Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Krasnoyarsk - Hyeres uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Krasnoyarsk Havalimanına Ulaşım

Krasnoyarsk Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Krasnoyarsk Uluslararası Havalimanı

Rusya, dünya kültür, spor ve fuar turizmi gibi pek çok farklı turizm alanının en önemli destinasyonlarına ev sahipliği yapıyor. Dünyanın en geniş topraklara sahip ülkesi olarak, turizm alanında ziyaretçilerine pek çok farklı alternatifler sunuyor. Bununla birlikte ekonomik gelişmeler, ticaret ve diplomasi alanında da son derece yoğun bir uçuş trafiği yaşıyor. Krasnoyarsk da ülkenin üretim ve sanayi merkezlerinden biri olarak bu yoğunluğu yaşayan şehirlerden biri. Dolayısıyla uluslararası ziyaretçi trafiği dönem dönem önemli artışlar gösteriyor. Krasnoyarsk Uluslararası Havalimanı, bu uçuşları karşılıyor. Havalimanından şehir merkezine transferleri sağlamak için birkaç farklı yönteme başvurulabiliyor.  

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, lüks, konforlu ve son derece güvenli tarifeleriyle bambaşka havalimanı transfer tecrübeleri yaşamanızı sağlamaya devam ediyor. Krasnoyarsk Uluslararası Havalimanı’na yapacağınız transferlerde de dilerseniz bu alternatifleri değerlendirebilir, Aerobilet’in sunduğu ayrıcalıklı önerilerden birini tercih edebilirsiniz. Hemen Aerobilet’in transfer sayfası üzerinden rezervasyon işlemlerinizi yapabilirsiniz. Gidiş dönüş ya da tek yön gerçekleştirebileceğiniz rezervasyonlarınızla seyahatinizin transfer sürecini önceden planlamanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Havalimanı transferleri hakkında detaylı bilgilere, Aerobilet destek hattı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Krasnoyarsk Uluslararası Havalimanı’na ulaşım için seçeneklerinizden biri şehir hatları otobüsleri. 635 numaralı otobüsle otobüs terminalinden veya şehir merkezinden havalimanına gidebilirsiniz.

Taksi

Krasnoyarsk Uluslararası Havalimanı, şehir merkezine yaklaşık 30 kilometre mesafede bulunuyor. Şehir merkezinden havalimanına gitmek için taksiye binerseniz, taksiyle bu mesafeyi yaklaşık 40 dakikada katedebilirsiniz.

Hyeres Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Toulon-Hyères Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Toulon-Hyères Havalimanı

Fransa, Batı Avrupa'da bulunan ve dünyanın en fazla ziyaret edilen ülkesi olma özelliğini yıllardır koruyan bir ülke. Geleneksel değerleri ve yüzyıllardır çok değerli sanatçıların yetiştiği, tarihin en büyük imparatorluklarından birinin kurulduğu bu topraklar, eşsiz sanat eserleriyle dolu müzeleri, çarpıcı mimarisi ve tarihi dokusunun buluştuğu meydanları, anıtları ve yerleşim bölgeleriyle göz kamaştırıyor. Aynı zamanda doğa ve deniz turizmi için de pek çok cazip alternatifler sunan Fransa, Akdeniz'e bakan kıyılarında muhteşem plajlarıyla ziyaretçileri karşılıyor. Her yıl Fransa'yı ziyaret eden milyonlarca turistin bir kısmı da bu kıyılarda tatil yapmayı tercih ediyor. Bununla birlikte Akdeniz kıyıları yalnızca turizm değil, önemli liman kentleriyle de dikkati çekiyor. Toulon tarih boyunca ülkenin özellikle savunma bakımından önemli bir liman kenti haline gelmiş, günümüzde Fransa'nın deniz üssü olarak kullanılan limanıyla bilinen bir şehir. Komşu şehri Hyères ise Akdeniz'deki en popüler tatil rotaları arasında gösterilebilir. Yemyeşil doğasının masmavi Akdeniz'le buluştuğu topraklara sahip olan, tarihi bölgeleriyle de göz dolduran şehir, Toulon-Hyères Havalimanı'na ev sahipliği yapıyor. Havalimanı, her iki şehrin de uçuşlarını karşılıyor. Havalimanından şehir merkezine transferler için birkaç ulaşım alternatifi değerlendirilebiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, Avrupa'nın ve dünyanın dört bir yanında olduğu gibi Fransa'da da havalimanı transferleri için seyahat tutkunlarının ilk tercihi olmaya devam ediyor. Siz de dilerseniz Toulon-Hyères Havalimanı'ndan yapacağınız transferlerde güven ve konforu ön planda tutan lüks transfer araçlarıyla Aerobilet transfer hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Aerobilet'in transfer sayfasını görüntüleyebilir, buradan Toulon-Hyères Havalimanı ile otelinizi veya transfer sağlamak istediğiniz bölgeyi seçerek, transfer tarifelerine göz atabilirsiniz. Aerobilet destek hattı üzerinden transfer yetkililerine ulaşarak, rezervasyonlar için destek alabilirsiniz.

Otobüs

Toulon-Hyères Havalimanı'ndan havalimanı servis araçları da hizmet veriyor. Dilerseniz Toulon ya da Hyères şehirlerine ya da çevredeki bazı destinasyonlara havalimanı servis araçlarıyla da seyahat edebilirsiniz. Transfer bölgeleri ve ücretlendirmeler hakkında bilgileri havalimanının resmi internet adresinden alabilirsiniz.

Taksi

Toulon-Hyères Havalimanı'ndan şehir merkezlerine, otel bölgelerine veya gitmek istediğiniz transfer noktalarına ulaşım için taksi bulabilirsiniz. Toulon şehir merkezine yarım saat, Hyères şehir merkezine ise 15 dakika içerisinde taksiyle transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.