Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Krasnoyarsk - Plovdiv uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Krasnoyarsk Havalimanına Ulaşım

Krasnoyarsk Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Krasnoyarsk Uluslararası Havalimanı

Rusya, dünya kültür, spor ve fuar turizmi gibi pek çok farklı turizm alanının en önemli destinasyonlarına ev sahipliği yapıyor. Dünyanın en geniş topraklara sahip ülkesi olarak, turizm alanında ziyaretçilerine pek çok farklı alternatifler sunuyor. Bununla birlikte ekonomik gelişmeler, ticaret ve diplomasi alanında da son derece yoğun bir uçuş trafiği yaşıyor. Krasnoyarsk da ülkenin üretim ve sanayi merkezlerinden biri olarak bu yoğunluğu yaşayan şehirlerden biri. Dolayısıyla uluslararası ziyaretçi trafiği dönem dönem önemli artışlar gösteriyor. Krasnoyarsk Uluslararası Havalimanı, bu uçuşları karşılıyor. Havalimanından şehir merkezine transferleri sağlamak için birkaç farklı yönteme başvurulabiliyor.  

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, lüks, konforlu ve son derece güvenli tarifeleriyle bambaşka havalimanı transfer tecrübeleri yaşamanızı sağlamaya devam ediyor. Krasnoyarsk Uluslararası Havalimanı’na yapacağınız transferlerde de dilerseniz bu alternatifleri değerlendirebilir, Aerobilet’in sunduğu ayrıcalıklı önerilerden birini tercih edebilirsiniz. Hemen Aerobilet’in transfer sayfası üzerinden rezervasyon işlemlerinizi yapabilirsiniz. Gidiş dönüş ya da tek yön gerçekleştirebileceğiniz rezervasyonlarınızla seyahatinizin transfer sürecini önceden planlamanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Havalimanı transferleri hakkında detaylı bilgilere, Aerobilet destek hattı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Krasnoyarsk Uluslararası Havalimanı’na ulaşım için seçeneklerinizden biri şehir hatları otobüsleri. 635 numaralı otobüsle otobüs terminalinden veya şehir merkezinden havalimanına gidebilirsiniz.

Taksi

Krasnoyarsk Uluslararası Havalimanı, şehir merkezine yaklaşık 30 kilometre mesafede bulunuyor. Şehir merkezinden havalimanına gitmek için taksiye binerseniz, taksiyle bu mesafeyi yaklaşık 40 dakikada katedebilirsiniz.

Plovdiv Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Plovdiv Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Plovdiv Havalimanı

Balkan ülkelerinden biri olan ve ülke olarak kuruluşu M.S 681 yılına uzanan Bulgaristan, pek çok uygarlığa ev sahipliği yapmış olan ve özellikle uzun yıllar Osmanlı İmparatorluğu’nun hüküm sürdüğü topraklar olması bakımından günümüzde dahi Osmanlı izleri taşıyan bir ülke. Bulgaristan’ın iki büyük şehrinden biri olarak bilinen Filibe yani bir diğer adıyla Plovdiv de bu izleri taşıyan başlıca şehirler arasında yer alıyor. Osmanlı Dönemi’nden camilerin, çeşmelerin ve eski yerleşimlerin bulunduğu Plovdiv, Balkanların önemli turizm merkezlerinden. Şehrin uluslararası uçuş trafiğini ise Plovdiv Havalimanı karşılıyor. Havalimanından şehir merkezine gitmek için iki seçenek kullanılabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

 

Aerobilet transfer hizmetleriyle Plovdiv seyahatinizde de transfer sürecinizin sorunsuz geçmesini, lüks ve güvenilir transfer araçlarıyla seyahatinizin bu kısmının her zamankinden çok daha keyifli olmasını sağlayabilirsiniz. Aerobilet’in resmi web sitesi üzerinden transfer sayfasını görüntüleyerek, buradan havalimanı transfer rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Plovdiv Havalimanı’ndan şehir merkezine, diğer transfer bölgelerine veya otelinize, tek yön ya da gidiş dönüş transfer sürecinizi planlayabilirsiniz. Sorularınız veya transferlerle ilgili farklı talepleriniz için Aerobilet destek hattını arayabilirsiniz.

Taksi

Plovdiv Havalimanı ile şehir merkezi arasında hizmet veren toplu taşıma araçları bulunmuyor. Dilerseniz Havalimanı’ndan şehir merkezine veya otelinize taksiyle gidebilirsiniz. Taksiyle havalimanından 20 dakikada şehir merkezine varabilirsiniz.