uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Katowice Havalimanına Ulaşım

Katowice Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Katowice Havalimanı

Orta Avrupa’da bulunan Polonya, yüzölçümü bakımından Avrupa’nın en büyük şehirlerinden biri olarak dikkati çekiyor. Tarihi dokusunu Orta Çağ’dan bu yana korumayı başaran ve dünyanın önemli kültür turizmi destinasyonlarına ev sahipliği yapan ülkenin bu bakımdan en zengin şehirlerinden biri de kuşkusuz ki Katowice. Pek çok gezilecek görülecek yerleri bulunan, kiliseleri, sarayları, katedral ve anıtlarıyla göz dolduran şehir, dünyanın dört bir yanından ziyaretçi çekiyor. Şehrin uluslararası uçuş trafiğini Katowice Havalimanı üstleniyor. Katowice şehir merkezi ile havalimanı arasındaki transferlerde, birkaç ulaşım yöntemi arasından seçim yapılabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri ile Katowice seyahatinizde de en lüks transfer tecrübeleri sizleri bekliyor olacak. Hemen siz de seyahatinizin transfer aşamasını Aerobilet ayrıcalıklarıyla donatmak için rezervasyonlarınızı yapın. Aerobilet’in transfer sayfası üzerinden Katowice için sorgulamalarınızı gerçekleştirin ve transfer tarifelerini incelemeye başlayın. Sorularınız ve talepleriniz için dilerseniz Aerobilet destek hattını arayabilirsiniz.

Otobüs

Katowice şehir merkezinden, Katowice Havalimanı’na gitmek isteyen yolcular için şehir hatları otobüsleri bulunuyor. Dilerseniz siz de 85, 53 veya 17 numaralı otobüslerle havalimanına gidebilirsiniz.

Taksi

Taksiyle de şehir merkezinden Katowice Havalimanı’na gitmek mümkün. Havalimanına ulaşım için taksiye bindiğinizde, yarım saat içinde havalimanında ulaşabilirsiniz.

Bissau Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Osvaldo Vieira Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Osvaldo Vieira Uluslararası Havalimanı

Gine-Bissau, Batı Afrika’da Atlas Okyanusu kıyısında bulunuyor. Başkenti Bissau idari bölgeyi oluştururken, Bissau dışında sekiz bölgeden daha oluşan ülkede, bu kent aynı zamanda ticari ve finans merkezi olarak da kabul ediliyor. Uluslararası uçuş trafiğini yöneten Osvaldo Vieira Uluslararası Havalimanı, Bissau şehir merkezinden 8 kilometre mesafede hizmet veriyor. Havalimanından transferler tek bir yerel ulaşım yöntemiyle gerçekleştiriliyor.

Taksi

Osvaldo Vieira Uluslararası Havalimanı’ndan otelinize ya da Bissau şehir merkezine havalimanından taksiyle transfer sağlayabilirsiniz. Havalimanından şehir merkezine 10 dakikada varabilirsiniz.