Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Krasnoyarsk - Sofya uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Krasnoyarsk Havalimanına Ulaşım

Krasnoyarsk Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Krasnoyarsk Uluslararası Havalimanı

Rusya, dünya kültür, spor ve fuar turizmi gibi pek çok farklı turizm alanının en önemli destinasyonlarına ev sahipliği yapıyor. Dünyanın en geniş topraklara sahip ülkesi olarak, turizm alanında ziyaretçilerine pek çok farklı alternatifler sunuyor. Bununla birlikte ekonomik gelişmeler, ticaret ve diplomasi alanında da son derece yoğun bir uçuş trafiği yaşıyor. Krasnoyarsk da ülkenin üretim ve sanayi merkezlerinden biri olarak bu yoğunluğu yaşayan şehirlerden biri. Dolayısıyla uluslararası ziyaretçi trafiği dönem dönem önemli artışlar gösteriyor. Krasnoyarsk Uluslararası Havalimanı, bu uçuşları karşılıyor. Havalimanından şehir merkezine transferleri sağlamak için birkaç farklı yönteme başvurulabiliyor.  

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, lüks, konforlu ve son derece güvenli tarifeleriyle bambaşka havalimanı transfer tecrübeleri yaşamanızı sağlamaya devam ediyor. Krasnoyarsk Uluslararası Havalimanı’na yapacağınız transferlerde de dilerseniz bu alternatifleri değerlendirebilir, Aerobilet’in sunduğu ayrıcalıklı önerilerden birini tercih edebilirsiniz. Hemen Aerobilet’in transfer sayfası üzerinden rezervasyon işlemlerinizi yapabilirsiniz. Gidiş dönüş ya da tek yön gerçekleştirebileceğiniz rezervasyonlarınızla seyahatinizin transfer sürecini önceden planlamanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Havalimanı transferleri hakkında detaylı bilgilere, Aerobilet destek hattı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Krasnoyarsk Uluslararası Havalimanı’na ulaşım için seçeneklerinizden biri şehir hatları otobüsleri. 635 numaralı otobüsle otobüs terminalinden veya şehir merkezinden havalimanına gidebilirsiniz.

Taksi

Krasnoyarsk Uluslararası Havalimanı, şehir merkezine yaklaşık 30 kilometre mesafede bulunuyor. Şehir merkezinden havalimanına gitmek için taksiye binerseniz, taksiyle bu mesafeyi yaklaşık 40 dakikada katedebilirsiniz.

Sofya Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Sofya Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Sofya Havalimanı

Tarihi ve doğal güzellikleri, sahilleri, eğlence ve kayak merkezleriyle dört mevsim turizmi canlı tutan Bulgaristan, Avrupa’nın en büyük ülkelerinden biri. Bulgaristan’ın başkenti Sofya da dünyanın dört bir yanından ziyaretçi çeken önemli turizm destinasyonlarından biri olarak biliniyor. Sofya’da bulunan ve uluslararası uçuşları karşılayan Sofya Havalimanı, şehir merkezine yaklaşık 9 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Sofya’da şehir içi ulaşımda kullanılan ve havalimanından şehir merkezine transferinizi sağlayacak pek çok seçenek bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Sofya Havalimanı’ndan otel bölgelerine seyahat etmeyi planlıyor, güvenli, hesaplı ve konforlu bir ulaşım seçeneği arıyorsanız, Aerobilet transfer hizmetleriyle aradığınız tüm transfer özelliklerine ulaşabilirsiniz. Aerobilet transfer sayfasından Sofya Havalimanı’ndan otelinize gitmenizi sağlayacak bireysel transfer tarifelerini sorgulayabilir, ucuz uçak bileti seçeneklerine ulaşabileceğiniz gibi aynı platformdan transferinizi de planlama imkanına sahip olabilirsiniz. Bireysel tarifeler görüntülenemiyorsa, destek@aerobilet.com’a talebinizi gönderebilir ya da Aerobilet destek hattını arayabilirsiniz.

Otobüs

Sofya şehir merkezi ile Sofya Havalimanı arasında karşılıklı seferler düzenleyen halk otobüsleri de yine havalimanından şehir merkezine ulaşımınızda size yardımcı olabilir. 84 ve 184 numaralı otobüslerle terminal 1 ve 2 binalarına, 384 numaralı otobüsle ise terminal 2 binasına kadar transferinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Metro

Sofya Havalimanı’nda bulunan metro istasyonundan şehir merkezinde bulunan merkezi metro istasyonuna kadar metroyla da gidebilirsiniz. Metro hatlarını kullanarak, aynı zamanda şehirlerararası otobüs terminali ya da tren istasyonuna da transferinizi sağlayabilirsiniz.

Taksi

Sofya Havalimanı’ndan çıkışınızda taksileri görebilirsiniz. Dilerseniz taksiyle yaklaşık 20 dakikada şehir merkezinde olabilirsiniz.